1

@damianex10 Uu kolejny rozłam się szykuje :D Już ta Konfa tak podzielona że nie będzie co zbierać

2

@barcelonaLM Nie nie xD Jego program nagle magicznie stał się zbieżny. Jedyne w czym ich programy się zgadzały to światopogląd i polityka w stosunku do UE. Cała gospodarka i administracja to jest totalne przeciwieństwo. Ale co to komu przeszkadza prawda?

3

@John_Doe Na szczęście udowodnić się tego nie da a drugi kandydat wali towar na wizji przy kamerach xD

0

@Deathwing112 nie zaatakuje Polski z szeregu różnych powodów ale ten jest dość naciągany xD

0

@Lanosss to jest bardzo przyjemny błąd. Myślisz że nie spadną a oni hyc w drugiej lidze :D oby tak zostało

0

@Barcanajlepszyteam nie wiem, dla mnie obojętne, w ogóle nie zwracam uwagi. Tak jak ktoś wrzuciła że w tvp tak kadrowali żeby Trzaskowski się wydawał wyższy. Kto na to patrzy? xD

0

@Barcanajlepszyteam zrobiłeś badania opinii publicznej czy oceniasz po reakcjach ludzi którzy i tak nigdy na niego nie zagłosują?

0

@Lanosss o a czemu nie? Mecze bezpośrednie mają w plecy

0

@J4no cały wizerunek tego klauna powinien już dawno zdecydować. Ale wiadomo lepszy mafiozo, kradnący mieszkania, przyznający się do ustawek i pakujący nikotynę do mordy na wizji niż "bążur" bo popiera gejów... Eh
Przypominam na stanowisko gdzie najważniejszy jest wizerunek. O czym my w ogóle rozmawiamy

4

@escarabajo ja już mam dość. Wczoraj w nocy przeglądałem neta to myślałem że to AI wygenerowało. A dziś patrzę że ludzie jeszcze mówią że luzik to nic takiego xD
Najbardziej reprezentacyjna funkcja w państwie a gość na wizji sobie coś do mordy wkłada

7

@J4no myślę że prawicowi wyborcy nawet jakby sobie działkę bezpośrednio w żyłę walnął na wizji to by zagłosowali przeciwko Rafałowi xD
A jakieś tam snusiki to małe miki

1

@zazaraza skoro dla ludzi to jest kandydat na prezydenta to ja już mam w nosie. Naprawdę mam dość tego symetryczny już. Chcą takiego prezydenta to niech sobie mają

6

@Rastafarnianin a i tak nie zrobi to pewnie różnicy :D chłop nie boi się publicznie walić jakiegoś towaru na wizji to znaczy że uważa że może wszystko

1

@maroon pewnie ma dlatego stosują takie Jedi mind tricks :D
Tak samo plakaty uważam że nic nie dają a co wybory wydają na nie miliony. Czyli muszą coś dawać

8

@KamQiX ale to tylko pokazuje że telewizja jest dla starych ludzi. Czy jako młody człowiek ma to dla Ciebie znaczenie który jest wyższy? :D ja bym nawet nie zwrócił uwagi gdyby ktoś nie napisał. Nie mam też pojęcia który z nich jest wyższy

1

@alone49 nie no to między innymi Przemuś Wipler. On też już odcięty? Kurde okazuje się że cała Konfa się odcina od swoich poglądów xD i taka to dyskusja

8

@alone49 xD cały ten człowiek jest wyrwany z kontekstu. Nie no nie da się przekonać człowieka dla którego wszystko jest wyrwane z kontekstu. Pewnie tak samo jak podpisanie deklaracji gietrzwałdzkiej. Eh
Ps w żadnym kontekście nie można powiedzieć o gwałcie że to nieprzyjemność xD
Ps2 albo teksty o tym że kobieta to część dobytku mężczyzny. Co prawda o wyższym statusie niż zwierzęta domowe ale jednak część dobytku. To też nie jest środowisko Mentzena i Brauna?

7

@July_6_BcN @alone49 "gwałt to nieprzyjemność" xD
Już nawet nie ma chyba sensu wspominać o tym że to zatwardziali katole którzy uważają że żona nie może odmówić mężowi seksu itp. ale ja wiem że nie mam żadnych szans was przekonać. No w każdym razie kobiety z mojego otoczenia szanują się na tyle żeby nie głosować na takich kandydatów

15

@July_6_BcN no ale istnieją też inne opcje. Nie tylko ludzie którzy jawnie nie szanują kobiet :D ale co kto woli

16

@July_6_BcN ja się zastanawiam dlaczego młoda kobieta głosuje na Mentzena i Brauna :D ale widać pewne zagadki pozostaną nigdy nierozwiązane

0

@Wojcio Podwójny tulup. Według waszej logiki to Nawrocki może powiedzieć że wczoraj podpisał ale dziś to już nieaktualne bo nie było określonego czasu. Można się niby uprzeć że chodzi o jedną kadencję. Ok i tak złożenie takiej deklaracji na 5 lat jest głupie.

0

@Karzel Dobrze więc jeszcze raz... "Nie podpiszę ustawy w sprawie ratyfikacji akcesji Ukrainy do NATO.". Na jaki okres czasowy wskazuje według Ciebie to zdanie?

0

@Karzel xD a gdzie tam jest że w tym momencie w czasie trwania wojny? Nie ma podanego okresu więc domniemanym okresem jest nigdy...

5

@Criss18Barca każdy polityk tak myśli, prawie każdy ma na tyle rozumu w głowie żeby tego nie mówić publicznie... Dla mnie nie jest to oburzające ale zwyczajnie piramidalnie głupie. Dawanie przeciwnikom ostrej amunicji

1

@michal26 Michał ale ten punkt od Mentzena nie ma brzmi "nie dla Ukrainy w NATO w tym momencie".. on brzmi "nigdy". Co jest bezpośrednim pluciem szczególnie na dziedzictwo Lecha Kaczyńskiego. Ja rozumiem że w tym momencie dołączenie UA do NATO to jest czysta abstrakcja i zwykle gadanie szaleńców ale właśnie dlatego te z dupy postulaty Mentzena są niepodpisywalne... Bo tam jest "nigdy"

0

@BorzyKrzys jedyne co mi się bardziej podoba w moim nowym rynku to fakt że cała jego płyta nie jest wielkim parkingiem. Wiadomo że parking był bardziej praktyczny ale teraz jest miejsce na jakąś imprezę czy cokolwiek. Ale fakt cienia zero, wszystkie piękne stare drzewa wycięte. Pewnie stanowiły jakieś tam zagrożenie no ale mimo to szkoda jak na moje. Z resztą ten sam problem mam z każdym placem zabaw... Nie da się wysiedzieć latem z dzieckiem

6

@Konradowskyy czy dziwi Cię że tuzy Konfederacji nie rozróżniają pogody od klimatu? Mnie wcale.
Ale niestety "ekoświry" robią sobie bardzo złą reklamę... Ostatnie pokolenie, planeta płonie... To są hasła dziecinne, niepotrzebnie emocjonalne i głupie... Nauka nie potrzebuje emocji tylko faktów.

1

@michal26 o dzisiaj rano był u mnie na rynku a tu już w Kanale Zero :D grafik napięty. W końcu wyciągnęli z szafy kogoś kto realnie ma coś do powiedzenia

0

@mientusek1407 pizza sernik i Maxiu

0

@mientusek1407 kurde 3 punkty na 8 to chyba nie ma takiej tragedii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?