@Stinger_ no tak to już taki folklor :D ja się jeszcze czasami zaangażuje w jakąś utarczkę ale to już nie ten ogień co kiedyś :D za stary człowiek na bezcelowe wymiany zdań/obelg
@Cochise rozumiem argument że to nieciekawy content. No wiadomo nie ma tam nic wybitnego, ale cała reszta to trochę chochoł do łatwego obijania ;) my z żonką oglądamy sobie do kolacji czasami :D A odpowiadając na pytanie, ja nie rozumiem fenomenu tych wszystkich "ekip". Ani to ciekawe ani wartościowe. Jak jakieś telenowele
@Roobo no i możemy sobie pogadać xD ja uważam że to co ty piszesz jest odklejone od rzeczywistości a ty że to co ja :D Btw też uważam że zestawianie ich jest dość śmieszne. Dla mnie oczywistym jest że Trzaskowski jest 10 razy lepszym kandydatem no ale chciałem być miły
@pax bo to jest taki wytrych. Wiadomo że będzie Trzaskowski vs Nawrocki ale nie można napisać że na Nawrockiego więc łatwiej napisać nie na Trzaskowskiego :D
@Roobo dobrze, nie jest ruskim agentem, jest pajacem kochającym Rosję. Przepraszam uniżenie. Czy to coś zmienia w tym że Trzaskowski ewidentnie nie jest nawet blisko bycia najgorszym kandydatem? Nie zmienia. Moim zdaniem lepszym kandydatem jest tylko Zandberg. Jest inteligentniejszy i lepiej się prezentuje. Wszyscy inni to albo chodzące memy (Stanowski, Biejat, Hołownia) albo totalnie odklejeni ludzie (Braun) albo rzezimieszki z gangsterską przeszłością (Nawrocki) Ok rozumiem że Mentzen jest dla prawicy dobrym kandydatem ale to ten sam format co Trzaskowski. Nieźle się prezentuje, gada populizmy i na każdym kroku kłamie
@alone49 a długopis Jarka wybrałeś bez mrugnięcia okiem xD tylko że Jarek miał 100% władzy a Tusk ma koalicjantów Ale przecież wiadomo że w polityce nikt nikogo nie przekona
@QQL5 Tzn wiadomo że pewności nie ma ale uważam że na prezydenckie to dużo + ludzie są totalnie zniesmaczeni kandydatami. Ja to zakładam z 50% ale zgaduje że buk jednak ma trochę lepszą "czutkę" i nie rozdawali by takiej łatwej kasy jakby totalnie nie było na to szans. Niemniej ja sobie to zagram za jakieś drobne.
@Luciano99 nie no ogólnie to jest prawda i cały sezon to jest kosmos jak na oczekiwania i możliwości. Mi się wydaje że jednak wobec kontuzji w obronie i na DM powinniśmy lekko zweryfikować taktykę obronną. Ale nie wymądrzam się bo Flick jest super trenerem i wie co robi. Ja nigdy nie usprawiedliwiam atakowania naszych piłkarzy wyzwiskami niemniej po takim wylewie Cubarsiego czy Wojtuli można się zdenerwować :D
@Stinger_ no ale jak zawodnicy mają grać dosłownie 365 dni w roku praktycznie bez wakacji? To jest chore jednak. W żadnym sporcie nie ma aż takiego zajeżdżania
1
@Stinger_ no tak to już taki folklor :D ja się jeszcze czasami zaangażuje w jakąś utarczkę ale to już nie ten ogień co kiedyś :D za stary człowiek na bezcelowe wymiany zdań/obelg
0
@Stinger_ dziwisz się że po wyborach prezydenckich ludzie będą dyskutować? Ludzie mnie naprawdę zaskakują
0
Kurcze miałem obstawiać tą frekwencję poniżej 64.5% a tu renta nie przyszła przed weekendem i lypa :D
0
Lepszy zespół o znowu byśmy zaczęli od 0:1 :D
0
@Kengo uważasz że to plus? Dla mnie zdecydowanie nie. Już rzygać się chce wielkimi "otwartymi" światami gdzie panuje totalna pustka
1
@Cochise rozumiem argument że to nieciekawy content. No wiadomo nie ma tam nic wybitnego, ale cała reszta to trochę chochoł do łatwego obijania ;) my z żonką oglądamy sobie do kolacji czasami :D
A odpowiadając na pytanie, ja nie rozumiem fenomenu tych wszystkich "ekip". Ani to ciekawe ani wartościowe. Jak jakieś telenowele
1
@BorzyKrzys wyjątkowo paskudny typ
1
@Goralkov demokracja bezpośrednia jest super jak ma się małe hermetyczne mądre i stosunkowo jednolite gospodarczo społeczeństwo, patrz Szwajcaria.
0
@Roobo no i możemy sobie pogadać xD ja uważam że to co ty piszesz jest odklejone od rzeczywistości a ty że to co ja :D
Btw też uważam że zestawianie ich jest dość śmieszne. Dla mnie oczywistym jest że Trzaskowski jest 10 razy lepszym kandydatem no ale chciałem być miły
6
@pax bo to jest taki wytrych. Wiadomo że będzie Trzaskowski vs Nawrocki ale nie można napisać że na Nawrockiego więc łatwiej napisać nie na Trzaskowskiego :D
0
@Roobo dobrze, nie jest ruskim agentem, jest pajacem kochającym Rosję. Przepraszam uniżenie. Czy to coś zmienia w tym że Trzaskowski ewidentnie nie jest nawet blisko bycia najgorszym kandydatem? Nie zmienia.
Moim zdaniem lepszym kandydatem jest tylko Zandberg. Jest inteligentniejszy i lepiej się prezentuje. Wszyscy inni to albo chodzące memy (Stanowski, Biejat, Hołownia) albo totalnie odklejeni ludzie (Braun) albo rzezimieszki z gangsterską przeszłością (Nawrocki)
Ok rozumiem że Mentzen jest dla prawicy dobrym kandydatem ale to ten sam format co Trzaskowski. Nieźle się prezentuje, gada populizmy i na każdym kroku kłamie
5
@Jakchcesz przekaz dnia do powielania w necie. Standard
0
@maroon co jest żałosnego w prawdzie? :D takie rzeczy można mówić albo będąc opłacanym albo będąc trollem. Raczej na trolla nie wygląda
0
@barcelonaLM no tak i właśnie ten "opór" w rzędzie różni rządy koalicji od rządów jednego człowieka
0
@Roobo napisał że każdy lepszy to pytam czy faktycznie każdy.
@maroon Stasiak Maciak co za różnica jak przelewy idą w rublach
0
@bezalkoholowy a nie ma? :D KO ma rząd większościowy?
1
@alone49 a długopis Jarka wybrałeś bez mrugnięcia okiem xD tylko że Jarek miał 100% władzy a Tusk ma koalicjantów
Ale przecież wiadomo że w polityce nikt nikogo nie przekona
2
@Salchent aha xD czyli lepiej ewidentny ruski agent Stasiak
7
@barcelonaLM daje ale Nawrocki jest turbo słabszym kandydatem z niedorzecznymi wręcz aferami
28
@Alex1995 Zandberg/Trzaskowski
0
@jacob345 myślę że nie :D
0
@QQL5 Tzn wiadomo że pewności nie ma ale uważam że na prezydenckie to dużo + ludzie są totalnie zniesmaczeni kandydatami. Ja to zakładam z 50% ale zgaduje że buk jednak ma trochę lepszą "czutkę" i nie rozdawali by takiej łatwej kasy jakby totalnie nie było na to szans.
Niemniej ja sobie to zagram za jakieś drobne.
1
@Criss18Barca ostatni na nie to jest darmowa kasa. Nie ma najmniejszych szans na frekwencję 64%
12
Henry jaka sigma nie ma oddawanie piłki dziecku niech zasuwa :D
0
@tadzik447 no tak zanim wyjdzie GTA VI które totalnie nie dowiezie muszą ludzi wydymać na jak najwięcej kasy. Świetny plan :D
3
@Szpenio Stawiać Nawrockiego ponad kimkolwiek to jest szczyt absurdu xD Nie dało się wymyślić gorszego kandydata
3
@misterio tak było. A teraz TAA praktycznie pewny i jakoś nikt specjalnie nie panikuje
1
@Wojciech123 oczywiście :D jak to na debacie. Nie wiem kto to ogląda. W sensie rozumiem tak jak tu ramblowicze dla beki.
2
@Luciano99 nie no ogólnie to jest prawda i cały sezon to jest kosmos jak na oczekiwania i możliwości. Mi się wydaje że jednak wobec kontuzji w obronie i na DM powinniśmy lekko zweryfikować taktykę obronną. Ale nie wymądrzam się bo Flick jest super trenerem i wie co robi. Ja nigdy nie usprawiedliwiam atakowania naszych piłkarzy wyzwiskami niemniej po takim wylewie Cubarsiego czy Wojtuli można się zdenerwować :D
0
@Stinger_ no ale jak zawodnicy mają grać dosłownie 365 dni w roku praktycznie bez wakacji? To jest chore jednak. W żadnym sporcie nie ma aż takiego zajeżdżania