@MesQueUnClub_87 dokładnie. Mi wczoraj szczęka opadła po tym dograniu do Ferrana ma początku meczu gdzie ładnie obronił bramkarz. Chłop na jeden "zamach" oszukał pół bloku obronnego. Wszyscy polecieli w stronę prawego skrzydła a Pedri na luzaczku przełożona piłka i w uliczkę środkiem
@Djorkaef98 no tak to jest zrozumiałe w taki razie. Zwykła pomyłka, może się zdarzyć, ja to w ogóle uważam że o takie rzeczy nie ma co robić afery. Tutaj ewidentnie wygląda na pomyłkę z przemęczenia
@Djorkaef98 ładnie, teraz będzie jeszcze pranie związkowych brudów na Rambli :D Jak dla mnie ta odpowiedź świadczy o tym że to nie jest pierwszy raz gdy się odwalają takie rzeczy, a po drugie zupełnie nie kumam jak można wrzucić pampersa do pralki :D jakbym się bardzo starał to nie dałbym rady zrobić tego przez przypadek, chyba że byłbym nieprzytomny albo pijany. Ja był dał partnerowi napisać na Rambli swoją wersję wydarzeń, ale by było kino Dopisze jeszcze bo wyszło jednostronnie :D jeśli natomiast w codziennych obowiązkach wszystko jest ok i oboje zajmujecie się dzieckiem to reakcja jest z gatunku tych dość szalonych i my z żoną się tak do siebie nie odnosimy :D
@damian16161212 widziałem jakieś przewidywania z 2 miesiące temu. Jest jeden gość z Demokratycznej Republiki Kongo bodajże, jeden z Filipin i dwóch Włochów. Przynajmniej tak mówił autor listy, że to faworyci
@Lisek@Kow_aLL czytałem że był kiedyś pomysł żeby puścić Pan America Highway długim mostem wzdłuż wybrzeża ale z oczywistych względów jest to pomysł karkołomny
@Popitek12 zerowa szansa. Nawet jak Ci się uda przejechać bez szwanku przez Meksyk i Amerykę Środkową to jest miejsce które nazywa się Darien. To prowincja w Panamie która jest bagnistą dżunglą opanowaną w całości przez gangi. To jest powód dla którego nie ma autostrady łączącej obie Ameryki
2
@MesQueUnClub_87 dokładnie. Mi wczoraj szczęka opadła po tym dograniu do Ferrana ma początku meczu gdzie ładnie obronił bramkarz. Chłop na jeden "zamach" oszukał pół bloku obronnego. Wszyscy polecieli w stronę prawego skrzydła a Pedri na luzaczku przełożona piłka i w uliczkę środkiem
2
@Astad on by miał liczby dużo lepsze gdyby się nasi napastnicy nie kopali po czołach jak dostają piłki sam na sam
41
Ja nie mam słów dla Pedriego. Naprawdę magiczny zawodnik. Dla takich piłkarzy kibicowi Barcy chce się oglądać mecze.
4
Chryste Iniesto-Xavi normalnie :D
2
Eric gra dzisiaj takie piłki do Gaviego że ten albo wyleci z czerwoną albo mu złamią nogę...
18
@draxidox przecież on był katolikiem zawsze lol :D właśnie takim w stylu zmarłego papieża. Już nie wymyślajcie na siłę.
1
@Djorkaef98 no tak to jest zrozumiałe w taki razie. Zwykła pomyłka, może się zdarzyć, ja to w ogóle uważam że o takie rzeczy nie ma co robić afery. Tutaj ewidentnie wygląda na pomyłkę z przemęczenia
14
@Djorkaef98 ładnie, teraz będzie jeszcze pranie związkowych brudów na Rambli :D
Jak dla mnie ta odpowiedź świadczy o tym że to nie jest pierwszy raz gdy się odwalają takie rzeczy, a po drugie zupełnie nie kumam jak można wrzucić pampersa do pralki :D jakbym się bardzo starał to nie dałbym rady zrobić tego przez przypadek, chyba że byłbym nieprzytomny albo pijany.
Ja był dał partnerowi napisać na Rambli swoją wersję wydarzeń, ale by było kino
Dopisze jeszcze bo wyszło jednostronnie :D jeśli natomiast w codziennych obowiązkach wszystko jest ok i oboje zajmujecie się dzieckiem to reakcja jest z gatunku tych dość szalonych i my z żoną się tak do siebie nie odnosimy :D
0
@damian16161212 widziałem jakieś przewidywania z 2 miesiące temu. Jest jeden gość z Demokratycznej Republiki Kongo bodajże, jeden z Filipin i dwóch Włochów. Przynajmniej tak mówił autor listy, że to faworyci
0
@michal26 nie mów że byś nie skorzystał :D ja to bym się nie zmieścił do bolidu ale chłop młody laseczki wyrywa na bycie kierowcą F1, high life
1
@MichuZ44 dobrze ukarali Maxa, dobrze nie zajęli się incydentem z pierwszego okrążenia ale tu dali dupy
1
@FcPortoFan1999 a ja bym powiedział że robiła zęby w Turcji i wygląda jak konik :D
0
@Azazel_Pazuzu przypominam że United w tym sezonie ledwo się utrzyma w lidze xD
1
@marcin62 xD pewnie powiedzą że drony są bezzałogowe same latają
0
@MadafakinGuy trochę przedobrzyli ale i tak będzie niezły wynik
0
Myślę że RB nie mogli lepiej rozegrać tego początku wyścigu. Z Piastrim nie wygrają ale powinno być P2
0
@BorzyKrzys zgadza się. Dużo lepiej niż Lando szczerze mówiąc
0
Oscarek jaki atak wow
0
@mekston zaraz będzie miał 5 nad Piastrim jak tak dalej pójdzie :D chyba że Mclaren chce oszczędzać opony
0
@VegetaPolska jeden z 18 kierowców pomyli się o 5 cm i wszystko się może zmienić
0
Ale walka Lando z Lewisem :D ciekawe czy trzeci raz zrobią to samo
0
@mekston ja myślę że to taktycznie wzięli żeby w miarę spokojnie dojechać na P2. Ale zobaczymy. Tutaj jedna flaga albo SC mogą przetasować
0
@mekston czy ja wiem. Ma chociaż na razie trochę spokoju a tak by go cisnął Jerzy. A Piastri jakby jechał pierwszy już by był z 3s z przodu
0
No i nie oddał i sobie jedzie z 5s w plecy. Zobaczymy
0
@partymaker nie wiem co prawda gdzie tam miał pojechać bo Piastri jechał po krawędzi toru
0
@takisobiektos no tez mi się tak wydaje ale jak widać chyba tylko SC
0
Czerwona i powtórzony start?
0
@Lisek @Kow_aLL czytałem że był kiedyś pomysł żeby puścić Pan America Highway długim mostem wzdłuż wybrzeża ale z oczywistych względów jest to pomysł karkołomny
7
@Popitek12 zerowa szansa. Nawet jak Ci się uda przejechać bez szwanku przez Meksyk i Amerykę Środkową to jest miejsce które nazywa się Darien. To prowincja w Panamie która jest bagnistą dżunglą opanowaną w całości przez gangi. To jest powód dla którego nie ma autostrady łączącej obie Ameryki
2
@Kgorecki2500 narzeczony mojej siostry był w ramach WOT niedawno na miesiąc. Mówi że raczej pozytywne doświadczenia