0

@PIWOSZ89 To teraz we wtorki? xD masakra ale człowiek nie w temacie

0

Otwarte kanały teraz nie transmitują nic z LM? :D

0

@maroon A nie no oczywiście, tylko że tymi rzeczami nie są duchy albo "energia tragedii"

0

@Rifek "badacze uznali to za dowód, że miejsce jest przesiąknięte energia tragedii" xD nieźli badacze.
To tylko pokazuje że ludzie zawsze mieli nasrane w głowie, nawet przed social mediami. Rytualne mordy, satanizm eh...

6

@Faro a czemu mieli ci ustępować miejsca? xD nie no jaja jakieś

1

@gumaz "gotówka lepsza od karty!!!11 daje wolność!!111" xD

0

@Kgorecki2500 tzn że nie wiesz jak wygląda flaga Rosji xD no Holandii też, ale na pewno nie USA. Normalni politycy zwracają na to uwagę

0

@Kgorecki2500 no spoko ale patrząc na ten krawat widzisz flagę Rosji czy USA? xD come on

4

@Barcafan2020 nie jestem pewien czy to prawda czy marketing żeby wytłumaczyć dlaczego jest zajeżdżany

0

@maroon no tak oczywiście, to taki głupi skrót myślowy. Pytanie czy to jest ślepa uliczka czy jednak będą już tylko jakieś malutkie zmiany

1

@BorzyKrzys no ale przyznać trzeba że ta ewolucja trochę hardcorowo wymyśliła tą ciążę i poród :D
Oczywiście jestem za równym wiekiem emerytalnym, najlepiej 67

1

@maroon Może i tak, nie no na takie newsy jak ten to wiadomo, że patrzę z pogardą. Ja naprawdę mało sobie sytuacji wyobrażam żeby jakkolwiek krzywdzić drugiego człowieka, a co dopiero za inną koszulkę czy szalik :D Abstrakcja

0

@GeneralXavi no tak w zasadzie to takie uogólnienie, może szkodliwe. Z resztą Ty raczej nie jesteś wyborcą PiSu. Myślę że jakby spytać 1000 wyborców PiS to raczej większość będzie ich usprawiedliwiać a o Biedroniu powie że to nie po bożemu

1

@JordiAlbion ale ja nie mówię o agresji fizycznej tylko o psychicznym poczuciu obrzydzenia :D

0

@Karol145 nie mów że czasami po głupim wpisie el Jarka nie czujesz lekkiej nienawiści do madrycioków

13

@DariaFCB myślę że tak ale na 9tce xD

42

@MYTO bardzo dobrze ostatnio powiedział Arłukowicz w jakiejś rozmowie w tv. Przeszkadza wam 20letni związek Biedronia z tym samym jednym partnerem a nie macie problemu z dwoma kościelnymi ślubami (xD) Kurskiego albo trzecim ślubem Schreibera. Wielce świątobliwi katole od siedmiu boleści.
Ten Biedroń dużo bardziej "zasłużył" na to żeby móc wziąć ślub niż te bawidamki zdradzające się co drugi dzień

1

@AssisMoreira ale wiesz że jest wiele rodzajów pizzy? :D neapolitańska, rzymska, canotto, nowojorska, chicagowska żeby wymienić te najbardziej popularne :D mówię je że placek z dodatkami to nie pizza to jakiś dziwny rodzaj elitaryzmu

7

@DragonxNF proste. Siema co tam u ciebie bo u mnie dobrze sobie leżę na łóżku
Tylko że to raczysko xD szybciej bym to napisał normalnie z auto uzupełnianiem

0

@tomek8756 nie jest to warte rozważenia. W żaden sposób nie wpłynie to na zwiększenie dzietności. Równy wiek emerytalny 67 i tyle. Niby możnaby dla prac fizycznych zrobić niższy ale te emerytury będą głodowe

2

@Walker ja to zależy kto robi. Jak jest słabo doprawiona to trochę smakuje jak zupka dla niemowlaków. Ale jak się doda trochę chili ma przykład to jest petarda

3

@ShawnC gościnią ;) słowo z języka polskiego używane co najmniej od XVIII wieku

1

@EvenepoelRemco00 niestety jak się podnosi tą kwestię to od razu jest łatka socjalisty... Osobiście uważam jednak że jest "delikatna" różnica między "wszystkim po równo" a "mam majątek o wartości pkb Norwegii" (31 kraj pod względem nominalnego PKB...)

2

@Popitek12 śmiechy żarty ale jednak jest to chore że chłop ma majątek warty 500mld$

0

@LeoMessiiBarcaPepa i to jest obraza dla ziemniaków :D chłop sabotaż jakby wszedł specjalnie żeby Real wygrał

2

@misterio to jest "tylko" nasze położenie w jednej malutkiej galaktyce :D

2

@KidusFCB napastnicy stali by ciągle na 20 metrze :D

3

@bartekvisca niestety w tym roku Mbappe ma sporo lepszą formę i przy tak ustawianych spalonych raczej nie będzie się na nie zbyt łatwo łapał

0

@Konradowskyy jak będziesz więcej spał to nie będzie ci aż tak zimno. Niewyspanie wymaga uczucie zimna

0

@mekston na ten moment to nie mają psychy ani bolidu. To miał być super tor dla nich a stracili odpowiednio 23 i 15 punktów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?