BronekVeB
Dołączył/a: styczeń 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jovic jest słaby w grze kombinacyjnej. Kiedy wy zrozumiecie, że to nie zawodnik dla Barcy.
3
Jović to typowa dziewiątka. Nie nadaje się do gry w Barcelonie.
77
Przypomnij mi co robił przed kontuzją.
6
On w ogóle nie ma DNA Barcelony. Valverde to lepszy trener.
0
Liverpool od samego początku najedzie agresywnie, więc żeby tylko Valverde to ogarnął i żeby Barca się nie pogubiła.
1
Boje sie tego drugiego meczu... Może dlatego, że dalej pamiętam ten mecz z Romą.
0
Liverpool został skarcony przez nas. Valverde to świetny trener i strateg.
1
Valverde zrobił to pięknie. Liverpool było przygotowane na gre z kontry, a Barca oddała im posiadanie piłki i byli pogubieni.
0
Był rewelacyjny w formie. Ma dopiero 22 lata i za 3 lata będzie totalnym kozakiem o ile kontuzje go nie zniszczą.
1
to Messi ma zejść?
5
Totki w półfinale, Inter, Manu, Atletico, Real to słabe kluby?
2
Czuję, że będą słabi na Camp Nou. Salah nie będzie istnieć, tak samo Firmino, a próbować będzie Mane, którego zatrzyma Semedo. Barca wygra 2-0, a Coutinho i Messi zdobędą bramkę.
2
Tylko Barca i Ajax mogą wygrać tryplet.
2
Bramkarz nie jest do rotacji, bo szybko może wyjść z rytmu meczowego a przed nami mecz o wszystko z Liverpoolem.
1
Ale ty jesteś głupi. Suarez , jak i cała Barca od kilku spotkań ma w dupie tą ligę, bo miała już jakiś czas temu zapewnione mistrzostwo i skupia się w 100% na lidze mistrzów. Zamiast hejtować naszych zawodników to byś im wsparcia okazał w momencie, w którym tego wsparcia potrzebują. Co to za kibic, który nie szanuje zawodników swojego klubu.
23
Coś czuję, że Coutinho i Suarez będą mega zdeterminowani na ten mecz i obaj coś strzelą.
1
Coutinho zagrał dobry mecz, pewny siebie. Po wejściu Messiego mniej widoczny, bo mu zajął środek, do którego schodził Cou.
1
Coutinho, zna Liverpool i myślę, że będzie zmotywowany by pokazać swojej byłej drużynie to coś. W dodatku przeciwko drużynie z PL będzie miał dużo miejsca na strzały po długim, czyli coś co uwielbia.
0
Teraz to geniuszu odkryłeś?
4
Vidal w tym meczu to obowiązek, może być nawet 4-4-2. Jakoś tych szybkich ich skrzydłowych trzeba zatrzymać.
3
Salah nic nie gra w tym sezonie.
0
Na YT wpisz sobie Messi vs Manchester United i poszukaj odpowiedniego momentu
18
absolutli dżinies from Leo Messi. Ja po tym strzale z przewrotki widziałem piłkę w siatce, szkoda, że nie wpadło.
66
Leo powiedz jak ty to robisz... Oglądam każdy mecz, każde twoje dotknięcie piłki jest magiczne. Graj do 40'stki albo i dłużej!
0
Mam nadzieję że Barca im zrobi manite, bo już mnie denerwują kibice United, którzy piszą, że Barca wygrała na farcie na Old Trafford.
5
Dybala hahahaha, gość jest mega przereklamowany.
0
Mecz do zapomnienia. Na Camp Nou 5:0 i nikt już nie będzie miał wątpliwości, że to United było lepsze.
0
Na ostatnie 20minut wszedł z Lyonem i co? Kontuzja.
36
Oby nie wchodził. Po kontuzji nie będzie w formie ani nie będzie miał rytmu meczowego. Myślę, że Malcom godnie go zastąpi wraz z Coutinho.
7
Przereklamowany Rashford, Lukaku 100kg i Martial. Faktycznie dobra ofensywa.