0

@Dankho94isback nie ma takich, mam nadzieję że rozwiałem wątpliwości

0

@FCB_dimiC nie wiem o co chłop miał tam pretensje jeszcze :D

1

@MessiForeverTheBest lol ale miałem zaćmienie umysłowe :D no oczywiście że tak
@Gall podobno w niepokalanym poczęciu to nie o to chodziło tylko polskie tłumaczenie zrobiło z Maryji dziewicę. Chodziło ponoć o brak grzechu pierworodnego

0

@MessiForeverTheBest hmm nie znam tej teorii chyba xD

1

@CarlesLegend5 ludzie to sobie lubią zmieniać historie xD nie, Messi w wieku 18 lat nie trzymał topowej formy, nawet nie był jeszcze na stałe zawodnikiem Barcy A xD to wszystko da się sprawdzić jeśli kogoś pamięć zawodzi.
Hejt na Yamala jest absolutnie nieproporcjonalny do jego "przewinień". Każdy już w nim widzi Neymara, kompletnie na wyrost.
Jeśli będziecie chcieli zachowanie każdego piłkarza porównywać do turbo introwertyka Messiego to wyjdzie wam że co drugi piłkarz to bawidamek i imprezowicz

0

@Katalonik97 no dobrze ale to jest 18latek który gra na środku obrony Barcy ustawionej przy linii środkowej :D jakby grał z Inigo to też byłaby inna gadka.

1

@Faro Katastrofa tak, ale nie psychiatryczna tylko ogólna. Nic teraz nie działa bez internetu, żadna służba miejsca, żadna infrastruktura, sklepy, szpitale, lotniska, można wymieniać do woli.
@Kgorecki2500 Nie wiem czemu ludzie tak hejtują AI... Chyba nigdy tego nie zrozumiem :D
Ja bym globalnie usunął luki i ucieczki podatkowe dla najbogatszych osób i firm no i pewnie ekstremalne zjawiska atmosferyczne

1

@mekston No już nie chce się nakręcać :D Nawet zrobienie top2 z takiej straty to będzie wyczyn. Top1 rozwaliło by głowę chyba nawet największym hejterom

0

@Aragorn33 Rubio oficjalnie mówi że to ich propozycja, republikańscy senatorowie mówią że Rubio im przekazał że to nie jest ich propozycja tylko są pośrednikiem listy przedstawionej przez Rosję xD cyrk na kółkach

0

@Kgorecki2500 nie podniecaj się. Plan w tej formie jest nieakceptowalny

1

@gumaz nie miałem pierwszego tańca :D

1

@Encore a jak traci to nie braci

2

@pt9 Nie jestem na etacie więc tym bardziej nie będę przy takiej kasie :D Zostaje na rencie i sobie spokojnie żyje :D Zmieniam auto na pewno na jakieś nowe ale bez szału, myślę, że do 200k maksymalnie, poza tym jeżdżę sobie na wakacje i żyje normalnie ;)

1

@pt9 Po prostu żyje dalej tylko lepiej niż do tej pory. Żadnych inwestycji, w wieku 40-45 lat i tak nie wydam do końca życia więcej niż połowy z tego więc dla córki też coś zostanie.

2

@AxelF na złość mamie odmrożę sobie uszy

0

@Zoker gratka dla koneserów xD

1

@severius nie mogę się doczekać. Kumple z Norwegii i Szwecji wrzucają zdjęcia na discorda i zazdro :D

9

@juarez mam podobną radę. Pewnie są firmy które zauważą i docenią robotnych młodych pracowników. Niestety większość wykorzysta i przy pytaniu o podwyżkę zwolni

1

@partymaker ale Yamal gra dla reprezentacji ich kraju. Polskie media też się pultają na Lewego a nie Yamala

1

@Roobo kurde no z jednej strony się zgadzam, dla mnie to byłoby nie do przejścia. Ale z drugiej strony rozumiem że ludzie, szczególnie w świecie show biznesu (chociaż nie tylko) żyją inaczej. Wszystkie te zmysłowe tańce w Tańcach z gwiazdami, sceny romantyczne w filmach czy serialach itd., to po prostu dla nich coś normalnego i codziennego. Może Robert z Anią rozmawiali i sobie w 100% ufają a to jest po prostu sposób nakręcania oglądalności, kliknięć, komentarzy i ostatecznie zarabiania hajsu. Nie wiem tak sobie tylko myślę. A może być tak że go to grzeje w środku ale nie chce robić afery dopóki nie skończy kariery albo dopóki dzieci są małe. Cholera wie

0

@tomek8756 rodzice Mieczysława Mieszczysława mieli cholernie mocne poczucie humoru xD

5

@tomek8756 ale essa. Zamiast wyśmiewać albo jeszcze chłopa poniżać to taka reakcja. Szacunken ogromny dla dzieciaków

1

@Bobo25 pewnie dlatego że to nie dotyczy reprezentacji Hiszpanii a Realowi to na rękę że się urwał z reprezentacji :D ale może to być grubszy spisek

0

@Huck nie ale to dobra zmiana. Marszałek Sejmu nie ma jak sam wprowadzać zmian które dotkną całą Polskę. On głównie kontroluje pracę Sejmu

5

@Fantastyczny Chłopiec La narzekanie ha tfu :D gadaj o czym innym

0

@Criss18Barca bardzo inteligentny człowiek. Raczej mała szansa że coś odwali a zaczął dość mocno, wprowadzając zakaz sprzedaży alkoholu w Sejmie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Hosh myślisz że pożyteczny idiota? A mówią że taki inteligentny, taki oczytany, po polsku pięknie mówi. Ja tam myślę że to jednak za kasę. Taki cyrk dla idei odwalać to naprawdę byłoby coś

1

@ifoa zgadza się. Niestety postęp nigdy nie wygląda tak że nagle z nikąd znajduje się idealne rozwiązanie. Ołów czy azbest też kiedyś się wydawały niezbędne. Teraz wiemy lepiej. W czasach młodości naszych rodziców plastik to był prawdziwy game changer, wszyscy się zachwycili. Teraz już wiemy lepiej ale jeszcze nie do końca wiemy jak to ogarnąć. W końcu i z tym sobie poradzimy

11

@NeroTFP1 przecież oni się już nawet nie kryją że są na rosyjskich kontraktach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?