0

@Skaramuczi Junior nie jest naszym zawodnikiem.

1

@IronSanHybrid No nie wiem czy dziwne, sypneli więcej od EA to poszli. Biznes is biznes

0

@ProMILs Ale nie porównuj gry Barcelony z tą kopaniną jak z orlika, proszę...

0

@Janiama a gdzie ter stengen????

1

@messi564 To, że są zapowiedziane jakieś zmiany to nie znaczy, że ma się najwięcej zmienić, w tym roku skupili się na volcie więc cudów w karierze nie oczekuj, może 1-2 większe zmiany i jakieś kosmetyki.

0

@GoLem Wow, robi wrażenie, oby więcej takich inicjatyw, szczególnie w Europie.

0

@Skaramuczi Umtiti, Jaime, Puig, Perez :)

1

Jeden pisze, że najlepszy na boisku Collado, 2 komentarze potem ktoś inny, że to nie poziom Barcy xD

9

Tak swoją drogą - to skupiał się ktoś na grze Trippiera? Dobrze zagrał? Bo jestem ciekaw jak poradzi sobie w ATM.

35

Jak ja uwielbiam te relacje Umtitiego na instagramie Barcy, co za pozytywny gość :D

0

@didzejos Jak już jesteśmy przy tego typu grach to u mnie absolutnym top of the top jest Detroit - become human, fenomenalna gra.

0

@msmsms Jak na debiut bardzo przyzwoicie.

0

@konrad1661 Matajs jest poprawnie ;)

1

Scoreboard podrobiony z La Liga xd

10

@damianex10 Tam 9/10 to jacyś Azjatyccy pseudofani piłki nożnej którzy żyją dyskusjami „Messi - like, Ronaldo - comment” więc nie spodziewaj się logicznego myślenia.

0

Jaki sens wystawiania 2 defensywnych pomocników i Puiga/Collado na skrzydle? No chyba że zagramy 4-4-2.

0

@ranger3120 A no przecież, kompletnie o tym zapomniałem, dzięki

0

Wiadomo już w jakiej formie i kiedy będzie superpuchar Hiszpanii? Wracają do dwumeczu czy znów mecz w jakimś Maroko?

5

@Szmulek georginaleger mistrzu

0

@Encore Bez przesady. Najpierw niech utrzymają się przez rok top1 hltv jak Astralis i wygrają majora to będzie można dyskutować nad tym.

0

@tadzik447 Barca wygrała, dokładnego wyniku nie znam.

3

@Kz1234 Polska policja to taki badziew, dlatego to tyle trwało.

2

@AdrianGajewski2005 Munir wszedł z ławki w meczu z Realem 0:4

10

@Commando Myślę, że nie.

0

Jest na treningu pierwszej drużyny ten Japończyk?

1

@czółkovsky Obok epic reactów chyba najwygodniejsze buty od nike, ja osobiście miałem i polecam, jeśli jeszcze są to bierz śmiało.

1

@OsehShalom Zaraz się skończy, zawsze jest tylko rozgrzewka + gra w dziadka

3

Ta rozgrzewka to wygląda jak u mnie na WF-ie w liceum, wszyscy wywalone, gadają sobie, niestarannie wykonują ćwiczenia, myślałem że w takim klubie to trochę profesjonalniej wygląda xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No to chyba mamy nowego wykonawcę jedenastek :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?