Bovciek
Dołączył/a: lipiec 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ddanioofcb Dest, Pique, Lenglet, Telles
2
@Dejvo Konrad jest z USA więc wątpie
3
@IronSanHybrid W sumie to smutne :(
0
Tomczyk xDDD
o Boże
1
Ale Prokic to jest dzik xD
Ciekawe kiedy dyntke zlapie
0
@marcin000019 Jak miał czwórkę sabotażystów przed sobą to jak miał bronić?
0
Kądzior podobno w Eibar, elegancko zawsze lubię oglądać Polaków w Hiszpanii.
6
https://laczynaspasja.pl/przez-te-slowa-koemana-messi-chce-odejsc-z-barcelony/
Jeśli naprawdę tak było to bardzo się cieszę że wreszcie ktoś taki jak Koeman przyszedł
0
@RosjaninBut Podobno Lyon chce 70 milionów
7
Na Van de Beeka kasy nie ma, ale 70 milionów na tragicznego Martineza już się znajdzie...
3
@robsesh Przeciez to jest oferta marzen xD
3
Stal i Warta bardzo obiecująco weszły do ekstraklasy, ale niby najmocniejsze z beniaminków Podbeskidzie narazie nieźle w ciry dostaje.
2
Jest możliwość żeby zobaczyć potem jakoś na internecie powtórkę z całego meczu Warty z Lechią?
0
@messi564 Jeszcze nie dawno podobno Moder był z Kamińskim nie na sprzedaż... Rutkowski zobaczył cyferki i zmienił zdanie?
0
Miał ktoś problem kiedyś z tym że pełna wersja PESa 2020 na steam odpalała się jako wersja Lite?
1
@MateS Kluivert? Przecież chłop jest przeciętniakiem...
0
@BarcaInfo A Laporta nie zrezygnował przypadkiem ze startu w wyborach?
0
@Bamek94 canyourunit to stronka która pobiera dane o podzespołach twojego komputera i pokazuje ci czy wybrana przez ciebie gra pójdzie na twoim sprzęcie na minimalnych lub wyższych ustawieniach.
0
@Bamek94 canyourunit
1
@DaPi Akurat RAMu mam wystarczająco chyba (16 gb) natomiast na dysku pozostało 50 gb więc pomyślałem, że nie zaszkodzi zapytać.
1
@SHIBA Uf, bo ostatnio mój komputer po pobraniu kilku tytułów ostro spowolnił i szukałem problemu, dziękuje ślicznie.
0
Siemanko mam pytanko - czy ilość wolnego miejsca na dysku wpływa na wydajność komputera?
0
Siemanko czy do zrozumienia fabuły Gearsów 5 jest potrzebna znajomość poprzednich części?
0
@Roni/VEB Zion dopiero co wrócił po kontuzji jeśli mnie pamięć nie myli
2
Sassuolo 3 anulowany gol dzisiaj xD
Jak nie idzie to nie idzie
0
Sprzedawał ktoś coś na mooney.pl?
1
@cudak321 Francja
0
@MarioVeB! Ja bym go w lidze hiszpańskiej chciał zobaczyć. Ma chłop niesamowite przyspiesznie.
0
Ma ktoś link do bramki Grosika?
1
Widzę że w 1 lidze kluby robią wszystko żeby nie awansować. Ale nie dziwne, bardziej opłaca im się zostać w obecnej klasie rozgrywkowej.