0

Wcale nie taka łatwa piłka do wykończenia

0

@FCBMati10 nie wiem co mówił o Eppsteinie powiem szczerze. Ale on jest antynaukowym szurem

5

@Eklerek Keanu został wykluczony? Nie wydaje mi się. Tej babki nie kojarzę chyba a ta dwójka cymbałów sobie zasłużyła

2

@Ptasior To jest dość grząski grunt :D Równie dobrze można by powiedzieć, że przedsiębiorca który prowadzi interesy w Polsce a rozlicza się w Czechach jest zdrajca ojczyzny

1

@Blantozaur Nie ma prawnej możliwości odebrania obywatelstwa :D

1

@Comentateiro No o ile do tego czasu nie wybuchnie wojna domowa w Stanach bo tam się gotuje ostro :D

0

@draxidox no wiesz jeździłem Alfą Romeo na gaz z małym zbiornikiem i miałem zasięgu 200km xD także dla mnie taka trasa bez postojów to bylo kiedyś marzenie

1

@draxidox tzn to chyba nie tyle chwalenie co bardziej obalanie bullshitu że nie da się tymi autami nigdzie dojechać zimą

3

@fumador no w Stanach też raczej biedy nie będą klepać. Plus Anka tam więcej zarobi

1

@Tasde piękny wykresik xD

1

@Comentateiro większa ciekawostka jest taka że mimo takiej temperatury nie da się jej zbytnio odczuć bo panuje tam niemal doskonała próżnia.

3

@Safrani Do gazu z nimi :D Gorzej, że drugi dzień z rzędu mi zamarzła w piwnicy rura doprowadzająca wodę xD

0

@severius dość dawno już. Całkiem sporo przydatnych informacji szczególnie dla starszych ludzi którzy nie znajdą sobie tego w necie

0

@Zelazny_Mike coś ty to są szachy 87D wielkiego pomarańczowego stratego

5

Widzew i Legia za rączkę w strefie spadkowej, kto by pomyślał o takim duecie w tym miejscu :D

0

@Encore jak Carlos bedzie dalej takim dominatorem to za parę lat on będzie podjeżdżał pod ten rekord szlemów

3

Uuuu Totki wracają

0

@Dracco czyli twoim zdaniem najpotężniejsza agencja wywiadowcza na świecie nie wiedziała o planowanym tak wielkim ataku i nie była w stanie nic zrobić żeby mu zapobiec? xD aha

7

@addept ale rozumiesz że idziesz do tej pracy opatulony po sam nos i nie musisz się rzucać na trawę? xD

2

@Popitek12 zima bez śniegu nie ma żadnego sensu

0

@FcPortoFan1999 tzn to nie jest albo albo. Jedno jest konsekwencją drugiego

19

@Fabik87 dlaczego? Zagrał genialny sezon w PSG. ZP nie daje sie za całość kariery

2

@clyde W starych dobrych czasach można było mieć normalnie imię wpisane w profilu :D Bartłomiej

0

@Arkon patrz chodzę co drugi dzień na dializy i z powrotem i jakoś nie jestem spocony :D może wystarczy się odpowiednio ubrać a nie zakładać na siebie 18 warstw ubrań. Nie wiem czy słyszałeś ale są tez ludzie którzy jeżdżą na Szpicbergen, Grenlandie czy do Skandynawii :D nie każdy lubi upał

2

@Arkon o tak pot lejący się po plecach i po dupie, uciekanie przed słońcem żeby nie dostać raka. Już nie mogę się doczekać

1

@Bzyczekk a jakze :D

1

Tak czułem że to ostatnie windowanie złota i srebra to jakaś ściema :D oczywiście ceny nadal sa ultra wysokie ale ostatnie 24h przyniosły srogą korektę

3

@Dankho94isback hmm to dziwne że masz aż tak hermetyczne środowisko. Wręcz powiedziałbym że jest to niespotykane. Co prawda z taką całkowitą patologią staram sie nie mieć do czynienia (chociaż bardzo dobrze znam kogoś kto siedział parę lat w więzieniu) znam trochę ludzi którym się powodzi dość kiepsko. Z drugiej strony znam też co najmniej kilku multimilionerów, ba nawet żonę obecnego ministra. A jestem klasą średnią nawet bym powiedział że niską średnią. Także dziwi mnie to co piszesz

0

@Leooo "rozmawiam z Bogiem tak jak wszyscy" xD

8

@BulaKG najlepsza pogoda :) -5/-10 słoneczko i śnieg. Cudowna pogoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?