16

Gościu Suarez nie strzela bramek ale zobacz jaka robi różnicę na boisku.

6

Myślę, że to jest przemyślana taktyka EV. Widać gołym okiem jak są skupieni na LM, w lidze, a w LM gra inny zespół.

0

Każdy wie, że Barca mistrzostwo ma w małym palcu.

14

Ale wybrał ojczyznę.

0

Todibo ma 19 lat i jest zawodnikiem na przyszłość. Umtiti jest zawodnikiem który ciągle łapie kontuzje, a Lenglet godnie go zastępuje.

10

Messi choćby im zagrał na pustą to by tego nie trafili. Powinien odejść z tej śmiesznej reprezentacji i być w 100% gotowym na ligę mistrzów.

0

Coutinho nie będzie grać w środku bo wtedy drużyna traci balans między defensywą a ofensywą.

1

Messi ma tatuaże które dotyczą jego rodziny i jego kariery piłkarskiej, więc myślę, że to akurat fajna pamiątka.

0

Dokładnie. Kiedy gra to praktycznie zgrywa piłkę tam skąd ją dostał, zamiast próbować wejść w drybling by się pokazać jak z najlepszej strony.

1

Gościu ty jeszcze nie zauważyłeś jak gramy w Lidze Mistrzów, a jak w lidze? Barca ewidentnie się skupia na LM.

0

Coś słyszałem, że Messi chce zakończyć karierę w wieku 36 lat. Nie wiem ile w tym prawdy.

0

2 gole i 2 asysty, to dzięki niemu jesteśmy w 1/4 ćwierćfinału.

7

To powinno być gładkie zwycięstwo. Nie oszukujmy się, ich obrona nie zatrzyma takiego Coutinho, a co dopiero Messiego. W ataku jedyne zagrożenie to Rashford, którym powinien zająć się Semedo.

0

Malcom będzie miał teraz okazję gry, Messi w każdym meczu nie zagra, tak samo Cou.

17

Kiedy powiedział, że przyszedł na ''chwilę?''

0

W dodatku dzięki niemu padła druga bramka, gdzie skonstruował całą akcję.

1

Boje się tego meczu...

8

To co mieli wyjść i biegać na max możliwości przez 90 minut tuż przed LM? Messi pod formą? Trzy bramki z Sevillą, to mało? Widać jak są skupieni na LM i w lidze nie grają na 100%, chyba, że przyjdzie mecz z Realem czy Atletico. W meczu z Lyonem zobaczysz inną Barcelonę. Wiadomo, że nie taką jak za czasów Guardioli.

0

Przychodził taki szczęśliwy. Grał dobrze, strzelił kilka bramek a nie rozegrał całego sezonu. Do momentu kiedy przyszedł mecz z Interem, kiedy doznał kontuzji, też grał dobrze. Moim zdaniem ma za słabą psychikę i hejt, który pada na niego go niszczy.

2

Ten transfer był za darmo.

0

Od kiedy Miranda to PO, a Semedo LO? Po drugie nie licz na Coutinho jako pomocnik, po trzecie wyjdzie skład bez Messiego, Suareza i ew. Dembele. Reszta bez zmian.

0

Todibo zagra jako defensywy pomocnik, a Umtiti jako środkowy obrońca.

0

Słaba gra w każdym meczu.

17

Cou w Liverpoolu grał na skrzydle i jakoś szło mu dobrze. Jest za słaby na Barcelonę.

7

Coutinho jest za słaby na skrzydło i tyle. Jest za wolny i za słaby fizycznie, kiedy drybuluje, piłka przechodzi przeciwnika ale Coutinho wtedy przegrywa pojedynek siłowy, a w środku pola nie ma dla niego miejsca, chyba, że z ławki rezerwowej, ale wątpię że zaakceptuje taka rolę zmiennika.

0

Czyli standard.

46

Wszystkie kartki dostajemy praktycznie za dyskusje z sędzia. Klub powinien karać takie bezsensowne dostawanie żółtych kartek.

0

Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej i tyle.

0

Messi to jako jedyny próbował coś zrobić. Dryblowal po kilku zawodników, a ty najwyraźniej nie oglądałeś meczu.

0

Chyba każdemu może nie wyjść strzał z tak trudnej pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?