2

@barcelonaLM To się nieźle piłką interesujesz

2

@SinMistico naszczescie nie

0

@Wossi61FCB Przeciez Krycha super dzisiaj zagral, Klich za Modera

0

No w drugiej jakoś to wyglądało, ale pierwsza połowa paździerz straszny, Bednarek out z pierwszej 11

10

@Bruttal Zawsze byłem pod wrażeniem, że ludzie potrafią tyle nie spać, ja wysiadam totalnie po 24 godzinach

0

@Yosemite Kowalczyk i Kozłowski xD

2

@Pasiak W następnym sezonie to będziecie ucierać nosa ale Chojniczance w 1 lidze

0

@ObiektywnyKibic121 Wy myślicie że to gułag jakiś? Przecież w klubie są osoby odpowiedzialne za przygotowanie fizyczne które wiedzą ile może grać zawodnik a ile nie. Do tego zawodnicy potrafią mówić i zasugerować trenerowi że przyda im się odpoczynek.

7

@Janiama Mam nadzieję że skończy się granie Glikiem wreszcie, Walukiewicz mi mega zaimponował ostatnimi czasy i z Bednarkiem czuję że stworzą świetną parę.

Edit. No i Bielik za Krychę

0

@Coutinho007 Ale Reca już tak

1

@DaPi Wprowadził klub do LM. Czytaj ze zrouzmieniem byku.

0

Co sądzicie o tym Sousie?

1

No ciekaw jestem czy Bjelica będzie chętny na angaż w naszej kadrze.

Edit. A jeśli miałby przyjść jakiś Polak to chętnie zobaczyłbym Leszka Ojrzyńskiego.

18

@Rewolucja123 No niezły ma projekt

0

0

Leci gdzieś dziś Oklahoma z Pelikanami w NBA na canal +?

0

Kądzior brama zara

0

Co jest xD 4 karny w Warszawie
Edit. Jednak nie

1

Podbeskidzie w 13 meczach 32 bramki stracone xD klub mem

0

@tadzik447 Acer Nitro VG240YP

0

Hej, kupiłem ostatnio monitor 144 hz i zauważyłem w ustawieniach nvidii że mogę ustawić nawet 165 hz, czy to może wpłynąć w jakiś sposób negatywnie na monitor? Np jakieś martwe piksele albo zmniejszenie żywotności itd. Bo bądź co bądź wszędzie pisze że to monitor 144 hz i dziwne że taka opcja pojawia jest w ustawieniach.

0

Ale brama Forsella :O

0

@ArdoFCB Zależy jakie switche. Niebieskie mega głośne, czerwone i brązowe cichutkoe

1

@Jacu327 Umiesz czytać ze zrozumieniem?

0

@FCBeSeM Myślę, że za wcześniej jeszcze na takie wnioski i mam nadzieje że Kądzior się nie podda i powalczy przynajmniej do końca sezonu.

0

@Encore Oby za Amanka, a nie Jackza

0

Myślałem że gorszego zespołu niż ŁKS w tamtym sezonie długo nie zobaczymy w ekstraklasie ale Podbeskidzie i Stal dzielnie walczą o ten tytuł.

1

@barcelonaLM Jeszcze idioci pisali że niezależnie od wyniku i tak ma u nich szacunek xD

7

Co tam sie dzieje w meczu Ajaxu xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?