4

Jovic jest słaby w grze kombinacyjnej. Kiedy wy zrozumiecie, że to nie zawodnik dla Barcy.

3

Jović to typowa dziewiątka. Nie nadaje się do gry w Barcelonie.

77

Przypomnij mi co robił przed kontuzją.

6

On w ogóle nie ma DNA Barcelony. Valverde to lepszy trener.

0

Liverpool od samego początku najedzie agresywnie, więc żeby tylko Valverde to ogarnął i żeby Barca się nie pogubiła.

1

Boje sie tego drugiego meczu... Może dlatego, że dalej pamiętam ten mecz z Romą.

0

Liverpool został skarcony przez nas. Valverde to świetny trener i strateg.

1

Valverde zrobił to pięknie. Liverpool było przygotowane na gre z kontry, a Barca oddała im posiadanie piłki i byli pogubieni.

0

Był rewelacyjny w formie. Ma dopiero 22 lata i za 3 lata będzie totalnym kozakiem o ile kontuzje go nie zniszczą.

1

to Messi ma zejść?

5

Totki w półfinale, Inter, Manu, Atletico, Real to słabe kluby?

2

Czuję, że będą słabi na Camp Nou. Salah nie będzie istnieć, tak samo Firmino, a próbować będzie Mane, którego zatrzyma Semedo. Barca wygra 2-0, a Coutinho i Messi zdobędą bramkę.

2

Tylko Barca i Ajax mogą wygrać tryplet.

2

Bramkarz nie jest do rotacji, bo szybko może wyjść z rytmu meczowego a przed nami mecz o wszystko z Liverpoolem.

1

Ale ty jesteś głupi. Suarez , jak i cała Barca od kilku spotkań ma w dupie tą ligę, bo miała już jakiś czas temu zapewnione mistrzostwo i skupia się w 100% na lidze mistrzów. Zamiast hejtować naszych zawodników to byś im wsparcia okazał w momencie, w którym tego wsparcia potrzebują. Co to za kibic, który nie szanuje zawodników swojego klubu.

23

Coś czuję, że Coutinho i Suarez będą mega zdeterminowani na ten mecz i obaj coś strzelą.

1

Coutinho zagrał dobry mecz, pewny siebie. Po wejściu Messiego mniej widoczny, bo mu zajął środek, do którego schodził Cou.

1

Coutinho, zna Liverpool i myślę, że będzie zmotywowany by pokazać swojej byłej drużynie to coś. W dodatku przeciwko drużynie z PL będzie miał dużo miejsca na strzały po długim, czyli coś co uwielbia.

0

Teraz to geniuszu odkryłeś?

4

Vidal w tym meczu to obowiązek, może być nawet 4-4-2. Jakoś tych szybkich ich skrzydłowych trzeba zatrzymać.

3

Salah nic nie gra w tym sezonie.

0

Na YT wpisz sobie Messi vs Manchester United i poszukaj odpowiedniego momentu

18

absolutli dżinies from Leo Messi. Ja po tym strzale z przewrotki widziałem piłkę w siatce, szkoda, że nie wpadło.

66

Leo powiedz jak ty to robisz... Oglądam każdy mecz, każde twoje dotknięcie piłki jest magiczne. Graj do 40'stki albo i dłużej!

0

Mam nadzieję że Barca im zrobi manite, bo już mnie denerwują kibice United, którzy piszą, że Barca wygrała na farcie na Old Trafford.

5

Dybala hahahaha, gość jest mega przereklamowany.

0

Mecz do zapomnienia. Na Camp Nou 5:0 i nikt już nie będzie miał wątpliwości, że to United było lepsze.

0

Na ostatnie 20minut wszedł z Lyonem i co? Kontuzja.

36

Oby nie wchodził. Po kontuzji nie będzie w formie ani nie będzie miał rytmu meczowego. Myślę, że Malcom godnie go zastąpi wraz z Coutinho.

7

Przereklamowany Rashford, Lukaku 100kg i Martial. Faktycznie dobra ofensywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?