0

@Terapuls przecież karny ewidentny :/

3

Myślałem że już się wyleczyłem z tego ale dawno się tak nie stresowałem meczem :D

1

Ale pressują. Jak się mecz nie rozwiąże szybko na ich korzyść to sobie raczej polata Yamal na boku

1

@Kondziubarca xD to musi być fake prawda?

1

@Kozinho. Oby był głodny i wciągnął nosem ten defensywny włoski plankton :D

2

@sharkon ale jestem stary ja pierdziele :D
Jak to było wczoraj

0

@mekston wydaje się że bez szans ale jeśli np w miarę szybko oleją rozwój samochodu w tym sezonie i rzucą środki na następny to wierzę że jeszcze może Max powalczyć. A jeśli nie to wczoraj widzieliśmy jak to będzie. Trochę ładnej walki a potem sekunda na okrążeniu w plecy

1

@Azi xD kurde no ja go nie lubię więc jestem nieobiektywny ale dokładnie tak to wygląda

1

@Values no jeśli nie wyczarują jakiegoś cudownego silnika na nowy sezon to pobiją ten piękny rekord

0

@takisobiektos oni zawsze dowożą :D

0

@Eklerek #ArkaNoegoPotrzebnaNaJuż

0

@kiper09 daj im spokój to nie są proste tematy xD

3

Ferrari jest komiczne xD

0

Williams jak feniks z popiołów :D

0

@Azi to prawda xD chłop w tym sezonie totalnie zero błysku po prostu sobie jeździ i ciągle dojeżdża na podium jakimś cudem

0

Według mojego radaru wszystko poszło dołem :/ czyli nuda do końca

1

@adi7adi8 dawać więcej tego dżdżu

1

Max robi co może ale kurde Piastri odjeżdża po ponad sekundę na okrążeniu xD to że tak długo walczyli to jest w ogóle hit

1

@AssisMoreira Inter ale pragmatycznie. Uważam że u nich nie ma zawodnika który zakręci się koło ZP. A jak wygra PSG to Bombelek może wygrać a nie nasi

0

@MysticCat ja tankowałem dziś diesla za 5.60 w łódzkim

4

@AssisMoreira strasznie trudny wybór. Bardzo nie lubię Interu :/ ale PSG to rak :/ chyba bojkot finału

1

@barcelonaLM Rosja w opałach

0

@mekston Na radarze to wygląda na pełnoskalową burzę :D

7

@OrangeFcb nie widzę żeby ktokolwiek cokolwiek pompował. Raczej wszyscy podchodzą z dużą ostrożnością do tego rewanżu

1

Kurde jaki ten Olmo jest dobry technicznie

0

@Joe_Pesci no i mamy to. Śmiało można wysnuć wniosek że Mateusz Borek jest idolem morderców

12

@Ojciec5tkidzieci niestety w tym momencie wszystko podciąga się pod spór polityczny

0

@Deathwing112 dla mnie sprawa jest prosta. Wyszedł no ok rozumiem że taki miał wyrok i wyjść musiał w końcu. Ale w momencie kiedy pierwszy raz ktoś go zauważył w okolicy szkoły/przedszkola/placu zabaw, jak się patrzy na dzieciaki, od razu powinni go z powrotem zawinąć

2

@Lionel_Messi10 na tysiąc miliardów procent miała być na jesień 2025 xD
"To ma największy sens. Nie ma wielkich premier. Tuż przed świętami"

2

@piasqnfcb ale żeś wrzucił content xD nie wiem co tam nawymyślał o Trzaskowskim akurat ale ten twórca to jest skończony kretyn powielający teorie spiskowe i nienaukowe bzdury

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?