@tomek8756 jest dokładnie tak jak ze wszystkimi innymi ludźmi :D większość jest spoko, część super, część dramat. Znam parę osób ze studiów i z projektu w Gruzji, fajni ludzie, otwarci na świat
@AxelF tak jest, jak płachta na byka :D najlepiej się bawię jak na S-ce jadę sobie 120 km/h i wyprzedzam tirki a za mną jakiś buc w 600konnej BMCe miga długimi :D
@pride1899 Sądzę że to trochę nietaktowne jeśli mówimy o dorosłej osobie. W sensie jeśli ktoś chce przyjść sam to jak najbardziej, ale zaproszenie zawsze powinno być "z osobą towarzyszącą"
@Aragorn33 zgadza się na przesłuchanie ale nie areszt xD a no to ok, jak do mnie kiedyś przyjdą to też powiem że jak minister Ziobro nie zgadzam się na areszt
@TR3YWAY xD GUS podaje że w tej grupie wiekowej jest mniej więcej tyle samo kobiet i mężczyzn. Wystarczy wyjechać ze swojej wioski, trochę się ogarnąć i działać. A nie biadolić jak to kobiety są złe w tych czasach
1
@Fc112 i dlatego np Pique zszedł z kontraktem do zera? :D
0
@Litman To było wymyślone :D Oczywiście, że się da zejść o więcej niż 50% jeśli tylko obie strony tego chcą
2
@Leooo bardziej bym stawiał że już nigdy nie będzie w top10. Ale życzę mu jak najlepiej
1
@tomek8756 jest dokładnie tak jak ze wszystkimi innymi ludźmi :D większość jest spoko, część super, część dramat. Znam parę osób ze studiów i z projektu w Gruzji, fajni ludzie, otwarci na świat
0
@Danny Gaucho ilu jest takich graczy z ciekawości?
2
@LeszekFCB ale nur :D
0
@Roobo gdzie taki do kupienia? Kojarzę ten model kubka z Pepco a ostatnio już była oficjalna linia ubrań tam do kupienia
0
@Kgorecki2500 szponcić to się mówiło 20 lat temu :D
1
@ifoa zdania ekspertów jak zwykle podzielone. I BB i BCS lipa totalna :D
0
@ferdas_rawa Raczej za rażące naruszenie obowiązującego prawa. Nie trzeba być mordercą żeby trafić do więzienia :D
1
@olav Ja nie, jadę sobie z maksymalną dostępną legalną prędkością 120 ;)
1
@Bzyczekk o widzisz czyli gdzieś tam nienajgorzej dzwoniło :D
1
@Bzyczekk :D Ah te klasyczne żarty z Wrocławia :D Ale wydawało mi się, że on w Hiszpanii siedzi. Ale nie śledzę zbytnio, tylko tak mi coś świtało
0
@LeszekFCB po prostu posiądź tajemną sztukę nie czytania wszystkich postów
0
@Bzyczekk a czy on czasem nie mieszka za granicą?
8
@AxelF tak jest, jak płachta na byka :D najlepiej się bawię jak na S-ce jadę sobie 120 km/h i wyprzedzam tirki a za mną jakiś buc w 600konnej BMCe miga długimi :D
4
@Huck może jestem dziwny ale jeżdżę na tempomacie 120 i nigdy nie zasnąłem za kierownicą :D nawet jadąc 14h do Chorwacji
1
@michal26 no tak to był skrót myślowy. Jest na tyle niskie że praktycznie zerowe :D
0
@NeroTFP1 Pewnie pomylony z dzikiem, klasyka
3
@pluszek Ale w Polsce zagrożenie wojną jest zerowe.
0
@GeraltzKatalonii Chyba wyczytałeś na tym instagramie to co chciałeś wyczytać :D
4
@Deathwing112 Akurat Laporcie to bym w nic nie wierzył i muchy z nim w kiblu nie ubił, ale tutaj jestem w stanie dać wiarę :d
28
@pride1899 Sądzę że to trochę nietaktowne jeśli mówimy o dorosłej osobie. W sensie jeśli ktoś chce przyjść sam to jak najbardziej, ale zaproszenie zawsze powinno być "z osobą towarzyszącą"
2
@Tridente2015 tyle że klub to pracodawca a reprezentacja to trochę jak hobby :D
2
@Aragorn33 zgadza się na przesłuchanie ale nie areszt xD a no to ok, jak do mnie kiedyś przyjdą to też powiem że jak minister Ziobro nie zgadzam się na areszt
0
@TR3YWAY xD GUS podaje że w tej grupie wiekowej jest mniej więcej tyle samo kobiet i mężczyzn. Wystarczy wyjechać ze swojej wioski, trochę się ogarnąć i działać. A nie biadolić jak to kobiety są złe w tych czasach
0
@TR3YWAY jakie statystyki? Myślisz że to incelstwo płacące krocie za OnlyFansa jest blokowane przez niechęć kobiet? xD
0
@TR3YWAY mhm tak sobie to tłumaczą zapewne :D
1
@maroon myślę że tak. To raczej samocenzura. Równie niebezpieczne zjawisko
8
@CurryTheGoat30 ciekawi mnie ilu tych dzielnych chłopców nad transparentem ma już chociaż 2 dzieci :D