Już pomijając fakt że nie możemy w tym momencie pozbyć się napastnika, to Robert jeśli pójdzie na emeryturę za duże pieniądze to chyba tylko do Stanów. Nie sądzę żeby chciał się przeprowadzać z rodziną do Arabii Saudyjskiej
@Janas11224 Apple watch to tradycyjnie szajs z modnym logiem. Smart watch który trzeba ładować codziennie to jest nieśmieszny żart i kompletne wypaczenie roli tego urządzenia. Ja Garmina ładuje co jakieś 15-16 dni ale też sporo korzystam muszę przyznać
@Omoziu może ciężko by mi było powiedzieć że jeden z najlepszych jakie widziałem bo po prostu Espanyol nie miał aż tylu sytuacji. Niemniej występ WYBITNY!
@BorzyKrzys ja jestem zdecydowanie za dbaniem o zwierzęta ale te komentarze są kretyńskie. Znam tą babkę (z neta oczywiście a nie osobiście) i przecież to widać że ona kocha te zwierzęta i krzywdy by im nie zrobiła. Już pomijając to że wystarczy chwilę usiąść, popatrzeć i się zastanowić że te psy to kochają :D
@PeRRy dzięki! Mimo że to tylko skrót tego co na pewno masz do powiedzenia na ten temat to bardzo rzeczowy i pouczający. Ja zupełnie nie siedząc w tym temacie patrzyłem tylko na potencjalne możliwości a w ogóle nie zdawałem sobie sprawy ze strony finansowej i że to wychodzi tak bardzo pod kreską
@Barcanajlepszyteam ta dokładnie zaraz każdy będzie miał swoją specjalną operację. Rosja na Ukrainie, USA w Wenezueli, Chiny na Tajwanie, Indie w Pakistanie, Izrael wszędzie w okolicy xD
@kanver_ ewidentnie widać że oboje to starsi ludzie zero ogarniania rzeczywistości (chociaż równie dobrze pieszy mógł iść wpatrzony w telefon a kierowca odpisywać na smska :D). NIEMNIEJ! To kierowca posiada uprawnienia do kierowania pojazdami i jest zobowiązany do zwracania uwagi co się na około niego dzieje. Państwo majestatem swoich instytucji potwierdziło że jest do tego zdolny... Pieszy nie zdaje żadnych egzaminów, po prostu sobie chodzi. Więc niestety ale wina jest ewidentna i jest to również porażka naszego państwa a konkretniej braku weryfikacji uprawnień. Ten człowiek robił prawko jak na ulicach jeździło 5 aut na krzyż a egzamin polegał na przejechaniu 200 metrów prosto i skręceniu w lewo
@Peciak dobra wkurzają mnie auta popatkowane na chodnikach i ludzie zapieprzający 90 po mieście "bezpiecznie" ale przypieprzać się do aut stojących na włączonym silniku w zimnie na sparaliżowanej ekspresówce? xD
@PatrychoO moi rodzice nie są krytykami i na 1000% nie czytali żadnych ocen a też im się nie podobał. Cytuję "zrobili z tego jakąś bezsensowną strzelaninę"
@bartekvisca cena ogólnie jak na duże miasto nie jest zła ale sposób liczenia naciągany. Ja bym się wolał rozliczać za konkretną robotę. Położyłeś 20 metrów płytek to licz z metra. Położyłeś 60 m2 gładzi licz z metra
@mekston Ciekawe w sumie, jak technicznie zaawansowane musi być to rozwiązanie żeby mając "wykradzione" dane nie być w stanie tego zreplikować przez kilka miesięcy.
0
Już pomijając fakt że nie możemy w tym momencie pozbyć się napastnika, to Robert jeśli pójdzie na emeryturę za duże pieniądze to chyba tylko do Stanów. Nie sądzę żeby chciał się przeprowadzać z rodziną do Arabii Saudyjskiej
0
@Janas11224 To masz mocniejszy model widocznie :) Ale i moje 15 dni robi robotę
0
@Janas11224 Apple watch to tradycyjnie szajs z modnym logiem. Smart watch który trzeba ładować codziennie to jest nieśmieszny żart i kompletne wypaczenie roli tego urządzenia. Ja Garmina ładuje co jakieś 15-16 dni ale też sporo korzystam muszę przyznać
1
@Omoziu może ciężko by mi było powiedzieć że jeden z najlepszych jakie widziałem bo po prostu Espanyol nie miał aż tylu sytuacji. Niemniej występ WYBITNY!
0
@BorzyKrzys ja jestem zdecydowanie za dbaniem o zwierzęta ale te komentarze są kretyńskie. Znam tą babkę (z neta oczywiście a nie osobiście) i przecież to widać że ona kocha te zwierzęta i krzywdy by im nie zrobiła. Już pomijając to że wystarczy chwilę usiąść, popatrzeć i się zastanowić że te psy to kochają :D
1
@PeRRy dzięki! Mimo że to tylko skrót tego co na pewno masz do powiedzenia na ten temat to bardzo rzeczowy i pouczający. Ja zupełnie nie siedząc w tym temacie patrzyłem tylko na potencjalne możliwości a w ogóle nie zdawałem sobie sprawy ze strony finansowej i że to wychodzi tak bardzo pod kreską
1
@Barcanajlepszyteam ta dokładnie zaraz każdy będzie miał swoją specjalną operację. Rosja na Ukrainie, USA w Wenezueli, Chiny na Tajwanie, Indie w Pakistanie, Izrael wszędzie w okolicy xD
0
@PeRRy Jakim cudem ma pęknąć skoro to jest ewidentnie przyszłość? :D
1
@LukaszFan Styczeń -10 i troszkę śniegu to jest poważna zima? :D
1
@Criss18Barca Dokładnie, to jest taka podkładka... Szkoda słów
19
@Kismeth Fabregas u nas zrobił więcej niż Rakitic? To jest dopiero parodia xD
5
@Frimpong w pełni zasłużenie. Wybitny e-sportowiec, absolutna topka nawet bez podziału na konkretne gry.
8
@kanver_ ewidentnie widać że oboje to starsi ludzie zero ogarniania rzeczywistości (chociaż równie dobrze pieszy mógł iść wpatrzony w telefon a kierowca odpisywać na smska :D). NIEMNIEJ! To kierowca posiada uprawnienia do kierowania pojazdami i jest zobowiązany do zwracania uwagi co się na około niego dzieje. Państwo majestatem swoich instytucji potwierdziło że jest do tego zdolny... Pieszy nie zdaje żadnych egzaminów, po prostu sobie chodzi. Więc niestety ale wina jest ewidentna i jest to również porażka naszego państwa a konkretniej braku weryfikacji uprawnień. Ten człowiek robił prawko jak na ulicach jeździło 5 aut na krzyż a egzamin polegał na przejechaniu 200 metrów prosto i skręceniu w lewo
1
@PatrychoO ja nie wiem bo nie oglądałem. Po prostu moim rodzicielom nie podszedł :D natomiast Top Gun Maverick podobał mi się bardzo :D
0
@Peciak dobra wkurzają mnie auta popatkowane na chodnikach i ludzie zapieprzający 90 po mieście "bezpiecznie" ale przypieprzać się do aut stojących na włączonym silniku w zimnie na sparaliżowanej ekspresówce? xD
0
@PatrychoO moi rodzice nie są krytykami i na 1000% nie czytali żadnych ocen a też im się nie podobał. Cytuję "zrobili z tego jakąś bezsensowną strzelaninę"
1
@LeszekFCB dokładnie :) od razu jakoś tak przyjemniej
1
@bartekvisca cena ogólnie jak na duże miasto nie jest zła ale sposób liczenia naciągany. Ja bym się wolał rozliczać za konkretną robotę. Położyłeś 20 metrów płytek to licz z metra. Położyłeś 60 m2 gładzi licz z metra
2
@NeroTFP1 normalnie powiedział bym że i dobrze doigrali się. Ale do cholery kto dał takim dzieciom fajerwerki?
1
@Eklerek najlepszy strzelec lidera PL jest na 21 miejscu w klasyfikacji z 5 bramkami. Da się bez
1
@tadzik447 idealnie akurat dializa szybciej zleci :D
4
@TaughtMule święta cudów
9
@Bocheno1 nie no pewnie xD branża wydała 600mln na reklamę pewnie właśnie dlatego że ona nic nie daje :D po prostu lubią wyrzucać pieniądze w kanał
3
@mekston Ciekawe w sumie, jak technicznie zaawansowane musi być to rozwiązanie żeby mając "wykradzione" dane nie być w stanie tego zreplikować przez kilka miesięcy.
2
@July_6_BcN u nas na święta są z patelni, jakoś tak się przyjęło. Ale dla mnie bez różnicy bo świąteczne pierogi są fatalne
8
@ProMILs bez kitu naszła mnie dziś bardzo podobna refleksja :D
6
@FCB_dimiC a może one się oświadczyły? :D
0
@zadafcb o bo ja nie w temacie, czemu nie było przez 30 lat?
1
Dramatyczny mecz no ale liczy się efekt
5
Joan Garcia to będzie transfer dekady