@ozi909 no dla pieniędzy to się tam nie idzie, raczej dla idei :D jeśli Ci cokolwiek zostanie to jakieś grosze. Szwagier był, już nie jest, musiał brać bezpłatny urlop jak wyjeżdżał w ramach WOT więc problem z pracodawcą. Plus organizacja tego na miejscu jest raczej żenująca.
@spiderman1899 na tej samej zasadzie jak bierzesz architekta do zaprojektowania domu czy wnętrza mieszkania ;) oczywiście niektórzy wolą sobie całkowicie wszystko zrobić samemu ale nie o wszystkim się pomyśli bo nie ma się doświadczenia Ja np do zaprojektowania mieszkania nikogo nie brałem i generalnie wyszło spoko ale na pewno dało się lepiej
@mekston niesamowita jest kontrola Maxa nad autem w nietypowych sytuacjach. Czasami z on boarda wydaje mi się jakby on co drugi zakręt ratował auto przed uderzeniem w bandę. Niesłychany styl jazdy
@Colon o kurde normalnie bracia jednojajowi :D dzisiaj na dializach zacząłem oglądać Yellowstone i od razu 5 odcinków wciągnąłem. Super serial się zapowiada
@Marusek czy to jest akurat takie śmieszne że poseł na Sejm RP jest zwykłym sklepowym złodziejaszkiem? No nie wiem. Jeszcze rzuca tłumaczenie jak dla idiotów
@norbi77 ja bym się tu nie czepiał radości piłkarza ale już np czepiam się opinii Tomka Ćwiąkały że zagrali wspaniały mecz xD jak dla mnie zagrali mega średnio i niechlujnie no tyle że i tak dużo lepiej od beznadziejnej Barcy
@Messibestplayerintheworld nie ma mowy żeby tam była cofnięta bramka. Piłkarze w ogóle w takim razie nie powinni skakać do piłki bo może ktoś od tyłu wpadnie w ich łokieć. Przecież on tam żadnego ruchu tym łokciem nie wykonał
0
@daniel32778 dla mnie Suarez to absolutnie nie jest typowa 9. No ale każdy ma inną kwalifikację
1
Elche nas ciśnie pressingiem, dwie konterki i cyk. Szkoda że Real jednak trochę lepiej grał ten pressing i obronę
0
Ale my gramy piach :D
1
@LeszekFCB nam nie jest i nigdy nie była potrzebna typowa 9tka.
2
@Kgorecki2500 no I git. Jak się dobrze słucha to mam w nosie autora :D
0
@PIWOSZ89 100k widzów to chyba jak sobie domalujesz :D
1
@gumaz lol nie wiedziałem że Ceramika Opoczno była tak wysoko kiedykolwiek
0
@FCB24 znasz lepszy sposób na odpoczynek i regenerację niż siedzenie w samolocie z 12 godzin? :D to taka fizykoterapia
2
@PeRRy no właśnie musi xD tylko on ma w dupie ich prawo
0
@ozi909 no dla pieniędzy to się tam nie idzie, raczej dla idei :D jeśli Ci cokolwiek zostanie to jakieś grosze.
Szwagier był, już nie jest, musiał brać bezpłatny urlop jak wyjeżdżał w ramach WOT więc problem z pracodawcą. Plus organizacja tego na miejscu jest raczej żenująca.
6
@robsesh 18 latek już spalony nic z niego nie będzie :D nieźle
7
@spiderman1899 na tej samej zasadzie jak bierzesz architekta do zaprojektowania domu czy wnętrza mieszkania ;) oczywiście niektórzy wolą sobie całkowicie wszystko zrobić samemu ale nie o wszystkim się pomyśli bo nie ma się doświadczenia
Ja np do zaprojektowania mieszkania nikogo nie brałem i generalnie wyszło spoko ale na pewno dało się lepiej
5
@July_6_BcN ja stawiam że miała na myśli "elegant dresses" i jej się kalka z angielskiego nie powiodła :D
1
@Popitek12 Marco van Basten
0
@Starrk Żabeczka będzie grana :D
0
@Colon oj tak widoczki piękne
2
@mekston niesamowita jest kontrola Maxa nad autem w nietypowych sytuacjach. Czasami z on boarda wydaje mi się jakby on co drugi zakręt ratował auto przed uderzeniem w bandę. Niesłychany styl jazdy
2
@Colon o kurde normalnie bracia jednojajowi :D dzisiaj na dializach zacząłem oglądać Yellowstone i od razu 5 odcinków wciągnąłem. Super serial się zapowiada
0
@Marusek czy to jest akurat takie śmieszne że poseł na Sejm RP jest zwykłym sklepowym złodziejaszkiem? No nie wiem. Jeszcze rzuca tłumaczenie jak dla idiotów
0
@KluivertFCB No dobrze tylko ja nie uważam żeby im sędzia pomógł...
5
@macio_944 spokojnie coś tam wymyślą
0
@Gronek no to ci źle powiedział :D
1
@Gronek czyli jeszcze nic nie wiesz, nie wiesz czy to w ogóle afera ale wiesz że Tusk kradnie? :D
0
@MYTO mi rok ale ja w butach raczej chodzę cały czas. No czasami na zimę zmienię na chwilę na jakieś cieplejsze :D
1
@norbi77 ja bym się tu nie czepiał radości piłkarza ale już np czepiam się opinii Tomka Ćwiąkały że zagrali wspaniały mecz xD jak dla mnie zagrali mega średnio i niechlujnie no tyle że i tak dużo lepiej od beznadziejnej Barcy
3
@Messibestplayerintheworld no ale właśnie łokieć nie idzie w jego twarz xD to on wskakuje w ten łokieć
7
@Messibestplayerintheworld nie ma mowy żeby tam była cofnięta bramka. Piłkarze w ogóle w takim razie nie powinni skakać do piłki bo może ktoś od tyłu wpadnie w ich łokieć. Przecież on tam żadnego ruchu tym łokciem nie wykonał
5
@KamQiX nie no strzelili dwie prawidłowe bramki
1
@Roobo tak jest pączuś na premiera :D
20
@Antimadridista~ to prawda. A od rana tu czytam że przegraliśmy przez sędziego xD