Bovciek
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Skaramuczi Junior nie jest naszym zawodnikiem.
1
@IronSanHybrid No nie wiem czy dziwne, sypneli więcej od EA to poszli. Biznes is biznes
0
@ProMILs Ale nie porównuj gry Barcelony z tą kopaniną jak z orlika, proszę...
0
@Janiama a gdzie ter stengen????
1
@messi564 To, że są zapowiedziane jakieś zmiany to nie znaczy, że ma się najwięcej zmienić, w tym roku skupili się na volcie więc cudów w karierze nie oczekuj, może 1-2 większe zmiany i jakieś kosmetyki.
0
@GoLem Wow, robi wrażenie, oby więcej takich inicjatyw, szczególnie w Europie.
0
@Skaramuczi Umtiti, Jaime, Puig, Perez :)
1
Jeden pisze, że najlepszy na boisku Collado, 2 komentarze potem ktoś inny, że to nie poziom Barcy xD
9
Tak swoją drogą - to skupiał się ktoś na grze Trippiera? Dobrze zagrał? Bo jestem ciekaw jak poradzi sobie w ATM.
35
Jak ja uwielbiam te relacje Umtitiego na instagramie Barcy, co za pozytywny gość :D
0
@didzejos Jak już jesteśmy przy tego typu grach to u mnie absolutnym top of the top jest Detroit - become human, fenomenalna gra.
0
@msmsms Jak na debiut bardzo przyzwoicie.
0
@konrad1661 Matajs jest poprawnie ;)
1
Scoreboard podrobiony z La Liga xd
10
@damianex10 Tam 9/10 to jacyś Azjatyccy pseudofani piłki nożnej którzy żyją dyskusjami „Messi - like, Ronaldo - comment” więc nie spodziewaj się logicznego myślenia.
0
Jaki sens wystawiania 2 defensywnych pomocników i Puiga/Collado na skrzydle? No chyba że zagramy 4-4-2.
0
@ranger3120 A no przecież, kompletnie o tym zapomniałem, dzięki
0
Wiadomo już w jakiej formie i kiedy będzie superpuchar Hiszpanii? Wracają do dwumeczu czy znów mecz w jakimś Maroko?
5
@Szmulek georginaleger mistrzu
0
@Encore Bez przesady. Najpierw niech utrzymają się przez rok top1 hltv jak Astralis i wygrają majora to będzie można dyskutować nad tym.
0
@tadzik447 Barca wygrała, dokładnego wyniku nie znam.
3
@Kz1234 Polska policja to taki badziew, dlatego to tyle trwało.
2
@AdrianGajewski2005 Munir wszedł z ławki w meczu z Realem 0:4
10
@Commando Myślę, że nie.
0
Jest na treningu pierwszej drużyny ten Japończyk?
1
@czółkovsky Obok epic reactów chyba najwygodniejsze buty od nike, ja osobiście miałem i polecam, jeśli jeszcze są to bierz śmiało.
1
@OsehShalom Zaraz się skończy, zawsze jest tylko rozgrzewka + gra w dziadka
3
Ta rozgrzewka to wygląda jak u mnie na WF-ie w liceum, wszyscy wywalone, gadają sobie, niestarannie wykonują ćwiczenia, myślałem że w takim klubie to trochę profesjonalniej wygląda xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No to chyba mamy nowego wykonawcę jedenastek :p