0

@FCB24 no dobra ja nie uważam że przez niego bo w pierwszej mogliśmy równie dobrze dostać z 4 leciutko. Ale po tym łokciu ciężko było nie dać karnego a jednak

2

@mekston ten trzeci sektor kosmos

10

Kurde nie mogłem oglądać meczu live, obejrzałem powtórkę. Szalony mecz. Fajne pozytywne emocje w końcówce. Ale generalnie padlina i sędziowska i nasza w obronie i nasza w skuteczności wykończeń. Pedri bramka kosmos, no look goal :D

0

@mekston wiem wiem to samo żonie powiedziałem :D troszkę nakręcanie sztuczne żeby się lepiej oglądało

0

@BorzyKrzys te flagi głośno i wyraźnie mówią "jesteśmy w USA" :D

8

@michal26 wcale nie żart. Presja rośnie

0

@BorzyKrzys jakby Russell zblokował koła to dokładnie tak samo by się skończyło :D

0

Myślicie że McLaren zrobi na jutro oba auta na tip top czy jednak będzie coś nie do końca dograne?

0

@MrCule_X pyszne słodziutkie rodzyneczki. Jakbym moją żonę słyszał, bleee one są jakieś takie żywe :D

0

@MrCule_X czyli są niezbędni żeby było smacznie?

3

@BillyButcher przecież za to normalnie powinno być wydalenie z kraju xD słyszałem że Rosja szuka ochotników na front niech chłopaki od Brauna idą się postrzelać

0

@RosjaninBut No ale w sensie chyba dobrze nie?

0

@Derean jak nie było zgody to ci nieudacznicy mogli zganiać na brak zgody i że to nie ich wina. A teraz wymówki się skończyły więc już nie ma sensu mówić że wrócimy za 3 dni

3

@BorzyKrzys hodowcy zwierząt futerkowych płacą w Polsce miliard złotych podatków? Chciałbym zobaczyć te dane :D

5

@Bernard777 Tak jest, zgadza się. Niestety nie może to dotyczyć wszystkich zawodów, z przyczyn oczywistych. W tych testach z tego co wiem to głównie brały udział jakieś firmy marketingowe i technologiczne.
@Ghostface Raczej "umysłowe" powiedzmy. Wiadomo że np na produkcji średnio da się przyspieszyć robotę bez narażania np bezpieczeństwa pracowników i zakładu.

11

@maroon no właśnie tyle że czytam o dużych testach które prowadzili w Australii, Nowej Zelandii, USA, Kanadzie, Irlandii i UK i ponoć 90% firm które brały w nich udział, już zostały przy tym systemie pracy.

1

@MateuszQ ale po co? Przy kretyńskim zarządzie można wrzucić w klub i miliard euro i nic to nie zmieni... Zamiast rozwiązać problemy klubu zaraz wleci jakiś medialny transfer za 200 milionów żeby wygrać wybory

4

@BorzyKrzys ja już nie wiem. Niby dane z Zachodu pokazują że firmy sobie chwalą to rozwiązanie bo pracownicy wcale nie robią mniej w skróconym czasie (w związku ze wzrostem efektywności pracy) ale jakoś mi się to nie widzi :D

0

@Zoker wiecznie mierne i nieprofesjonalne zarządy...

3

@pluszek kurde nie kumam tego. Jakiego by tam o nim nie mieć zdania to bez wątpienia jest wytrawnym politykiem. Wytrawny polityk wymyślił że to jest mądra rzecz do powiedzenia? Nie wiem o co tu chodzi

0

@Dankho94isback Nagle, kłębuszkowe zapalenie nerek, przyczyna nieznana.

0

@Dankho94isback Nie trafiłeś, tylko z niewydolnością nerek i dializami w moim przypadku :D

0

@Dankho94isback ha z zusem to nigdy nie wiadomo :D potencjalnie tylko do przeszczepu (chociaż po przeszczepie też człowiek w zasadzie nie jest zdrowy całkowicie) ale zobaczymy co wymyślą za rok na komisji

0

@michal26 ja nie jestem jakimś jego totalnym hejterem ale nie przekonuje mnie za takie pieniądze. Ma mecze wybitne a ma mecze dramatyczne. W środku pola nie ma miejsca na takie wahania bo od tego zależy cała nasza gra. Wiem że nie wyczarujemy nagle trzech Pedrich no ale

2

@Kozinho. Można i taki wniosek wysnuć z tej historii :D ja bym raczej celował w "księża to zwyrodniali hipokryci" i "narkotyki to zło". Nie wiem co tu homoseksualizm winny :D

0

@SelloutCrowd jestem na swoim bez kredytów więc obecnie dajemy radę na pensji żony i mojej rencie czyli z 5k miesięcznie. No ale nie ma zbytnio jak z tego odkładać, w sensie dałoby się na pewno ale z dzieckiem nie chcemy się jednak tak totalnie ograniczać. Przydałoby się jeszcze takie z 1.5-2 tysiąca żeby sobie odkładać na nieprzewidziane wydatki, wyjazdy no i przyszłość

0

@michal26 za dużo :D

1

@macio_944 u mnie nie ma opcji. Ja mam normalnie fizyczną reakcję organizmu na to gówno. Zaraz mam jakieś kurde dreszcze i mnie zaczyna wszystko swędzieć. Porąbane.

0

@Starrk nie, nie jest potwierdzone naukowo że trzeba się głodzić 24 36 czy 48 godzin żeby "oczyścić organizm"... Organizm oczyszcza się, między innymi w procesie autofagii, codziennie

0

@Gogonatra idąc spać? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?