Bovciek
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM To się nieźle piłką interesujesz
2
@SinMistico naszczescie nie
0
@Wossi61FCB Przeciez Krycha super dzisiaj zagral, Klich za Modera
0
No w drugiej jakoś to wyglądało, ale pierwsza połowa paździerz straszny, Bednarek out z pierwszej 11
10
@Bruttal Zawsze byłem pod wrażeniem, że ludzie potrafią tyle nie spać, ja wysiadam totalnie po 24 godzinach
0
@Yosemite Kowalczyk i Kozłowski xD
2
@Pasiak W następnym sezonie to będziecie ucierać nosa ale Chojniczance w 1 lidze
0
@ObiektywnyKibic121 Wy myślicie że to gułag jakiś? Przecież w klubie są osoby odpowiedzialne za przygotowanie fizyczne które wiedzą ile może grać zawodnik a ile nie. Do tego zawodnicy potrafią mówić i zasugerować trenerowi że przyda im się odpoczynek.
7
@Janiama Mam nadzieję że skończy się granie Glikiem wreszcie, Walukiewicz mi mega zaimponował ostatnimi czasy i z Bednarkiem czuję że stworzą świetną parę.
Edit. No i Bielik za Krychę
0
@Coutinho007 Ale Reca już tak
1
@DaPi Wprowadził klub do LM. Czytaj ze zrouzmieniem byku.
0
Co sądzicie o tym Sousie?
1
No ciekaw jestem czy Bjelica będzie chętny na angaż w naszej kadrze.
Edit. A jeśli miałby przyjść jakiś Polak to chętnie zobaczyłbym Leszka Ojrzyńskiego.
18
@Rewolucja123 No niezły ma projekt
0
@lucas/catalan www
0
Leci gdzieś dziś Oklahoma z Pelikanami w NBA na canal +?
0
Kądzior brama zara
0
Co jest xD 4 karny w Warszawie
Edit. Jednak nie
1
Podbeskidzie w 13 meczach 32 bramki stracone xD klub mem
1
@grejtxkrzychu https://www.x-kom.pl/p/510264-dysk-ssd-kingston-500gb-m2-pcie-nvme-a2000.html
0
@tadzik447 Acer Nitro VG240YP
0
Hej, kupiłem ostatnio monitor 144 hz i zauważyłem w ustawieniach nvidii że mogę ustawić nawet 165 hz, czy to może wpłynąć w jakiś sposób negatywnie na monitor? Np jakieś martwe piksele albo zmniejszenie żywotności itd. Bo bądź co bądź wszędzie pisze że to monitor 144 hz i dziwne że taka opcja pojawia jest w ustawieniach.
0
Ale brama Forsella :O
0
@ArdoFCB Zależy jakie switche. Niebieskie mega głośne, czerwone i brązowe cichutkoe
1
@Jacu327 Umiesz czytać ze zrozumieniem?
0
@FCBeSeM Myślę, że za wcześniej jeszcze na takie wnioski i mam nadzieje że Kądzior się nie podda i powalczy przynajmniej do końca sezonu.
0
@Encore Oby za Amanka, a nie Jackza
0
Myślałem że gorszego zespołu niż ŁKS w tamtym sezonie długo nie zobaczymy w ekstraklasie ale Podbeskidzie i Stal dzielnie walczą o ten tytuł.
1
@barcelonaLM Jeszcze idioci pisali że niezależnie od wyniku i tak ma u nich szacunek xD
7
Co tam sie dzieje w meczu Ajaxu xDDD