0

@rogal478 No to prawda

3

Na razie to on tylko macha łapami. Strasznie irytujący jak się patrzy z boku. Ale powstrzymajcie się z ocenami, Rapha w repce też gra piach.

0

@KibicBarcy84 Alvarez zagrał łącznie 40-50 minut i wchodził na rozstrzygnięty wynik.

5

Nigdy nie zrozumiem myślenia Atletico albo innych klubów którzy na siłe trzymają swoich zawodników w momencie kiedy piłkarz chce odejść do lepszego klubu i spełnić marzenia. Śmieszny klub który zrezygnował ze wszystkich pucharów skupiając się jedynie na LM, finalnie po to by odpaść w półfinale. XDDD

4

@marcin9185 przecież już była pierwsza oferta za 100mln. Ty dalej myślisz, że Barca nie ma kasy na transfery? To nie 2020r.

0

Jakby po drugiej stronie miał grajka, na którym obrońcy też musieliby skupiać uwage, to nie miałby potrójnego krycia.

1

Naobiecywali Flickowi transferów, a zostanie z jeszcze gorszym składem.

41

Szkoda gościa, bo go uwielbiam, ale mam spore wątpliwości co do Raphy w następnym sezonie. Kontuzja za kontuzją... jak on ma wrócić do formy i regularności?

1

Gordon grzej się, bo musisz wejść w buty Raphinhi.

11

Ale ojciec musi być dumny ze swojego syna. Zdrowia!!

2

Rashford pierwszy sezon miał lepszy niż Raphinha i wielu innych zawodników którzy kiedyś wchodzili do składu Barcelony. Przecież jego każdy kolejny sezon mógłby być lepszy, a taki zawodnik rezerwowy to tylko i wyłącznie atut.

0

Taki stempel to każdy kto grał w piłke przyjmuje minimum raz na treningu. Rodri pajac.

5

Gavi po najcięższej kontuzji dla piłkarza wrócił silniejszy niż większość by się spodziewała, a większość piłkarzy by się nie podniosła. Prawdziwy wojownik nasz.

3

Złożyć taką oferte to nawet może za Yamala, a klub jeszcze musi ją zaakceptować. PSG nie odda Vitinhi za 150mln, czy innych swoich kluczowych zawodników, np. Doue. Kolejna gadka pod wybory.

5

@Arekvip już bez przesady z tym hejtem na Frenkiego, gość w tym sezonie też jest świetny, ale jakby ktoś wyłożył 80 baniek, to można się zastanowić

1

@KamilooosPL Fajnie się czyta takie komentarze, oby więcej takich kibiców, z jednej i z drugiej strony. Powodzonka w sezonie

6

Niesamowicie się cieszyłem widząc tą walkę u naszych chłopaków, jestem z nich mega dumny. Z takim zaangażowaniem jestem spokojny o wejście do finału LM. No i dzisiaj atmosfera na Camp Nou, fajnie że w końcu doping wrócił, niesamowicie budowało to naszych zawodników. Visca el Barca!

0

@ziomal88 Właśnie chyba ty nie widzisz tego co się dzieje w meczach z silnymi drużynami, jak w składzie grają razem Pedri i de Jong. Dziura w środku pola, brak doskoków i mnóstwo przestrzeni na oddanie strzału. Myślisz, że czemu Vitinha miał tyle miejsca i strzelił bramkę?

0

wszystko zależy od tego jakim wyjdziemy składem w środku pomocy. Na pewno nie możemy wyjść z Pedrim i de Jongiem, ta dwójka jest zbyt słaba defensywnie. Dla równowagi powinien wyjść Fermin czy Roberto. Gundogan oczywiście nietykalny.

0

Powinniśmy zagrać tak jak zagraliśmy z Atletico. Jedynie zamienić Forta z Cancelo, ewentualnie eksperyment z Cancelo na LS i Fortem na lewej obronie. Hector jest lepszy w defensywnie od Joao. W pomocy absolutnie żadnych zmian, obecnie de Jong i Pedri to hamulec dla Barcelony, przez nich dużo traciliśmy bramek. Z Ferminem/Roberto lepiej wyglądamy w pressingu i w defensywie, przez co gramy też dużo szybciej i bardziej nieprzywidywalnie.

4

@fifek Ale człowieku jakiego kalibru zawodników do dyspozycji miał Valverde, a Seiten?

0

@yoli Vidal też był wygwizdywany i kibice szybko go pokochali.

0

@Lincolm Neymar to może i by miał podjazd jakby został na Camp Nou.

3

@Kaperan1357 Roberto chyba.

5

Obyś się mylił, bo twoje podania zmieniają przebieg meczu, na nasze nieszczęście będzie to na niekorzyść Barcy.

1

@sevs Te żarty z Busim czy Rakietą nie są śmieszne. Busi miał średni sezon, ale nie słaby, mimo to jest uznawany za jednego z najlepszych na swojej pozycji.

0

@Boniek10 Tak wystaw jeszcze bardziej ofensywną linię pomocy XD Busqeuts to akurat musi grać w środku, a po bokach de Jong i Arthur.

6

@parawhore Byli lepsi od Brazylii :)

4

@Pyrzo_Barca Ale Messi kocha swoją ojczyznę i ją reprezentuję.

0

@Naturopata Oglądałeś mecz Brazylii? Mając tylu ofensywnych pomoników jest wielka dziura, którą Argentyna wykorzystywała i każda piłka przebiegała przez środek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?