@Gary ja za darmo cały dzień i noc siedziałem w komisji wyborczej jako mąż zaufania xD kretynizm. Nawet jak się coś zgłasza to wszyscy to mają w dupie. Gość normalnie wszedł z kumplem, mocno napici, przy wszystkich postawił krzyżyki na obu kartach za siebie i za niego. Przewodniczący do mnie, no i co ja mam z tym zrobić
@clyde ta to zawsze się tak kończy niestety. U mojej żony w firmie zaproponowali pracę w sobotę za darmo dla chętnych xD co ciekawe byli chętni i nawet żona chciała iść pod wpływem presji. Powiedziałem jej że jest szalona w ogóle o tym myśląc. Jeleni szukają
@Kozinho. Według mnie wszyscy którzy płacą tu podatki no ale możemy mieć przecież inne zdanie. Na pewno nie powinni dostawać ludzie którzy nie przepracowali tu nawet minuty
@Kozinho. W zasadzie to sami sobie to fundują wpłacając miliardy do budżetu w podatkach ;) jasne system musi być szczelny i jasny ale czemu mają nie dostawać świadczeń jeśli tu pracują i płacą podatki
@Jakchcesz no proste :) MF podaje że za zeszły rok Ukraińcy zapłacili 1.7 mld dochodowego a obcokrajowcy ogólnie prawie 5 mld. A to tylko jeden podatek
@barcelonaLM zgadzam się że to są drobne miedziaki i to jednak wydane na słuszny cel, ochronę głowy państwa. Ale w tym kraju była robiona afera o zegarek za 10 tysięcy to dziwisz się że ludzi boli limuzyna?
@Kgorecki2500 I bardzo dobrze niech cierpią ci co mają więcej szczęścia ode mnie :D a tak serio to oczywiście bezsens. Niech zalegalizują pokera chociażby i z tego mają wpływy budżetowe a nie cudują
@gumaz ja bym tak nie osadzał szybko. Jasne jako młodej osobie w głowie mi się to nie mieści a z drugiej strony młodzi też się nabierają na wiele scamów
8
@Roobo skoro nie wiedział o obozach zagłady to może nie wiedział też o wojnie xD im starsi ci politycy tym głupsi
1
@directedbyfcb spoko ale wolę cytrynowe
0
@Colon 643 uderzenia? :D nie byłbym w stanie tyle razy rakietą machnąć a co dopiero piłkę przebić na drugą stronę :D
0
@priest9999 w obliczu tego co tu zaszło? Tak lepiej było nic nie ruszać
0
@zazaraza nic się za 70 baniek nie ureguluje. Laporta z rodzinką sobie część wciągną bokiem a reszta się rozpłynie
0
@Gaucho nie, po prostu mają normalne zarządy które nie dają idiotycznie wysokich pensji ;)
4
@626 z ręką nie można polemizować xD decyzja arbitra jest absolutnie debilna
1
@krycha2201 no właśnie kurde nie było już rozmiaru bluzy dzisiaj. Jutro jeszcze idę do jednego Pepco polować :D
7
No dziwne dość te współprace trzeba przyznać
5
@Rastafarnianin nie wiem ale się domyślam :D
3
@Bogan tak i to nie jakiś chiński plastik tylko normalnie bawełna. Kupiłem sobie dziś koszulkę polo i dresy
1
@Gary ja za darmo cały dzień i noc siedziałem w komisji wyborczej jako mąż zaufania xD kretynizm. Nawet jak się coś zgłasza to wszyscy to mają w dupie. Gość normalnie wszedł z kumplem, mocno napici, przy wszystkich postawił krzyżyki na obu kartach za siebie i za niego. Przewodniczący do mnie, no i co ja mam z tym zrobić
1
@clyde ta to zawsze się tak kończy niestety. U mojej żony w firmie zaproponowali pracę w sobotę za darmo dla chętnych xD co ciekawe byli chętni i nawet żona chciała iść pod wpływem presji. Powiedziałem jej że jest szalona w ogóle o tym myśląc. Jeleni szukają
0
@Kozinho. Według mnie wszyscy którzy płacą tu podatki no ale możemy mieć przecież inne zdanie. Na pewno nie powinni dostawać ludzie którzy nie przepracowali tu nawet minuty
13
@clyde no i właśnie to było w ustawie zawetowanej przez prezydenta xD to czegoś tu nie rozumiem
0
@Kozinho. W zasadzie to sami sobie to fundują wpłacając miliardy do budżetu w podatkach ;) jasne system musi być szczelny i jasny ale czemu mają nie dostawać świadczeń jeśli tu pracują i płacą podatki
2
Kolekcja Barcelony w pepeczko polecam serdecznie :D nawet niezła jakość. Koszulki polo zwykle t-shirty i dresiki, spodnie i bluzy.
6
@Pawlak1992 bo jest bardziej widowiskowy a jego nazwisko budzi więcej emocji a o to chodzi w tym plebiscycie
5
@Jakchcesz no proste :) MF podaje że za zeszły rok Ukraińcy zapłacili 1.7 mld dochodowego a obcokrajowcy ogólnie prawie 5 mld. A to tylko jeden podatek
6
@MonteChristo a czyli dla Polaków za granicą też zero socjalu? :D ciekawe czy rodacy w UK Niemczech czy Skandynawii się ucieszą heh
0
@barcelonaLM zgadzam się że to są drobne miedziaki i to jednak wydane na słuszny cel, ochronę głowy państwa. Ale w tym kraju była robiona afera o zegarek za 10 tysięcy to dziwisz się że ludzi boli limuzyna?
1
@batoon no rozmawiam jak się okazało :D zazwyczaj się śmieje jak ludzie mówią że nas oszukali ale tutaj decyzja była wyjątkowo absurdalna
20
Ja nie rozmawiam o sędziach ale właśnie obejrzałem skrót i sorry ale w meczu przeciwko Realowi ta "ręka" 10 na 10 razy byłaby nieodgwizdana :D
0
@michal2007 rozumies oczywiście że są też ludzie chorzy np na nadciśnienie, dla których wysokie temperatury są nieznośne?
2
@fcbarcafan19 niestety bycie idiotą jest zaletą dla jego sekty MAGA
1
@BulaKG alkohol to akurat niech cisną na maksa. Wydatki budżetowe na leczenie skutków spożycia są dużo wyższe niż wpływy z akcyzy
3
@Kgorecki2500 I bardzo dobrze niech cierpią ci co mają więcej szczęścia ode mnie :D a tak serio to oczywiście bezsens. Niech zalegalizują pokera chociażby i z tego mają wpływy budżetowe a nie cudują
2
@Encore ponoć Pazura ma być komendantem :D
2
@Popitek12 ani ja ani moja żona nie mamy byłych :D
1
@gumaz ja bym tak nie osadzał szybko. Jasne jako młodej osobie w głowie mi się to nie mieści a z drugiej strony młodzi też się nabierają na wiele scamów