0

@michal2007 rozumies oczywiście że są też ludzie chorzy np na nadciśnienie, dla których wysokie temperatury są nieznośne?

2

@fcbarcafan19 niestety bycie idiotą jest zaletą dla jego sekty MAGA

1

@BulaKG alkohol to akurat niech cisną na maksa. Wydatki budżetowe na leczenie skutków spożycia są dużo wyższe niż wpływy z akcyzy

3

@Kgorecki2500 I bardzo dobrze niech cierpią ci co mają więcej szczęścia ode mnie :D a tak serio to oczywiście bezsens. Niech zalegalizują pokera chociażby i z tego mają wpływy budżetowe a nie cudują

2

@Encore ponoć Pazura ma być komendantem :D

2

@Popitek12 ani ja ani moja żona nie mamy byłych :D

1

@gumaz ja bym tak nie osadzał szybko. Jasne jako młodej osobie w głowie mi się to nie mieści a z drugiej strony młodzi też się nabierają na wiele scamów

4

@Kgorecki2500 pierwsza ustawka kiboli Lechii

5

@supraomnes1 post do kobiet na forum gdzie pewnie 95% użytkowników to faceci. Ciężkie się wylosowało

2

@Criss18Barca niby najlepiej tego neta ogarniają a łapią się na takie fejki oczywiste :D

6

@Ojciec5tkidzieci problemy z AI będą tylko narastać i pewnie trzeba wymyślić jakieś rozwiązania prawne, nie wiem natomiast jakie bo takie jak zaproponowałeś wygląda dość ekstremalnie :D

3

@Seledynowy super profesjonalnie xD

1

@Azi ja również. Ludziom dobra forma zespołu i genialni Yamal Raphinia i Pedri przyćmili osąd. Ja rozumiem że jesteśmy w dupie od dawna instytucjonalnie ale nic się nie zmienia, jest tylko gorzej

8

Zgadzam się. Wszyscy którzy wynosili Laporte na piedestał powinni teraz odszczekać to wszystko. Klub znowu jest pośmiewiskiem

0

Jejku ostatnio w ogóle nie śledziłem spraw klubowych, dopiero obejrzałem film Ćwiąkiego. Co myśmy wymyślili z tym Inigo xD

2

@macio_944 moja siostra poleca. Była z koleżanką na 4 dni i mówi że ekstra miejsce na aktywny wypad

16

@Gaucho oby nie bo w imię Boga można robić najgorsze okropieństwa i sobie to usprawiedliwiać boską wolą. Niech go prowadzi zdrowy rozsądek

1

@aspr1me czy to że nie mam pojęcia kto to jest sprawia że jestem kiepskim kibicem?

1

No jak już idzie to idzie. Nakręceni są

0

@kuz a wczoraj rozjechaliśmy gości którzy w pierwszej fazie mieli 11 na 12 wygranych :D

0

Trochę u Włochów psycha sitting

2

@BorzyKrzys fajnie macie zdrowi ludzie. No nic trzeba będzie zamknąć okna i się schować

1

@mekston Absolutnie się zgadzam. Oczywiście to by było najlepsze rozwiązanie dla niego bo na mokrym ściga się świetnie i byłaby nieprzewidywalność. Ale jeśli nie chcemy się w ogóle ścigać w deszczu to otwarcie to powiedzmy...

0

@BorzyKrzys może sobie się bardziej teraz podoba. Dla mnie zmiana na gorsze no ale co kto lubi

1

@pikass14 ta polecieli do @Luciano99 do zakładu i on już sobie z nim poradził :D

3

@draxidox kurcze ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony ok rozumiem że są restauracje gdzie małych dzieci zwyczajnie nie wypada zabierać. Ale z drugiej jest to jednak forma dyskryminacji bo nie każde dziecko będzie się źle zachowywać

0

@Sulimo Wszelkie rzeczy związane z robactwem szczególnie pająkami. Niestety mam tak silną arachnofobię że za żadne pieniądze bym nie dał rady

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie lubię jak rodzina prezesa zbija kasę na lukratywnych pozycjach w klubie :D nie lubię jak robi się szemrane interesy i ustawia osiemnaście tysięcy dźwigni finansowych żeby sobie jeszcze bardziej zadlużyć klub tylko żeby to lepiej w księgach wyglądało :D nie lubię jak się co chwilę okłamuje kibiców - Camp Nou już skończone, 1:1 pewne, przyjście Martineza już klepnięte :D
Laporta nie ma wpływu na wyniki drużyny podobnie jak nie miał kiedy przyszedł Guardiola (który przypominam nie był jego wyborem na trenera)...

2

@LeoMessiiBarcaPepa z całym szacunkiem pozwolę się nie zgodzić :D

0

@Kgorecki2500 jedyny plus GW jest taki że na swoje czasy były rewolucyjne technologicznie. Jak się na spokojnie przeanalizuje te filmy to są szmiry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?