4

@xvcWinterSoldier fajnie by było zrobić 4-0 ale remis też jest dla nas wygraną w tych okolicznościach

1

@pt9 tej ekipy która zabiła Joela.

0

@marcin62 Nawet rozumiem że jak się jest młodym zdrowym dobrze zarabiającym człowiekiem to można mieć poglądy bliżej Mentzena niż Zandberga. No ale z czym do ludzi, tu jest taka intelektualna przepaść, że aż szkoda komentować

1

@bezalkoholowy ale wiesz że to wszystko ostatnio to Polacy xD

9

@A4ron otóż ma. A jakby oni się zachowali jak zwierzęta to jeszcze miałby w sądzie argumenty z dobrym adwokatem

0

@bezalkoholowy na bank Włoch jak tak szybko wybrali

1

@kubix05 wszystkiego najlepszego klaso polityczna :D

2

@Jakchcesz taki ciekawy ten sezon że dopiero mi przypomniałeś że w poniedziałek wyszedł nowy odcinek :D

2

@mekston chyba dobra decyzja dla zespołu. Colapinto wydaje się pewniejszy

6

@LyFT tak jest. To jedyny zespół który został a który ma u mnie jakikolwiek szacunek

0

@rafik300010 już nie pierdolcie głupot błagam. Od wczoraj po prostu taki ściek tu jest że szok

0

@Bartula korzystny wynik mieliśmy w tym dwumeczu przez 3minuty :D

0

@4drian0 ale to on by się musiał też skusić. A z tego co słychać to raczej chce grać u nas

0

@Stinger_ Dalej będzie kozacki bo to jest pierwszy sezon od daaaawna gdzie mi się z przyjemnością oglądało mecze Barcy :)

0

@Arden a ja właśnie życzę PSG żeby nie wygrali tej LM bo wtedy jest szansa że ktoś z naszych dostanie

2

Ja osobiście nie mam zamiaru nikogo krytykować indywidualnie. Przegrała drużyna. Natomiast Yamala trzeba chwalić na każdym kroku. Po pierwszej połowie napisałem tacie smsa że gramy jak za najgorszych czasów z Messim. Wszyscy na stojaka i czekają aż magik coś wyczaruje. Tylko tym razem magik ma 17 lat. Kosmos

5

Brawo dla finalistów. Mają cudownego bramkarza. Było blisko, piękny dwumecz. Tyle emocji mi piłka nie dostarczyła dawno

3

Ale to jest śmieszne. Nie gwiżdże spalonego żeby potem sprawdzić, piłka wychodzi na róg i nic, różny xD

1

Robercik :( sęk się stępił

3

Laminek już niestety nie ma siły. Ciężko się dziwić :/

0

@masa11 Yamal? Litości xD

2

Ja już mam dość. Za stary jestem na tyle emocji. Przewińcie już do tych karnych

0

@Tigermaus jednak żartowałem z tym 3:2 xD

2

0:2 na 3:2 z Atletico
1:2 na 3:2 z Realem
0:2 na 3:3 i 0:2 na 3:2 z Interem xD ale remontadorzy

10

Yamal jaki kocur. 17 lat ciągnie Barcelonę w półfinale LM, najlepszy defensywny zespół tej edycji wkręca w ziemię

0

Bez jaj. Wolny niestety ewidentny

1

Ja wiem że ten karny był ewidentny ale Martinez jest obrzydliwy. W każdej nawet najgłupszej sytuacji dokłada od siebie tyle aktorstwa że Neymar by się nie powstydził

0

@ACRAB95 można mieć tylko pretensje za fatalną grę i brak zaangażowania

1

@BARCA1899Messi xD gdzie tam karny niby matko jedyna, miejmy chociaż odrobinę obiektywizmu

5

Nasz jedyny pomysł na grę to czekanie aż Yamal coś wyczaruje a ludzie mają pretensje do Marciniaka za ewidentnego karnego... Lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?