0

@FCB24 Też nie jestem jego zwolennikiem ale idiotyzmem jest zwalnianie trenera na parę dni przed startem sezonu, jeśli podejmuje się takie kroki to w czerwcu, lipcu na parę tygodni przed startem okresu przygotowawczego aby trener poznał zespół, wprowadził swój styl itd.

0

@matkep Jak można chcieć teraz zwolnienia trenera parę dni przed startem ligi? Pomyślcie trochę niektórzy... Jeśli przepracował okres przygotowawczy to dajmy mu chociaż pół sezonu aby zobaczyć rezultaty.

0

@student97r A jak daleko według ciebie zajdzie Sacramento w tym sezonie? Przyznam bez bicia, że kiedyś śledziłem kosza i to właśnie im kibicowałem, ale od paru lat wogóle się tym nie interesuje. :D

0

@adamek1910 Dzięki wielkie.

0

Aristocracy wygrało dzisiaj te quali do ECSA? Bo nigdzie nie ma żadnych info.

1

@PanRol W La Liga go raczej nie zobaczysz, bo Huesca gra w 2 lidze.

1

@IronSanHybrid Napewno nie miesięczne.

0

Da radę jakoś wgrać najnowsze transfery z tego okienka do fify 19 na ps4?

3

@Kurkmen Ale po co wprowadzać jakieś bezsensowne zmiany? Graliśmy świetnie z pomocą De Jong - Roberto - Aleña to niech taka wyjdzie na Bilbao. Arthur nie pokazał wczoraj nic ciekawego, o Puiga to trzeba liczyć, że dostanie powołanie, a nie pierwszy skład, a Busquetsa to przy Frenkiem ja już widzieć nie chcę.

0

@Piotr89Sand Gra tam teraz katastrofalny Mario Rui, dlatego :p

0

Co za asysta :O

22

Ahhh oglądanie tego środka pola po Rakiticiu i Busquetsie to sama przyjemność.

2

@Kermit Jak dla mnie bardzo fajnie, taka linia pomocy mogłaby wyjść na Bilbao, ewentualnie ktoś za Aleñie jeśli ciekawie się zaprezentuje po wejściu :)

0

Oby Cou wszedł i pokazał się z tej strony jaką widzieliśmy na Copa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca Przecież to prawy obrońca.

0

@nitey Zostanie.

1

@Encore Lampard.

0

@Grzesior667 Finał max, myślę że Fnatic narazie nieosiągalne :/

1

@PeteR10 Szary Kowalski nie pracuje w nike.

0

@draxidox Bedzie.

0

Czy jesli kupie za 15 zł tego ea accessa na ps4 to bede mogl przez miesiac nielimitowanie grac w te gry co sa w abonamencie czy sa jakies ograniczenia np. 10 godzin max?

0

@kubix05 A co z Bielikiem? Czego nie ma go nawet na ławce?

1

Nie wiem jak wam ale mi wczoraj podobała się gra Roberto i Aleñi. Szczególnie te wysokie zagrania Sergiego za plecy obrońców po którym padł gol Suarez.

10

@Striker Modrić.

1

@Jericho W Realu Sociedad grał cały czas tam.

0

@jeyx77x Winka? Chodziło o Winksa czy jakiś nowy talent?

0

@Hosh Oby do czegoś takiego nigdy nie doszło...

0

@jakub6623 Kto powiedział, że interesuje się siatkówką? Jestem ciekaw takiego wyniku, nie znam zawodników, więc się nie pruj bezpodstawnie.

0

Może mi ktoś powiedzieć czy na tym memoriale Wagnera graliśmy jakimś rezerwowym składzie? Bo widzę, że przegraliśmy z Brazylijczykami z którymi niedawno wygraliśmy 3-0 rezerwami. Jakiś jednorazowy słabszy występ czy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?