0

Gdzie ten Max pojechał :D

4

Ale te algorytmy oceniają w skali 5-10 czy jak?

1

@Alistar74 ciężko żeby mu odbiła palma jak jest antysocjalnym introwertykiem :D

1

@heniusss Zgadzam się. Dlatego nie uważam, że ludzie go teraz krytykują za jakieś kwestie obyczajowe tylko za zwyczajnie niski poziom sportowy

1

@Tarnowitz aptekarstwo xD tej ręki nie można było nie gwizdnąć

0

@Gall ja mam serdecznie w nosie co on robi poza boiskiem. Nie śledzę tych newsów nie interesują mnie. Jak dla mnie może się spotykać z każdą prostytutką w Katalonii byleby dobrze grał i przede wszystkim angażował się w grę

0

@ShawnC rozumiem że to jest taki mechanizm wyparcia ale nie róbmy sobie jaj

2

@Comentateiro dokładnie. Mnóstwo błędów też robili. Tylko że walczyli jak dziki w pressingu

1

@esem91 nie zapomniała, ale czy to znaczy że nie możemy krytykować po takim "występie"?

0

@europejczyk kompromitujące są takie wpisy xD

0

@Consigliere i uważasz że przez to przegraliśmy?

1

@RafiVeB tzn że z całym szacunkiem ale mają nasrane w głowach

5

2:1 to najmniejszy wymiar kary. Ta czerwona Pedriego to idealne podsumowanie naszej dramatycznej gry. Plus taki że sobie chłop chociaż odpocznie. Ja bym za taki mecz Yamala posadził na dwie kolejki na trybunach... Kij że nie wychodzi ale ZERO zaangażowania!

0

@Szmulek tak jest. Wspomnienia wróciły

5

Dobrze że to był Militao bo z wrażenia nie wiedział co ma zrobić z piłką xD

0

@DragonxNF nie wiem nie podnosić w stronę piłki? xF

2

Podniósł rękę, niestety idiotyzm, karny

6

Zero pomysłu zero pressingu zero obrony... To że strzeliliśmy tą bramkę to jakiś cud. DRAMAT

3

Prosiliśmy się o tą bramkę. Cisną nas pressingiem jak bobasów

0

Nie wiem jak ze spalonym nie widziałem ale faul był niestety

1

@Jakchcesz co ty nie powiesz ;D szkoda że dzieci nie kumają zegarka i w nosie mają zmiany czasu :D

1

@Ptasior nowe regulacje, nowe silniki i Ferrari ma sobie poradzić? Hmm no nie powiem cieszył bym się gdyby walczyli ale nie sądzę :D

1

Jezu z kamerki u Maxa widać jak on ratuje to auto xD niesamowite to jest

1

@Chaoss tak tak zgoda, bardziej mi on jakoś tak nie podchodzi z twarzy :D taki kurde londyński cwaniaczek (nie wiem czy jest z Londynu xD)

Jezu jak się rzucili. No nie mówię przecież że jest słabym kierowcą...

1

Czo ten Oscarek :( jak Max ma nie zrobić comebacku to chociaż niech nie wygra ten placek Lando

4

@MYTO a można było sobie kupić coś dobrego za te 12 zł a nie nabijać kabzę bukmacherom

4

@Eto'o9 R10 to moja żona jakaś dziwna chyba. Ja na rencie a jeszcze mnie nie rzuciła

0

@626 tak samo prawdopodobne jest to że jest chory psychicznie xD

0

@626 serio myślisz że on trolluje? xD

0

@Hosh seria argumentów "a to tylko jakiś tam doktor chemii a to PANI PROFESOR" xD co z tego że z tytułem z czasów ciemnego PRLu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?