@Ojciec5tkidzieci zgadzam się. Nie dość że ten podział jest zbyt wąski i dość archaiczny to jeszcze w każdym kraju lewica/prawica znaczy co innego. Czasami różnice są małe a czasami ogromne
Śmieszne trochę, że tak tragiczny mecz mógł się równie dobrze przy odrobinie szczęścia skończyć naszą wygraną xD Oczywiście przy odrobinie pecha mógł się też skończyć 8:1 no ale :D
@mekston głupota ze strony Norrisa ale tylko biorąc pod uwagę ich wspólny wysiłek przeciwko Maxowi. Gdyby nie brać tego pod uwagę to nie zrobił tam niczego aż tak głupiego. Trochę optymistycznie ale bez przesady
@fart może tak być jak mówisz o ile nie ma "solidnej podbudowy" dla takiego dziecka. Ja spędzam większość życia online a jestem normalnym człowiekiem. Ale zostałem wychowany przez rodziców a nie przez internet
@Faro no co ty nie powiesz :D lotto też działa od tylu lat bynajmniej nie charytatywnie @gumaz raczej największy hajs jest na cwaniakach grających "pewniaki" za całą wypłatę :D
@Karol145 chmura, wirtualne maszyny. Ja akurat jestem na razie w ciemnej z internetem ale większość ludzi ma już dostęp do światłowodu. Wszystko będzie śmigało zdalnie na jakichś abonamentach. Tzn nie jestem jakimś jasnowidzem, mogę gadać totalne głupoty, ale ja tak to widzę
@clyde ja myślę że PSa czeka dokładnie ten sam los ;) mówi się że obie firmy od dawna nie zarabiały na produkcji konsol Przyszłość raczej zapowiada się bez fizycznych konsol
@PatrykBarca wiesz co sytuacja z Schengen jest ostatnimi czasy niepewna. Do coraz większej liczby krajów i tak potrzebny jest z powrotem paszport bo zawieszają zasady Schengen. Tym bardziej warto mieć paszport. A niestety w razie W (czego nie przewiduje) ucieczka do krajów UE może zbyt wiele nie dać bo jest szansa że będą mężczyzn wracali do kraju. Ja to sobie w ogóle muszę załatwić grupę wojskową bodajże E albo F czyli niezdatny do poboru nawet w razie wojny, spokojnie się łapie z moją chorobą
6
@Ojciec5tkidzieci zgadzam się. Nie dość że ten podział jest zbyt wąski i dość archaiczny to jeszcze w każdym kraju lewica/prawica znaczy co innego. Czasami różnice są małe a czasami ogromne
2
@Kinginiesta Chłopa trzyma od wczoraj
14
@JanuszKorwinMikke Panie Januszu proszę wracać do zakładu zamkniętego, będą pana szukać
1
Śmieszne trochę, że tak tragiczny mecz mógł się równie dobrze przy odrobinie szczęścia skończyć naszą wygraną xD Oczywiście przy odrobinie pecha mógł się też skończyć 8:1 no ale :D
0
@MichuZ44 Jeden przytomny poleciał po tą oponę.
0
@sokot ale od placków ziemniaczanych to proszę się odstosunkować
0
@yoli z tego co słyszę to spokojnie manitke mogliśmy przyjąć gdyby nie Wojtek
1
@mekston było blisko Kimiego ale hamulce nie wytrzymały
0
Kurde ale Ferrari wyczarowalo z tymi miękkimi oponami Hamiltona. Nice
0
@mekston podłączył tym błędem Lando do tlenu
1
@RafiVeB myślisz że już jest grana opcja tytuł dla Lando?
1
Biedny Oscarek :(
0
@mekston no właśnie tym bardziej nie wiem kogo oni chcieli oszukać :D
0
Ale oni są śmieszni w tym Mclarenie xD "box to overtake Max" wcale nie brzmi podejrzanie xD
4
@RosjaninBut Chińczycy to są kozaki jeśli chodzi o inżynierię
0
@RobiS producenci piw są w tym kraju pod specjalną ochroną. Pewnie nic nie muszą zmieniać. Małpek też nie trzeba recyklować
0
@mekston głupota ze strony Norrisa ale tylko biorąc pod uwagę ich wspólny wysiłek przeciwko Maxowi. Gdyby nie brać tego pod uwagę to nie zrobił tam niczego aż tak głupiego. Trochę optymistycznie ale bez przesady
1
@fart może tak być jak mówisz o ile nie ma "solidnej podbudowy" dla takiego dziecka. Ja spędzam większość życia online a jestem normalnym człowiekiem. Ale zostałem wychowany przez rodziców a nie przez internet
4
@takisobiektos też uważam to za żenada. Ale zorganizować turniej pokerowy? Panie gdzie tam toż to okropny hazard
0
@tomek8756 5 milionów? :D wtf xD nie wierzę że co 8 osoba codziennie je kebab. A to znaczy że niektórzy jedzą więcej niż jednego dziennie
0
@Faro no co ty nie powiesz :D lotto też działa od tylu lat bynajmniej nie charytatywnie
@gumaz raczej największy hajs jest na cwaniakach grających "pewniaki" za całą wypłatę :D
0
@Karol145 chmura, wirtualne maszyny. Ja akurat jestem na razie w ciemnej z internetem ale większość ludzi ma już dostęp do światłowodu. Wszystko będzie śmigało zdalnie na jakichś abonamentach. Tzn nie jestem jakimś jasnowidzem, mogę gadać totalne głupoty, ale ja tak to widzę
0
@KrychaFCB jakby grali na Eleven to luz a tak to lipka
1
@clyde ja myślę że PSa czeka dokładnie ten sam los ;) mówi się że obie firmy od dawna nie zarabiały na produkcji konsol
Przyszłość raczej zapowiada się bez fizycznych konsol
1
@malicinho A jeśli z tych które wymieniłeś 2 uważam za słabe to co? :D Ty nie dałeś rady dokończyć Sukcesji a ja BB
0
@gumaz Cały dzień to nie ale zaraz idę na dializę więc 4:30 godzinki się poleży :D
3
@danijacek Amatorski? :D Każdy poważny klub tak robi xd
6
@danijacek Ale rozumiesz że to jest po to żeby nie grał 2x 90 minut na kadrze? :D
0
@PatrykBarca wiesz co sytuacja z Schengen jest ostatnimi czasy niepewna. Do coraz większej liczby krajów i tak potrzebny jest z powrotem paszport bo zawieszają zasady Schengen. Tym bardziej warto mieć paszport. A niestety w razie W (czego nie przewiduje) ucieczka do krajów UE może zbyt wiele nie dać bo jest szansa że będą mężczyzn wracali do kraju. Ja to sobie w ogóle muszę załatwić grupę wojskową bodajże E albo F czyli niezdatny do poboru nawet w razie wojny, spokojnie się łapie z moją chorobą
0
@Konradowskyy ja w szoku bo wczoraj mnie jeden przeprosił że przejechał za blisko :D