BronekVeB
Dołączył/a: styczeń 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi to jako jedyny próbował coś zrobić. Dryblowal po kilku zawodników, a ty najwyraźniej nie oglądałeś meczu.
0
Chyba każdemu może nie wyjść strzał z tak trudnej pozycji.
1
Często jak wchodzi w pojedynki 1v1 traci piłkę, a najlepiej mu wychodzą jak ma mało miejsca.
0
Obecnie nie trudno zatrzymać Messiego, bo Messi stał się bardziej rozgrywającym niż dryblerem.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
2
Ten trener jest pojebany. Nie robi żadnych rotacji, więc nie zdziwie się jak nie wygramy w tym roku LM, bo piłkarze wyjdą zajechani na mecz z Lyonem.
0
Dobrze, jakiś Raiola nie będzie tu warunków ustawiał. Piłkarz chce do Barcy to nie powinien go blokować.
0
Jakbyś choć trochę interesował się klubem to byś wiedział że Boateng przyszedł jako rezerwowy i on sam wie jaką rolę pełni w klubie.
0
Dokładnie... Będę beczał jak nic...
0
Komentarz usunięty
0
Arthur i Rakitic/de Jong. Busquets to SPD
0
On chyba nie wie co go czeka jak w pełni sił będzie Dembouz a nie Coutinho który tylko spowalnia kontrataki + do tego Messi.
7
Mam tak samo, uwielbiam go ale moim zdaniem brakuje mu pewności siebie. Gdy coś mu nie wychodzi, spuszcza głowę i jest nieszczęśliwy, a powinien podnieść głowę do góry i zrobić to tak żeby następnym razem było lepiej. Moim zdaniem jak do końca sezonu nie pokaże swojego 100% to będzie coraz rzadziej grał i wymusi odejście.
0
Coutinho jak do końca sezonu nie pokaże klasy to fakt, jest do sprzedania. Neymar nie wróci, powiedział to nawet Bartomeu, a moim zdaniem Dembele za kilka lat będzie lepszy od niego, patrząc na to co robi z rywalami teraz.
0
Zacznijmy od tego że E.V nie zmieni formacji.
8
Prawda ale więcej oczekuje się od zawodnika wartego 160mln.
3
Po co nam Neymar? Zobacz jak rozwinął się Dembele, a ma on 21 lat. Neymar już ma swój wiek i nie ma sensu wstawiać go do składu kosztem świetnego Dembele.
4
Coutinho, Suarez, Roberto.
0
Kimmich dobry ale Bayern pewnie by chciał ok. 90mln. Niepotrzebny transfer
0
Ale w pomocy nie ma dla niego miejsca podczas gdy będziemy mieć takich zawodników jak Arthur i de Jong.
0
Ale Dembele miał propozycję nie do odrzucenia. Odejść z Borussii do Barcelony, kto by się nie zgodził...
2
Barca na kilku zawodników nie wydaje tyle co PSG na jednego - 222mln euro i to przez te kurwy z Paryża rynek działa jak działa.
0
Dembouz się nigdzie nie rusza. Zarząd by się nie zgodził i Dembele
0
XDDDD hahahahaha
0
Cou się nie nadaje na skrzydło, jest za wolny i brakuje mu pewności siebie. Dembele świetnie drybluje i jest szybki. Co najwyżej zmiennikiem może być Cou.
1
Cou jest za słaby i powinien zostać sprzedany.
2
Mam nadzieję że przyniesie w końcu efekty te transfery.