0

@ddanioofcb Dest, Pique, Lenglet, Telles

2

@Dejvo Konrad jest z USA więc wątpie

3

@IronSanHybrid W sumie to smutne :(

0

Tomczyk xDDD
o Boże

1

Ale Prokic to jest dzik xD
Ciekawe kiedy dyntke zlapie

0

@marcin000019 Jak miał czwórkę sabotażystów przed sobą to jak miał bronić?

0

Kądzior podobno w Eibar, elegancko zawsze lubię oglądać Polaków w Hiszpanii.

6

https://laczynaspasja.pl/przez-te-slowa-koemana-messi-chce-odejsc-z-barcelony/

Jeśli naprawdę tak było to bardzo się cieszę że wreszcie ktoś taki jak Koeman przyszedł

0

@RosjaninBut Podobno Lyon chce 70 milionów

7

Na Van de Beeka kasy nie ma, ale 70 milionów na tragicznego Martineza już się znajdzie...

3

@robsesh Przeciez to jest oferta marzen xD

3

Stal i Warta bardzo obiecująco weszły do ekstraklasy, ale niby najmocniejsze z beniaminków Podbeskidzie narazie nieźle w ciry dostaje.

2

Jest możliwość żeby zobaczyć potem jakoś na internecie powtórkę z całego meczu Warty z Lechią?

0

@messi564 Jeszcze nie dawno podobno Moder był z Kamińskim nie na sprzedaż... Rutkowski zobaczył cyferki i zmienił zdanie?

0

Miał ktoś problem kiedyś z tym że pełna wersja PESa 2020 na steam odpalała się jako wersja Lite?

1

@MateS Kluivert? Przecież chłop jest przeciętniakiem...

0

@BarcaInfo A Laporta nie zrezygnował przypadkiem ze startu w wyborach?

0

@Bamek94 canyourunit to stronka która pobiera dane o podzespołach twojego komputera i pokazuje ci czy wybrana przez ciebie gra pójdzie na twoim sprzęcie na minimalnych lub wyższych ustawieniach.

0

@Bamek94 canyourunit

1

@DaPi Akurat RAMu mam wystarczająco chyba (16 gb) natomiast na dysku pozostało 50 gb więc pomyślałem, że nie zaszkodzi zapytać.

1

@SHIBA Uf, bo ostatnio mój komputer po pobraniu kilku tytułów ostro spowolnił i szukałem problemu, dziękuje ślicznie.

0

Siemanko mam pytanko - czy ilość wolnego miejsca na dysku wpływa na wydajność komputera?

0

Siemanko czy do zrozumienia fabuły Gearsów 5 jest potrzebna znajomość poprzednich części?

0

@Roni/VEB Zion dopiero co wrócił po kontuzji jeśli mnie pamięć nie myli

2

Sassuolo 3 anulowany gol dzisiaj xD
Jak nie idzie to nie idzie

0

Sprzedawał ktoś coś na mooney.pl?

1

@cudak321 Francja

0

@MarioVeB! Ja bym go w lidze hiszpańskiej chciał zobaczyć. Ma chłop niesamowite przyspiesznie.

0

Ma ktoś link do bramki Grosika?

1

Widzę że w 1 lidze kluby robią wszystko żeby nie awansować. Ale nie dziwne, bardziej opłaca im się zostać w obecnej klasie rozgrywkowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?