@KmN smutna (a może i wcale nie smutna) prawda jest taka że najłatwiej to zrobić mieszkając z rodzicami/rodziną. To zmniejsza koszty dramatycznie i pozwala odłożyć na ten wkład własny. Wiadomo że nie każdy ma w ogóle taką możliwość, no ale jeśli tak, to warto się chwilę "pomęczyć" żeby potem było łatwiej.
@Trojanek23 no ok ja rozumiem że cenzura daje efekt odwrotny bo szury tym bardziej uryją sobie w tych głupich łbach że ich teorie muszą być prawda bo im zamykają usta. Ale co chcesz zrobić z plagą dezinformacji i zwyczajnej szkodliwej głupoty? Płaskoziemcy, antyszczepy, rosyjskie trolle, denialiści klimatyczni. Co chcesz z tym zrobić? Czy nic nie robić i dalej niech ogłupiają ludzi?
@Karol145 znam żonę pana Darka więc tym bardziej mnie smucą takie dziwne wypowiedzi. Można ten pomysł odrzucić na sto mądrych sposobów, ale nie argumentem biednych przedsiębiorców...
@Stinger_ Człowiek sobie czyta o tych sportowcach i że 34 to już emeryt praktycznie (w zawodowym sporcie :D), patrzy w swój pesel i jakoś tak smutno xD
@mrboom No tak zgadza się. Jak się z rodzicami rozmawia to kiedyś flacha na stole to był standard. Do tego jeszcze faje oczywiście :D Na szczęście i moda się trochę zmieniła i świadomość trochę większa
@draxidox haha :D No to nie mam już pytań, zamykam rozprawę :D a tak już serio no to co, łacha trzeba z tego cisnąć i tyle :D Jak ktoś chce pieska karmić piersią i kłaść do łóżeczka to jego sprawa xD Jeszcze jedno btw ja swojego kotka też traktuje jak członka rodziny, ale zwierzęcego a nie ludzkiego :D
@mmaciass Ulala wróg publiczny większości tego schlanego społeczeństwa. Natomiast ma 100% racji @mrboom No bo się zmienia ale powoli ;/ 3 miliony małpek dziennie z czego milion do południa ... Małpek się nie kupuje na imprezy
@draxidox Jako osoba z wyboru bezdzietna raczej masz słabe moralne prawo do potępiania :D Czy to mnie śmieszy? Tak, oczywiście. Czy mi to przeszkadza? Nie, absolutnie.
2
@Vampir707 dobrze wiadomo że oni nie mają nic wspólnego z wiarą :D religia to tylko narzędzie polityczne
0
@LeoKrol nie będzie :) ale paszport warto mieć ważny :D
1
@KmN smutna (a może i wcale nie smutna) prawda jest taka że najłatwiej to zrobić mieszkając z rodzicami/rodziną. To zmniejsza koszty dramatycznie i pozwala odłożyć na ten wkład własny. Wiadomo że nie każdy ma w ogóle taką możliwość, no ale jeśli tak, to warto się chwilę "pomęczyć" żeby potem było łatwiej.
5
@semafor a FIFA czeka ile Izrael jest w stanie zapłacić pod stołem
3
@Karol145 powiedziałbym że już mnie to nie dotyczy więc wywalone ale niestety za 3 lata moja córka będzie się mierzyć z tą patologią
1
@michal26 bo to strata kasy w wielu wypadkach ;) zgadzam się że powinna być taka możliwość, nawet nieodpłatna, ale nie ma sensu żeby to był obowiązek
2
@michal26 zgadza się. Proszek z ususzonych można używać jako przyprawy na przykład
1
@Nightraider tylko na szczęście w LM coś daje :D
0
@Bilon87 co bez przesady :D ta sytuacja na xG powinna mieć 0.99
0
Chłop w karierze z takiej pozycji strzela 999 bramek na 1000 okazji xD
0
@Kasy ewidentnie ćpun
0
@Barcaa12 co Barca gra? Piach chyba
0
I elo znowu odrabianie... Eh
1
Fajnie że strzelacie chłopaki ale jakby tak trochę mniej w środek :D
1
@Trojanek23 propagowanie bzdur o płaskiej ziemi czy o szczepionkach powodujących autyzm to inna teoria na życie? To nieźle xD
2
@Trojanek23 no ok ja rozumiem że cenzura daje efekt odwrotny bo szury tym bardziej uryją sobie w tych głupich łbach że ich teorie muszą być prawda bo im zamykają usta. Ale co chcesz zrobić z plagą dezinformacji i zwyczajnej szkodliwej głupoty? Płaskoziemcy, antyszczepy, rosyjskie trolle, denialiści klimatyczni. Co chcesz z tym zrobić? Czy nic nie robić i dalej niech ogłupiają ludzi?
0
@PatrykBarca a to akurat prawda tylko mam ogromne wątpliwości czy w PL on by ugrał chociaż top4
0
@Azazel_Pazuzu widzę że chcesz żeby United już kompletnie spadło z ligi :D
1
@Karol145 znam żonę pana Darka więc tym bardziej mnie smucą takie dziwne wypowiedzi. Można ten pomysł odrzucić na sto mądrych sposobów, ale nie argumentem biednych przedsiębiorców...
1
@Safrani dzisiaj teściowa też już jakieś prawdziwki przyniosła. Może coś z tego będzie
1
@clyde ja się doczekać nie mogę w tym roku :( susza straszna w okolicy dopiero cokolwiek się pojawia
1
@mordini123 Następny rekord to już będzie teleport na samą górę :D
1
@Stinger_ Człowiek sobie czyta o tych sportowcach i że 34 to już emeryt praktycznie (w zawodowym sporcie :D), patrzy w swój pesel i jakoś tak smutno xD
0
@Kubsoleon A niektórzy nie rozumieją że trofea drużynowe są w wytycznych do głosowania na ZP :D
0
@ozi909 Dać sobie spokój, nie ma opcji bez monitoringu. A jeśli jest to trzeba przez policję bo tobie jako "cywilowi" go nie udostępnią
1
@mrboom No tak zgadza się. Jak się z rodzicami rozmawia to kiedyś flacha na stole to był standard. Do tego jeszcze faje oczywiście :D Na szczęście i moda się trochę zmieniła i świadomość trochę większa
0
@draxidox haha :D No to nie mam już pytań, zamykam rozprawę :D
a tak już serio no to co, łacha trzeba z tego cisnąć i tyle :D Jak ktoś chce pieska karmić piersią i kłaść do łóżeczka to jego sprawa xD
Jeszcze jedno btw ja swojego kotka też traktuje jak członka rodziny, ale zwierzęcego a nie ludzkiego :D
1
@mmaciass Ulala wróg publiczny większości tego schlanego społeczeństwa. Natomiast ma 100% racji
@mrboom No bo się zmienia ale powoli ;/ 3 miliony małpek dziennie z czego milion do południa ... Małpek się nie kupuje na imprezy
0
@draxidox Jako osoba z wyboru bezdzietna raczej masz słabe moralne prawo do potępiania :D Czy to mnie śmieszy? Tak, oczywiście. Czy mi to przeszkadza? Nie, absolutnie.
0
@szyper dużo bardziej zasłużył za poprzedni sezon