@olejtm kolejny co ze statystyką nie miał zbyt wiele wspólnego :D oczywiście Nawrocki faworytem ale jeśli błąd to 1% to musiała by być przewaga ponad 2 żeby była "pewność"
@MOLESTA No przecież to oczywiste. Im mniejsza komisja tym szybciej się liczy głosy i tym szybciej są oficjalne wyniki. A mniejsze miasta i wsie to raczej elektorat PiS
@Uukasz_93 No tak ale oni mają na to modele tworzone przez lata. Społeczeństwo to nie jest czarna magia, można przeanalizować wiele rzeczy i dojść do w miarę przybliżonych wniosków np w sprawie wyniku wyborów
@Pedri16Future No dziwne dość fakt :D W sensie taka skrajna na maksa lewica cały czas mówiła że Trzaskowski to prawicowiec tylko mniej groźny niż Mentzen czy Braun, także to 9.8 aż tak mnie nie dziwi. To 7.5 ogromnie :D
@Ptasior wiesz co ja oczywiście jestem wkurzony na wynik bo jestem fanem Maxa ale przede wszystkim przeszkadza mi idiotyczne sędziowanie. Sezon jako tako jest na razie spoko ;)
I się dziwić że dzieciaki wolą oglądać CSa albo LoLa. Tam chociaż sędziowie nie przekręcają wyników w każdym meczu. Piłka, formuła, co chwilę jakieś mniejsze lub większe kontrowersje sędziowskie
4
@A4ron tak na pewno to przeważyło :D wcale nie robienie ludziom sieczki z mózgu na temat imigrantów
3
@Mow_mi_Douglas ja to już się śmieje i mam wywalone xD tak chcecie to tak macie. Ja sobie jakoś poradzę tak czy siak
0
@mekston ja się zgadzam i uważam że alfonso wygrał... Ale dalej jeszcze teoretycznie i praktycznie wszystko się może zmienić.
0
@olejtm kolejny co ze statystyką nie miał zbyt wiele wspólnego :D oczywiście Nawrocki faworytem ale jeśli błąd to 1% to musiała by być przewaga ponad 2 żeby była "pewność"
0
@PatrykBarca no i gitara. Na szczęście ją dostaję więc essunia
0
@GTBTP będziesz mógł już z czystym sumieniem usunąć to czysto polityczne konto i iść na urlop do 2027 ;)
0
@Uukasz_93 oczywiście :D jednak możliwe że Polacy nie zawiedli. Historyczna szansa na alfonsa w Pałacu może nie przemknąć między palcami
1
Ciekawe gdzie najwyższa frekwencja :D Tam będzie się działa akcja następnej książki Remigiusza Mroza
6
@fotohobby Kto nie ryzykuje nie spija śmietanki xD
4
@MOLESTA No przecież to oczywiste. Im mniejsza komisja tym szybciej się liczy głosy i tym szybciej są oficjalne wyniki. A mniejsze miasta i wsie to raczej elektorat PiS
3
@don'T.R.I.P.e Dziwi Cię że w dniu wyborów prezydenckich ludzie gadają o pierwszych sondażach po wyborach? xD
0
@Uukasz_93 No tak ale oni mają na to modele tworzone przez lata. Społeczeństwo to nie jest czarna magia, można przeanalizować wiele rzeczy i dojść do w miarę przybliżonych wniosków np w sprawie wyniku wyborów
12
@Uukasz_93 Chyba na statystyce nie uważałeś zbytnio
3
@Litman A PiS wrzucił ci do ogródka jednego z tych 300 tysięcy których wpuścili na lewych wizach? :D Nie? To cichaj tam xd
0
@wyrek No ok ale co to znaczy? Że jak będzie ustawa za którą PiS będzie przeciw to Rafał ma odrzucić bo wynik wyborów był na styk? Jak to widzisz?
1
@Pedri16Future No dziwne dość fakt :D W sensie taka skrajna na maksa lewica cały czas mówiła że Trzaskowski to prawicowiec tylko mniej groźny niż Mentzen czy Braun, także to 9.8 aż tak mnie nie dziwi. To 7.5 ogromnie :D
0
@VegetaPolska Dużo wyższa frekwencja co zdecydowanie pomogło Trzaskowskiemu, szczególnie na zachodzie Polski
3
@Pedri16Future W sensie 7.5% Brauna głosowało na Trzaska a 9.8 od Biejat na Nawrota?
1
@Criss18Barca Mogą rozliczać PiS i nikt ich nie będzie ułaskawiał. Dla mnie to jednak pozytyw xd
0
@kuz #ustawione. On wiedzioł przed rozpoczęciem głosowania że wygro
0
@mekston chyba jest słowem klucz :D Wiem że to nic pewnego i równie dobrze mógł alfons wygrać 1.5% przewagi.
8
@Mns21 xD wyjedź płakać na Białoruś
3
Aj a taka była szansa, jedyna w swoim rodzaju żeby mieć alfonsa na prezydenta xD a tu chyba ją zaprzepaściliśmy jako naród
3
@Jakchcesz jak dla mnie to Dembele Rapha Salah pod względem indywidualnych statystyk powinni być w trójce.
0
@Ptasior wiesz co ja oczywiście jestem wkurzony na wynik bo jestem fanem Maxa ale przede wszystkim przeszkadza mi idiotyczne sędziowanie. Sezon jako tako jest na razie spoko ;)
1
@RomanGroza to prawda ale to są jednak przypadki jednostkowe. A tutaj co wyścig, co mecz jest jakaś drama
5
I się dziwić że dzieciaki wolą oglądać CSa albo LoLa. Tam chociaż sędziowie nie przekręcają wyników w każdym meczu. Piłka, formuła, co chwilę jakieś mniejsze lub większe kontrowersje sędziowskie
0
@Hosh a no :D Grande Austryjacka Stratedżija
2
Russell chciał tak odebrać pozycję żeby jeszcze Maxa dohamować żeby sobie Lewis skorzystał xD
5
@takisobiektos jacy wy jesteście żałośni xD chłop dostał sabotaż od zespołu, Leclerc w niego laduje na prostej a wy piszecie że płacze