2

@July_6_BcN Dużo tego było, ale najbardziej mi przychodzi na myśl Iniestazo, bramka na 6:1 z PSG i "JESTEŚMY MISTRZAMI ŚWIATA!!!!"

0

@Mroziu Dokładnie. Jedyny plus dla niego z tego transferu to że szybko sobie zarobi więcej niż u nas. Ale kariery po takim ruchu nie wróżę

3

@CLS63AMG ale to jest jedno zdanie. Przeczytaj uważnie co ono oznacza. Oznacza tylko tyle że małżeństwo kobiety i mężczyzny jest jedynym małżeństwem pod ochroną Rzeczypospolitej. Nigdzie w tym punkcie nie jest napisane że to jedyny układ który może być nazywany małżeństwem

1

@Kubajnos345 nieeeee xD to nie jest fake?

2

@Bernard777 Viva YouTube premium :) mi nic nie cenzurują

0

@Laminedependencia I spoko jasne rozumiem. Pod warunkiem, że podszedł by do sędziego i wytłumaczył swój zamiar i zasugerował brak faulu.

3

@Faro I uważasz, że odchodzi do PSG dlatego, że mu przeszkadza mało minut? xD To ile dostanie w tym PSG jeśli w ogóle? Nie wiem co ty masz do tego Flicka ale średnio poważnie to wygląda

0

@AmigoBlancos Dobrze, że zachowujesz optymizm :D Gra jak gra, jakość na pewno jest, tylko trzeba to ogarnąć, mnie bardziej żenuje cała ta otoczka tzn fochy Viniego, "menadżerowanie" Mbappe i do tego papcio Perez który im przyklaskuje kosztem trenerów.

2

@Arden To fajne kobiety w życiu poznajecie... Jestem z żoną od liceum, mam 35 lat, jestem na rencie, dializuje się, czekam na przeszczep, w trakcie 17 lat związku to ona więcej pracowała niż ja ze względu na różne przeboje z moją chorobą. Najpierw opuściła dla mnie bezpieczne rodzinne strony i "zaatakowała" dorosłe życie w wielkim mieście, a potem po udarze nie wahała się przez sekundę żeby porzucić to co zbudowaliśmy we Wrocławiu żeby wrócić bliżej rodziny. Niesamowite są dla mnie takie historie jak ta Twojego kumpla. Nie wiem jak można tak źle trafiać z partnerami. Smutne jest to, że nie jestem pewien czy to jego sytuacja jest wyjątkiem czy moja (czy @NeroTFP1). Współczuję strasznie bo ja bym się nie pozbierał po takim ciosie od najbliższej na świecie osoby

4

Rozumiem, że dzisiaj są inne, szybsze czasy. Trzeba łapać okazję jak się nadarza. Z drugiej strony jakby kiedyś Xavi czy Iniesta mieli takie podejście w wieku 17 lat to nigdy by nie osiągnęli tego co osiągnęli... Fajnie jeśli chce się rozwijać ale jeśli pójdzie do topki to nie wiem czy tak na 100% znajdzie gdzieś miejsce w pierwszym składzie żeby łapać tak potrzebne minuty... Bardziej bym zrozumiał transfer do jakiegoś słabszego klubu, ale z pewniakiem do pierwszego składu i fajnym stylem gry

0

@pluszek zgadzam się. Ja akurat nie narzekam na nasz system opieki zdrowotnej aż tak bardzo bo mnie trzyma przy życiu :D no ale absurdów jest zdecydowanie za dużo na każdym kroku

1

@pluszek chciałem tylko zwrócić uwagę, nie pochwalając chamstwa tej pani, że to na 99% nie jej wina tylko jakiś przepis albo procedura

1

@reloaded dramat dla mnie. Miałem 5 razy bo muszę co roku powtarzać. Są lepsze i gorsze ale zawsze nieprzyjemne minimum. Najgorsze skończyło się rzyganiem. Ale niektórzy przechadza totalnie na luzie

7

@Bernard777 a czego tu się bać? Przejrzyj to sobie, bardzo przydatne informacje, nie tylko na wypadek wojny.

0

@Safrani dokładnie... Nie wiem komu ten śnieg przeszkadzał. Dzisiaj do +2 i ma lać. Piękne będzie lodowisko na drogach i chodnikach

0

@Guess no niewykluczone że utknął by jako taki wieczny trener średniaków albo jakiś trener zarobkowy w USA czy Arabii. Ale ja tam uważam że on ma potencjał. Niestety trafił w Realu na potwornie toksyczne środowisko

1

O kurnia The Pitt. Mocarny serial. Może jestem miękka pipa ale mi się oczy już szkliły parę razy. Mega oddaje emocje takiego oddziału

3

@BorzyKrzys jak dla mnie to nawet nie musi być dużo słabszy. Duże kluby w PL mają problemy, ja bym tam szukał roboty

3

@jedrek7000 ta akcja z Vinim to był początek końca. Wszystko się zaczęło pieprzyć jak piłkarze zauważyli że mogą go mieć w dupie

0

@NeroTFP1 nie kumam również. Jak się zatrudnia takiego trenera to raczej żeby mu dać projekt do zbudowania na dłużej. Ale on już był na przegranej pozycji po aferze z Vinim

3

@Kapitan hawk nawet miało to wszystko sens co pisał ale ostatni paragraf to xD totalne

2

@Davvd wynik półfinału też nie oddawał przebiegu meczu bo w ogóle by ich w finale nie było :D

1

@19xavi93 może wyhodowali odrobinę przyzwoitości? :D wczoraj sędzia grał wybitnie pod nich

0

@AmigoBlancos no to kupon faktycznie miłym akcentem :D pewnie ten szalony doliczony czas pomógł :D

1

@TheBigShow bo była czerwona kartka i długo nie grali

0

No dobra chyba tutaj mieli meczówke

1

Marcusik no weź się :D

2

Yamal w pierwszej widział takie podania których ja z kamery nie widziałem a w drugiej wszystko co zrobił to porozdawał kolegom kartki

6

Dobra żartowałem xD ale się Frankie zagotował

1

Widzę że dostał przykaz jeszcze im dać szansę w końcówce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?