BronekVeB
Dołączył/a: styczeń 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Gościu Suarez nie strzela bramek ale zobacz jaka robi różnicę na boisku.
6
Myślę, że to jest przemyślana taktyka EV. Widać gołym okiem jak są skupieni na LM, w lidze, a w LM gra inny zespół.
0
Każdy wie, że Barca mistrzostwo ma w małym palcu.
14
Ale wybrał ojczyznę.
0
Todibo ma 19 lat i jest zawodnikiem na przyszłość. Umtiti jest zawodnikiem który ciągle łapie kontuzje, a Lenglet godnie go zastępuje.
10
Messi choćby im zagrał na pustą to by tego nie trafili. Powinien odejść z tej śmiesznej reprezentacji i być w 100% gotowym na ligę mistrzów.
0
Coutinho nie będzie grać w środku bo wtedy drużyna traci balans między defensywą a ofensywą.
1
Messi ma tatuaże które dotyczą jego rodziny i jego kariery piłkarskiej, więc myślę, że to akurat fajna pamiątka.
0
Dokładnie. Kiedy gra to praktycznie zgrywa piłkę tam skąd ją dostał, zamiast próbować wejść w drybling by się pokazać jak z najlepszej strony.
1
Gościu ty jeszcze nie zauważyłeś jak gramy w Lidze Mistrzów, a jak w lidze? Barca ewidentnie się skupia na LM.
0
Coś słyszałem, że Messi chce zakończyć karierę w wieku 36 lat. Nie wiem ile w tym prawdy.
0
2 gole i 2 asysty, to dzięki niemu jesteśmy w 1/4 ćwierćfinału.
7
To powinno być gładkie zwycięstwo. Nie oszukujmy się, ich obrona nie zatrzyma takiego Coutinho, a co dopiero Messiego. W ataku jedyne zagrożenie to Rashford, którym powinien zająć się Semedo.
0
Malcom będzie miał teraz okazję gry, Messi w każdym meczu nie zagra, tak samo Cou.
17
Kiedy powiedział, że przyszedł na ''chwilę?''
0
W dodatku dzięki niemu padła druga bramka, gdzie skonstruował całą akcję.
1
Boje się tego meczu...
8
To co mieli wyjść i biegać na max możliwości przez 90 minut tuż przed LM? Messi pod formą? Trzy bramki z Sevillą, to mało? Widać jak są skupieni na LM i w lidze nie grają na 100%, chyba, że przyjdzie mecz z Realem czy Atletico. W meczu z Lyonem zobaczysz inną Barcelonę. Wiadomo, że nie taką jak za czasów Guardioli.
0
Przychodził taki szczęśliwy. Grał dobrze, strzelił kilka bramek a nie rozegrał całego sezonu. Do momentu kiedy przyszedł mecz z Interem, kiedy doznał kontuzji, też grał dobrze. Moim zdaniem ma za słabą psychikę i hejt, który pada na niego go niszczy.
2
Ten transfer był za darmo.
0
Od kiedy Miranda to PO, a Semedo LO? Po drugie nie licz na Coutinho jako pomocnik, po trzecie wyjdzie skład bez Messiego, Suareza i ew. Dembele. Reszta bez zmian.
0
Todibo zagra jako defensywy pomocnik, a Umtiti jako środkowy obrońca.
0
Słaba gra w każdym meczu.
17
Cou w Liverpoolu grał na skrzydle i jakoś szło mu dobrze. Jest za słaby na Barcelonę.
7
Coutinho jest za słaby na skrzydło i tyle. Jest za wolny i za słaby fizycznie, kiedy drybuluje, piłka przechodzi przeciwnika ale Coutinho wtedy przegrywa pojedynek siłowy, a w środku pola nie ma dla niego miejsca, chyba, że z ławki rezerwowej, ale wątpię że zaakceptuje taka rolę zmiennika.
0
Czyli standard.
46
Wszystkie kartki dostajemy praktycznie za dyskusje z sędzia. Klub powinien karać takie bezsensowne dostawanie żółtych kartek.
0
Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej i tyle.
0
Messi to jako jedyny próbował coś zrobić. Dryblowal po kilku zawodników, a ty najwyraźniej nie oglądałeś meczu.
0
Chyba każdemu może nie wyjść strzał z tak trudnej pozycji.