0

@daniel32778 dla mnie Suarez to absolutnie nie jest typowa 9. No ale każdy ma inną kwalifikację

1

Elche nas ciśnie pressingiem, dwie konterki i cyk. Szkoda że Real jednak trochę lepiej grał ten pressing i obronę

0

Ale my gramy piach :D

1

@LeszekFCB nam nie jest i nigdy nie była potrzebna typowa 9tka.

2

@Kgorecki2500 no I git. Jak się dobrze słucha to mam w nosie autora :D

0

@PIWOSZ89 100k widzów to chyba jak sobie domalujesz :D

1

@gumaz lol nie wiedziałem że Ceramika Opoczno była tak wysoko kiedykolwiek

0

@FCB24 znasz lepszy sposób na odpoczynek i regenerację niż siedzenie w samolocie z 12 godzin? :D to taka fizykoterapia

2

@PeRRy no właśnie musi xD tylko on ma w dupie ich prawo

0

@ozi909 no dla pieniędzy to się tam nie idzie, raczej dla idei :D jeśli Ci cokolwiek zostanie to jakieś grosze.
Szwagier był, już nie jest, musiał brać bezpłatny urlop jak wyjeżdżał w ramach WOT więc problem z pracodawcą. Plus organizacja tego na miejscu jest raczej żenująca.

6

@robsesh 18 latek już spalony nic z niego nie będzie :D nieźle

7

@spiderman1899 na tej samej zasadzie jak bierzesz architekta do zaprojektowania domu czy wnętrza mieszkania ;) oczywiście niektórzy wolą sobie całkowicie wszystko zrobić samemu ale nie o wszystkim się pomyśli bo nie ma się doświadczenia
Ja np do zaprojektowania mieszkania nikogo nie brałem i generalnie wyszło spoko ale na pewno dało się lepiej

5

@July_6_BcN ja stawiam że miała na myśli "elegant dresses" i jej się kalka z angielskiego nie powiodła :D

1

@Popitek12 Marco van Basten

0

@Starrk Żabeczka będzie grana :D

0

@Colon oj tak widoczki piękne

2

@mekston niesamowita jest kontrola Maxa nad autem w nietypowych sytuacjach. Czasami z on boarda wydaje mi się jakby on co drugi zakręt ratował auto przed uderzeniem w bandę. Niesłychany styl jazdy

2

@Colon o kurde normalnie bracia jednojajowi :D dzisiaj na dializach zacząłem oglądać Yellowstone i od razu 5 odcinków wciągnąłem. Super serial się zapowiada

0

@Marusek czy to jest akurat takie śmieszne że poseł na Sejm RP jest zwykłym sklepowym złodziejaszkiem? No nie wiem. Jeszcze rzuca tłumaczenie jak dla idiotów

0

@KluivertFCB No dobrze tylko ja nie uważam żeby im sędzia pomógł...

5

@macio_944 spokojnie coś tam wymyślą

0

@Gronek no to ci źle powiedział :D

1

@Gronek czyli jeszcze nic nie wiesz, nie wiesz czy to w ogóle afera ale wiesz że Tusk kradnie? :D

0

@MYTO mi rok ale ja w butach raczej chodzę cały czas. No czasami na zimę zmienię na chwilę na jakieś cieplejsze :D

1

@norbi77 ja bym się tu nie czepiał radości piłkarza ale już np czepiam się opinii Tomka Ćwiąkały że zagrali wspaniały mecz xD jak dla mnie zagrali mega średnio i niechlujnie no tyle że i tak dużo lepiej od beznadziejnej Barcy

3

@Messibestplayerintheworld no ale właśnie łokieć nie idzie w jego twarz xD to on wskakuje w ten łokieć

7

@Messibestplayerintheworld nie ma mowy żeby tam była cofnięta bramka. Piłkarze w ogóle w takim razie nie powinni skakać do piłki bo może ktoś od tyłu wpadnie w ich łokieć. Przecież on tam żadnego ruchu tym łokciem nie wykonał

5

@KamQiX nie no strzelili dwie prawidłowe bramki

1

@Roobo tak jest pączuś na premiera :D

20

@Antimadridista~ to prawda. A od rana tu czytam że przegraliśmy przez sędziego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?