Bovciek
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 Też nie jestem jego zwolennikiem ale idiotyzmem jest zwalnianie trenera na parę dni przed startem sezonu, jeśli podejmuje się takie kroki to w czerwcu, lipcu na parę tygodni przed startem okresu przygotowawczego aby trener poznał zespół, wprowadził swój styl itd.
0
@matkep Jak można chcieć teraz zwolnienia trenera parę dni przed startem ligi? Pomyślcie trochę niektórzy... Jeśli przepracował okres przygotowawczy to dajmy mu chociaż pół sezonu aby zobaczyć rezultaty.
0
@student97r A jak daleko według ciebie zajdzie Sacramento w tym sezonie? Przyznam bez bicia, że kiedyś śledziłem kosza i to właśnie im kibicowałem, ale od paru lat wogóle się tym nie interesuje. :D
0
@adamek1910 Dzięki wielkie.
0
Aristocracy wygrało dzisiaj te quali do ECSA? Bo nigdzie nie ma żadnych info.
1
@PanRol W La Liga go raczej nie zobaczysz, bo Huesca gra w 2 lidze.
1
@IronSanHybrid Napewno nie miesięczne.
0
Da radę jakoś wgrać najnowsze transfery z tego okienka do fify 19 na ps4?
3
@Kurkmen Ale po co wprowadzać jakieś bezsensowne zmiany? Graliśmy świetnie z pomocą De Jong - Roberto - Aleña to niech taka wyjdzie na Bilbao. Arthur nie pokazał wczoraj nic ciekawego, o Puiga to trzeba liczyć, że dostanie powołanie, a nie pierwszy skład, a Busquetsa to przy Frenkiem ja już widzieć nie chcę.
0
@Piotr89Sand Gra tam teraz katastrofalny Mario Rui, dlatego :p
0
Co za asysta :O
22
Ahhh oglądanie tego środka pola po Rakiticiu i Busquetsie to sama przyjemność.
2
@Kermit Jak dla mnie bardzo fajnie, taka linia pomocy mogłaby wyjść na Bilbao, ewentualnie ktoś za Aleñie jeśli ciekawie się zaprezentuje po wejściu :)
0
Oby Cou wszedł i pokazał się z tej strony jaką widzieliśmy na Copa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca Przecież to prawy obrońca.
0
@nitey Zostanie.
1
@Encore Lampard.
0
@Grzesior667 Finał max, myślę że Fnatic narazie nieosiągalne :/
1
@PeteR10 Szary Kowalski nie pracuje w nike.
0
@draxidox Bedzie.
0
Czy jesli kupie za 15 zł tego ea accessa na ps4 to bede mogl przez miesiac nielimitowanie grac w te gry co sa w abonamencie czy sa jakies ograniczenia np. 10 godzin max?
0
@kubix05 A co z Bielikiem? Czego nie ma go nawet na ławce?
1
Nie wiem jak wam ale mi wczoraj podobała się gra Roberto i Aleñi. Szczególnie te wysokie zagrania Sergiego za plecy obrońców po którym padł gol Suarez.
10
@Striker Modrić.
1
@Jericho W Realu Sociedad grał cały czas tam.
0
@jeyx77x Winka? Chodziło o Winksa czy jakiś nowy talent?
0
@Hosh Oby do czegoś takiego nigdy nie doszło...
0
@jakub6623 Kto powiedział, że interesuje się siatkówką? Jestem ciekaw takiego wyniku, nie znam zawodników, więc się nie pruj bezpodstawnie.
0
Może mi ktoś powiedzieć czy na tym memoriale Wagnera graliśmy jakimś rezerwowym składzie? Bo widzę, że przegraliśmy z Brazylijczykami z którymi niedawno wygraliśmy 3-0 rezerwami. Jakiś jednorazowy słabszy występ czy co?