0

Siemanko, posiadam obecnie od paru miesięcy słuchawki Hyperx Cloudy i do tej pory wszystko śmigało wyśmienicie, szczególnie mikrofon z którym teraz pojawił się problem. Korzystam z tego headsetu na laptopie i ostatnio przy wyjęciu mikrofonu ze słuchawek (podejrzewam że to wtedy pojawił się problem) nagle tak jakby windows przestał wykrywać mikrofon w słuchawkach. Męczę się z tym już parę dobrych dni, próbowałem wielu rzeczy, aktualizacji sterowników, ustawienia itp. i naprawdę już nie mam pomysłu co mogę zrobić, może ktoś będzie miał jakaś sugestię to będę wdzięczny.

2

@Lola120 Jakby się zajęli waszymi maturami to nie musiałabyś się już martwić o przyszłość bo wszyscy by w piochu skończyli.

0

Śledzi ktoś karierę Olka Balcerowskiego? Jest szansa że zagra w NBA w najbliższym sezonie?

0

O kurde ale Ava skoczyła, w ciągu 2-3 godzin ponad 100 zł, kto ma ten wygrał, jak myślicie do ilu zł urośnie? :D
PS Chodzi o CS oczywiście

1

Ktoś wczoraj polecał 40 minutowy film na netflixie o chyba jakimś niewinnym skazanym czy coś w tym stylu, pamięta ktoś tytuł?

0

Poleci ktoś jakiś ciekawy klub do prowadzenia w myleague w NBA2k20?

17

0

Nareszcie zamykają kościoły...

3

Czyli prawdopodobnie Warta i Stal w ekstraklasie w następnym sezonie. Fajnie będzie zobaczyć derby Poznania, no i powrót drużyny z Podkarpacia do najwyższej klasy rozgrywkowej. Swoją drogą Stal ma naprawdę ciekawą kadrę, bracia Żyro, Mak, Wrąbel który bronił na euro u-21, Nowak czyli pierwszoligowiec roku itd.

0

@Uukasz_93 A co z barazami o ekstraklase?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Nicram Napewno zagram, ale spodziewałem się czegoś lepszego gdy usłyszałem, że to ma być konkurencją dla CS, te klasy i jakieś nadludzkie umiejętności odstraszają, przynajmniej mnie, w CSie uwielbiam prostotę i myślę, że przy nim zostanę.

0

@Rewolucja123 E do akcji Nexy to się nie umywa ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@amanter Oczipka*.

0

Pytanie do esportowych świrów - myślicie, że ten nowy lineup Illuminar ma racje bytu? Imo o ile Rallen to kocur totalny i top5 graczy w Polsce to snatchie chociażby dziś pokazuje, że to nie to samo co kiedyś. :/
Wymiana na stabilnego snipera (MHL marzeniem choć wiadomo, że niemożliwe) i myślę, że IHG może zaistnieć. Fajnie byłoby gdyby okazali się takim nowym ForZe które z miejsca osiągnęło sukces.

0

@ChampionLW Tam jest mimo wszystko młody Meret, imo lepszym kierunkiem jest Inter.

2

@mrboom Siódemeczka

2

@szymonekk Właśnie nic oficjalnego, ktoś dał info i wszyscy przekonani że to prawda xD

1

@jacob345 San Siro - Milan
Giuseppe Meazza - Inter

0

Ktoś ma jakąś propozycje jakim serialem wypełnić pustkę po skończeniu "Ruchomych piasków"? ;)

0

@Avada Kedavra Nie wiem, zawsze po jakiś ważniejszych wydarzeniach czy to po zmianach w klubie było 20 minut rozgrzewki pokazywane na yt.

0

Będzie transmisja z treningu dziś?

25

Może Setien przypomni Juniorowi jak grał za jego kadencji w Betisie :D

0

@marcin000019 Najbardziej prawdopodobne scenariusze, niestety. :/
Ale to internet i tutaj wszystko się może wydarzyć, jeśli AGO dobrze trafi z map poolem to uważam, że niesieni zwycięstwem z OG mogą namieszać, Arcy zresztą tak samo, FaZe przegrało sporo pcw na słabsze teamy ostatnio. No ale oczywiście jeśli miałbym stawiać pieniądze to na G2 i FaZe.

1

@Azi Logitech prodigy g213

0

@Ziomix @Bykunn Okej, dzieki wielkie za opinie. Muszę przemyslec i wybiore! :D

0

@Bykunn Są w podobnej cenie, teraz tylko pytanie które lepsze.

0

@Vhaeraun PC - cs, pubg, do słuchania muzyki, też ważne żeby miały dobry mikrofon. Chociaż na xboxie też zdarzy mi się pograć więc fajnie byłoby gdyby były kompatybilne z konsolą też

0

Hyperx cloud 1 warte swojej ceny czy w tej cenie (200 zł) dorwę coś lepszego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?