@marcin62 Nawet rozumiem że jak się jest młodym zdrowym dobrze zarabiającym człowiekiem to można mieć poglądy bliżej Mentzena niż Zandberga. No ale z czym do ludzi, tu jest taka intelektualna przepaść, że aż szkoda komentować
Ja osobiście nie mam zamiaru nikogo krytykować indywidualnie. Przegrała drużyna. Natomiast Yamala trzeba chwalić na każdym kroku. Po pierwszej połowie napisałem tacie smsa że gramy jak za najgorszych czasów z Messim. Wszyscy na stojaka i czekają aż magik coś wyczaruje. Tylko tym razem magik ma 17 lat. Kosmos
Ja wiem że ten karny był ewidentny ale Martinez jest obrzydliwy. W każdej nawet najgłupszej sytuacji dokłada od siebie tyle aktorstwa że Neymar by się nie powstydził
4
@xvcWinterSoldier fajnie by było zrobić 4-0 ale remis też jest dla nas wygraną w tych okolicznościach
1
@pt9 tej ekipy która zabiła Joela.
0
@marcin62 Nawet rozumiem że jak się jest młodym zdrowym dobrze zarabiającym człowiekiem to można mieć poglądy bliżej Mentzena niż Zandberga. No ale z czym do ludzi, tu jest taka intelektualna przepaść, że aż szkoda komentować
1
@bezalkoholowy ale wiesz że to wszystko ostatnio to Polacy xD
9
@A4ron otóż ma. A jakby oni się zachowali jak zwierzęta to jeszcze miałby w sądzie argumenty z dobrym adwokatem
0
@bezalkoholowy na bank Włoch jak tak szybko wybrali
1
@kubix05 wszystkiego najlepszego klaso polityczna :D
2
@Jakchcesz taki ciekawy ten sezon że dopiero mi przypomniałeś że w poniedziałek wyszedł nowy odcinek :D
2
@mekston chyba dobra decyzja dla zespołu. Colapinto wydaje się pewniejszy
6
@LyFT tak jest. To jedyny zespół który został a który ma u mnie jakikolwiek szacunek
0
@rafik300010 już nie pierdolcie głupot błagam. Od wczoraj po prostu taki ściek tu jest że szok
0
@Bartula korzystny wynik mieliśmy w tym dwumeczu przez 3minuty :D
0
@4drian0 ale to on by się musiał też skusić. A z tego co słychać to raczej chce grać u nas
0
@Stinger_ Dalej będzie kozacki bo to jest pierwszy sezon od daaaawna gdzie mi się z przyjemnością oglądało mecze Barcy :)
0
@Arden a ja właśnie życzę PSG żeby nie wygrali tej LM bo wtedy jest szansa że ktoś z naszych dostanie
2
Ja osobiście nie mam zamiaru nikogo krytykować indywidualnie. Przegrała drużyna. Natomiast Yamala trzeba chwalić na każdym kroku. Po pierwszej połowie napisałem tacie smsa że gramy jak za najgorszych czasów z Messim. Wszyscy na stojaka i czekają aż magik coś wyczaruje. Tylko tym razem magik ma 17 lat. Kosmos
5
Brawo dla finalistów. Mają cudownego bramkarza. Było blisko, piękny dwumecz. Tyle emocji mi piłka nie dostarczyła dawno
3
Ale to jest śmieszne. Nie gwiżdże spalonego żeby potem sprawdzić, piłka wychodzi na róg i nic, różny xD
1
Robercik :( sęk się stępił
3
Laminek już niestety nie ma siły. Ciężko się dziwić :/
0
@masa11 Yamal? Litości xD
2
Ja już mam dość. Za stary jestem na tyle emocji. Przewińcie już do tych karnych
0
@Tigermaus jednak żartowałem z tym 3:2 xD
2
0:2 na 3:2 z Atletico
1:2 na 3:2 z Realem
0:2 na 3:3 i 0:2 na 3:2 z Interem xD ale remontadorzy
10
Yamal jaki kocur. 17 lat ciągnie Barcelonę w półfinale LM, najlepszy defensywny zespół tej edycji wkręca w ziemię
0
Bez jaj. Wolny niestety ewidentny
1
Ja wiem że ten karny był ewidentny ale Martinez jest obrzydliwy. W każdej nawet najgłupszej sytuacji dokłada od siebie tyle aktorstwa że Neymar by się nie powstydził
0
@ACRAB95 można mieć tylko pretensje za fatalną grę i brak zaangażowania
1
@BARCA1899Messi xD gdzie tam karny niby matko jedyna, miejmy chociaż odrobinę obiektywizmu
5
Nasz jedyny pomysł na grę to czekanie aż Yamal coś wyczaruje a ludzie mają pretensje do Marciniaka za ewidentnego karnego... Lol