7

Zmyje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak Todibo dzis?

0

Gdzie najtaniej w internecie kupię buty? Konkretnie chodzi o air maxy 97.

53

Tam o ocenie świadczą ilość interwencji itd. Inni bramkarze słabszych drużyn mają pole do popisu i zaliczają dużo interwencji, a MAtS w większości meczów jest bezrobotny więc stąd taka średnia ocen.

1

Z Celta Arthur powinien dostać 90 minut i zobaczyć w jakiej jest dyspozycji. Bardzo przydałby nam się Brazylijczyk sprzed paru tygodni gdy każdy się nim zachwycał. Liverpool będzie niesamowicie naciskał i musimy przejąć kontrolę w środku pola, to będzie kluczem do sukcesu, a Arthur jest stworzony do takiej gry. Do tego Busi i Arturo z dzisiejszego meczu i jedziemy z nimi!

0

A Arthur niby dlaczego nie? W tym meczu bedzie chodzilo o spokojne dogranie z przewaga w srodku pola, jesli Liverpool przejmie kontrole w tej czesci boiska to Bog wie co sie bedzie dzialo. Arthur jest nam mysle, ze niezbedny w tym meczu, oby tylko w meczu z Celta wrocil do formy sprzed kontuzji.

0

Dziwne ze u nas Coutinho gra najlepiej wlasnie w pomocy...

1

Chyba chodzilo o siateczke za czasow City :D

1

can you run it.

0

Przegraliśmy w tym sezonie LaLigi z kimś oprócz z Leganes?

0

Przecież ten sam koleś był jeszcze niedawno w niesamowitej formie i robił fantastyczne rzeczy na boisku, teraz wraca po kontuzji, potrzebuje trochę czasu. Nie ośmieszaj się chłopie

0

Ale nie ma dziesięciu bramek z przewrotki z 50 metrów :/

0

Jeśli dla ciebie to były takie emocje to polecam obejrzeć sobie finał Vive z Veszprem jeśli nie słyszałeś o nim, nie będę spojlerował ale mecz niesamowity. :)

0

Oby, licze na awans Stali Mielec, fajne bedzie znow zobaczyc Stal w najwyzszej klasie rozgrywkowej.

0

11 bramkami.

0

Southampton strzela w 1. minucie! Szybcy są ;)

0

Ma ktoś streama do nSportu?

0

A Serbia nie jest w UE ;)

0

Jak mielibyśmy wydawać 80 mln na Jovicia to wolałbym dołożyć nawet te 30/40 baniek i kupić światowej klasy napastnika niż takiego mimo wszystko kota w worku, do tego spoza UE.

0

Niżej zawiązała się dyskusja na temat sprowadzenia Rashforda. Stąd moje pytanie czy pojawiały się w prasie jakieś pogłoski mniejsze lub większe o tym czy do nas przyjdzie czy to baaardzo odległy transfer?

7

I słusznie odpowiedział. Cou zachowuje się i mówi jakby był swiętym a jego gry nie można krytykować. Prasa kulturalnie wytyka mu błędy argumentując je, a on zamiast wziąść je sobie do serce i zastosować się do nich to odbiera to negatywnie i myśli, że ktoś próbuje go demotywować...

0

Ktoś wie czego Bereszyński kolejny mecz na ławce? Słaba forma?

9

I cyk na policje. A tak całkiem serio, to jeżeli legalne jest takie świństwo jak papierosy, to nie widzę nic przeciwko marihuanie, zwłaszcza w celach leczniczych.

0

7:0?

2

Potrzebuje baterii

1

Guys, jakieś fajne gierki z fabułą/multi za rozsądną cenę na steamie/g2a? Nie mam już pomysłów w co można zagrać.
(CS:GO, PUBG, Wiedźmin, COD'y odpadają)

1

Tych Polaków dodałeś, żeby po prostu byli na liście czy na serio nie odstają za bardzo poziomem od Ilaixa czy Fatiego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie skończy się prędko to mniej więcej kiedy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?