@mekston wydaje się że bez szans ale jeśli np w miarę szybko oleją rozwój samochodu w tym sezonie i rzucą środki na następny to wierzę że jeszcze może Max powalczyć. A jeśli nie to wczoraj widzieliśmy jak to będzie. Trochę ładnej walki a potem sekunda na okrążeniu w plecy
@Deathwing112 dla mnie sprawa jest prosta. Wyszedł no ok rozumiem że taki miał wyrok i wyjść musiał w końcu. Ale w momencie kiedy pierwszy raz ktoś go zauważył w okolicy szkoły/przedszkola/placu zabaw, jak się patrzy na dzieciaki, od razu powinni go z powrotem zawinąć
@piasqnfcb ale żeś wrzucił content xD nie wiem co tam nawymyślał o Trzaskowskim akurat ale ten twórca to jest skończony kretyn powielający teorie spiskowe i nienaukowe bzdury
0
@Terapuls przecież karny ewidentny :/
3
Myślałem że już się wyleczyłem z tego ale dawno się tak nie stresowałem meczem :D
1
Ale pressują. Jak się mecz nie rozwiąże szybko na ich korzyść to sobie raczej polata Yamal na boku
1
@Kondziubarca xD to musi być fake prawda?
1
@Kozinho. Oby był głodny i wciągnął nosem ten defensywny włoski plankton :D
2
@sharkon ale jestem stary ja pierdziele :D
Jak to było wczoraj
0
@mekston wydaje się że bez szans ale jeśli np w miarę szybko oleją rozwój samochodu w tym sezonie i rzucą środki na następny to wierzę że jeszcze może Max powalczyć. A jeśli nie to wczoraj widzieliśmy jak to będzie. Trochę ładnej walki a potem sekunda na okrążeniu w plecy
1
@Azi xD kurde no ja go nie lubię więc jestem nieobiektywny ale dokładnie tak to wygląda
1
@Values no jeśli nie wyczarują jakiegoś cudownego silnika na nowy sezon to pobiją ten piękny rekord
0
@takisobiektos oni zawsze dowożą :D
0
@Eklerek #ArkaNoegoPotrzebnaNaJuż
0
@kiper09 daj im spokój to nie są proste tematy xD
3
Ferrari jest komiczne xD
0
Williams jak feniks z popiołów :D
0
@Azi to prawda xD chłop w tym sezonie totalnie zero błysku po prostu sobie jeździ i ciągle dojeżdża na podium jakimś cudem
0
Według mojego radaru wszystko poszło dołem :/ czyli nuda do końca
1
@adi7adi8 dawać więcej tego dżdżu
1
Max robi co może ale kurde Piastri odjeżdża po ponad sekundę na okrążeniu xD to że tak długo walczyli to jest w ogóle hit
1
@AssisMoreira Inter ale pragmatycznie. Uważam że u nich nie ma zawodnika który zakręci się koło ZP. A jak wygra PSG to Bombelek może wygrać a nie nasi
0
@MysticCat ja tankowałem dziś diesla za 5.60 w łódzkim
4
@AssisMoreira strasznie trudny wybór. Bardzo nie lubię Interu :/ ale PSG to rak :/ chyba bojkot finału
1
@barcelonaLM Rosja w opałach
0
@mekston Na radarze to wygląda na pełnoskalową burzę :D
7
@OrangeFcb nie widzę żeby ktokolwiek cokolwiek pompował. Raczej wszyscy podchodzą z dużą ostrożnością do tego rewanżu
1
Kurde jaki ten Olmo jest dobry technicznie
0
@Joe_Pesci no i mamy to. Śmiało można wysnuć wniosek że Mateusz Borek jest idolem morderców
12
@Ojciec5tkidzieci niestety w tym momencie wszystko podciąga się pod spór polityczny
0
@Deathwing112 dla mnie sprawa jest prosta. Wyszedł no ok rozumiem że taki miał wyrok i wyjść musiał w końcu. Ale w momencie kiedy pierwszy raz ktoś go zauważył w okolicy szkoły/przedszkola/placu zabaw, jak się patrzy na dzieciaki, od razu powinni go z powrotem zawinąć
2
@Lionel_Messi10 na tysiąc miliardów procent miała być na jesień 2025 xD
"To ma największy sens. Nie ma wielkich premier. Tuż przed świętami"
2
@piasqnfcb ale żeś wrzucił content xD nie wiem co tam nawymyślał o Trzaskowskim akurat ale ten twórca to jest skończony kretyn powielający teorie spiskowe i nienaukowe bzdury