@LeoMessiiBarcaPepa Sam pare komentarzy zgłosiłem które wprost obrażały piłkarzy... Ale trzeba przyznać że też miałem to wyłączyć w pizdu. Grali fatalnie przez te 30min
@Losiex nie no gość jest wybitny WYBITNY. Tu nie ma żadnej dyskusji. To jakie podania daje to jest niebywale. Jeszcze wczoraj powinien mieć bramkę tylko Kurtynka jest pieprzoną ośmiornicą. Wiadomo że nad głową trzeba pracować ale chłopak kocha ten klub, myślę że będzie dobrze. Wczoraj to akurat Raphinia ze swoim nurkowaniem mi bardziej Neymara przypominał
@Bernard777 ja naprawdę jestem jak najdalej od rasizmu ale jak patrzę na tych dwóch no to jakbym widział jakieś wściekłe goryle które chcą tylko drzeć te japy
Powiedzmy sobie szczerze emocje w nas wielkie bo pół minuty wcześniej był ewidentny którego nie sprawdził na Varze... Ale tutaj Rafa za dużo dołożył od siebie
@Lucyffffer1922 hmm tak mówisz? xD no ja mam dokładnie odwrotnie. W sensie my żyjemy z rodzicami bardzo dobrze, widzimy się praktycznie codziennie a jak nie to chociaż gadamy przez telefon, ale teraz jak mam dziecko dopiero widzę jak sp****ne było wychowanie dzieci w latach 90tych :D
@July_6_BcN kurde no oczywista odpowiedź to że nie. Obawiam się jednak że zbyt mocno kocham swoją żonę i nawet po czymś takim nie wyobrażał bym sobie życia bez niej. Na szczęście to tylko teoretyczne rozważania w naszym przypadku
@PatrychoO no bez kitu. Wiem że to właściwie wymóg w dzisiejszych czasach ale stadiony bez zadaszenia mają swój klimat i przede wszystkim nie wyglądają jak wszystkie inne kible
0
@Matheu12 Mentzenowcy głównie nie pójdą na drugą turę
0
@Azazel_Pazuzu huehuehue 21 przegrany finał PK
1
@LeoMessiiBarcaPepa Sam pare komentarzy zgłosiłem które wprost obrażały piłkarzy... Ale trzeba przyznać że też miałem to wyłączyć w pizdu. Grali fatalnie przez te 30min
2
@Losiex nie no gość jest wybitny WYBITNY. Tu nie ma żadnej dyskusji. To jakie podania daje to jest niebywale. Jeszcze wczoraj powinien mieć bramkę tylko Kurtynka jest pieprzoną ośmiornicą.
Wiadomo że nad głową trzeba pracować ale chłopak kocha ten klub, myślę że będzie dobrze. Wczoraj to akurat Raphinia ze swoim nurkowaniem mi bardziej Neymara przypominał
2
@clyde szkoda sędziego. Dobrze że chociaż ktokolwiek w tym Realu dysponuje mózgiem
1
@Bernard777 ja naprawdę jestem jak najdalej od rasizmu ale jak patrzę na tych dwóch no to jakbym widział jakieś wściekłe goryle które chcą tylko drzeć te japy
49
Rudiger i Vini mają łeb tylko po to żeby im deszcz do środka nie padał xD co za chłopy :D
0
@Kazragore bez kitu xD sędzia strach w oczach co się będzie działo
7
Chłop zaraz swoich pozabija xD
0
Raphinia dzisiaj jednego dobrego zagrania nie miał chyba...
7
Powiedzmy sobie szczerze emocje w nas wielkie bo pół minuty wcześniej był ewidentny którego nie sprawdził na Varze... Ale tutaj Rafa za dużo dołożył od siebie
1
Żewłakow by się nie zdziwił xD
0
Czy finał pucharu króla jest grany bez VAR? xD
0
Ja jebie byłem pewien że się już nie wturla ta piłka
2
Chyba idę w kimę szkoda nerwów...
1
Ale to jest chichot losu. Jak Pedri zagrał mecz życia praktycznie to nie miał liczb xD dzisiaj strzelił bramkę a gra totalny piach
2
Co za angielski śmieć. Jeszcze pyskuje do sędziego
0
Czemu nie do Yamalka...
0
Chyba poszedł przykaz żeby ładować więcej z daleka :d
0
Chłop chyba w rugby gra a nie w piłkę nożną...
0
@malypuzon no grał jakoś tak niemrawo xD ale w jednej akcji zrobił asystę drugiego stopnia klasa światowa i wykończenie klasa światowa :D
2
O nie Olmo is down
0
Dobra żartowałem z tym niemrawym Pedrim xD
3
Pedri jakiś niemrawy dziś czy mi się zdaje?
2
"dawno nie widziałem tak dobrego Realu Madryt" xD chłop naćpany chyba
2
@Lucyffffer1922 dobra nie będę się tutaj wykłócał szczególnie z kimś dla kogo "danie w pape" to metoda wychowawcza, szkoda nerwów ;)
2
@Lucyffffer1922 hmm tak mówisz? xD no ja mam dokładnie odwrotnie. W sensie my żyjemy z rodzicami bardzo dobrze, widzimy się praktycznie codziennie a jak nie to chociaż gadamy przez telefon, ale teraz jak mam dziecko dopiero widzę jak sp****ne było wychowanie dzieci w latach 90tych :D
1
@July_6_BcN kurde no oczywista odpowiedź to że nie. Obawiam się jednak że zbyt mocno kocham swoją żonę i nawet po czymś takim nie wyobrażał bym sobie życia bez niej. Na szczęście to tylko teoretyczne rozważania w naszym przypadku
1
@Safrani Łoo panie ekskluzywny produkt :D Nam na 3 osoby starcza na razie z Lidla za 2 stówki :D
1
@PatrychoO no bez kitu. Wiem że to właściwie wymóg w dzisiejszych czasach ale stadiony bez zadaszenia mają swój klimat i przede wszystkim nie wyglądają jak wszystkie inne kible