No właśnie ale już olać tego sędziego, olać że tracimy dużo bramek. Mamy wspaniały sezon! Liga puchar superpuchar półfinał LM! Magia wróciła do Barcelony
Cubarsi błąd jak na 17latka przystało ale Wojtula niestety znowu kompletnie zawalił. Chłop ucieka poza obręb 5tki a ten wchodzi mu w nogi na pełnej. Strzał z karnego też spokojnie do obronienia beznadziejnie strzelony
@Ojciec5tkidzieci nie wiem zbytnio co to ma wspólnego z silną psychiką, które swoją drogą na pewno nie mam ;) jak wsiadasz do auta to też myślisz - kurde to najniebezpieczniejszy środek transportu, może dziś zginę? Bycie zaatakowanym jest ultra mało prawdopodobne jeśli ma się odrobinę zdrowego rozsądku
@partymaker a czym oni się różnią od górników którzy palili opony przed Sejmem albo rolników blokujących drogi w całym kraju? Walczą o coś co im się wydaje słuszne. Ja uważam że jest to debilne jak każde utrudnianie innym ludziom życia. U mnie teraz protestują przeciw S12 chodząc po przejściach dla pieszych żeby ludzie nie mogli przejechać xD świetny sposób przekonania ludzi do swoich racji xD
@Ojciec5tkidzieci w ogóle nie myślę o takich kwestiach. I w domu i w Polsce na wakacjach i za granicą na wakacjach unikam sytuacji potencjalnie niebezpiecznych i tyle. A na zdarzenia o szansie wystąpienia poniżej promila i tak się nie za wiele poradzi
1
@BorzyKrzys wiem że kaska fajna ale ten turniej jest bez sensu xD no chyba że kluby europejskie będą grały składami C
2
@KamQiX to był doble Hernandez wszystko się dało
2
@arkon____ Vini jakiś nie swój. Chyba go naszprycowali czymś na wściekliznę
3
No właśnie ale już olać tego sędziego, olać że tracimy dużo bramek. Mamy wspaniały sezon! Liga puchar superpuchar półfinał LM! Magia wróciła do Barcelony
0
@partymaker tak mógł spokojnie walnąć 4-5 :D kosmos jaka defensywa białych jest tragiczna..nawet gorsza od naszej
0
@kejdzi czyli jak piłkarz Realu wygrywa pozycję to dajesz przywilej a jak zaraz traci piłkę to o tym zapominasz i jednak jest ręką? Aha
1
@clyde podpinam. Jak obrażają naszych to zgłaszam ale na tą kurwę sędziowską nie mam słów
16
I wyjdzie przedstawiciel ligi i powie nie no sędziowanie było super, mecz ostry ale wszystko git xD
1
Haha jak chłop tu da rękę to nie mam pytań żadnych xD
0
Manita bobaski :D
1
@suszini dokładnie tak
0
Kurde jak w pierwszej połowie jeszcze większość decyzji rozumiałem, argumenty były solidne, tak tutaj to jest le cabaret
0
@kondzik47 piłka leci w światło bramki a obrońca ją blokuje ręką xD no no
1
Najlepiej jak po varze nie da xDDD nie dał xDD
0
Rozumiem że bliska odległość ale chyba jednak bez jaj xD
5
Anulowali przerwe?
0
Mbappe powinien za to czerwoną dostać xD
2
Wyrzucał się poza pole karne z akcją. Dlatego nie ma czerwonej
0
Ja wiem że tu się jeszcze może wszystko zdarzyć i pomijam nasze wylewy w obronie, ale ten Real jest dramatycznie słaby
0
@12Frost12 czasem nie było. Nie ma spalonych po podaniach od obrońcy
2
@Ilka jakiegoś spalonego ludzie ja pieprzę xD
0
@martiniloca tylko tu nie było żadnej kontrowersji :D
0
@AlwaysBlaugrana bo nie ma co analizować xD podanie od Cubarsiego do Mbappe chcesz analizować?
0
@ali3gator bo podanie do Mbappe było od Cubarsiego
0
@Rupert_Haubica to że Pol nie zna przepisów to standard ale że wy piszecie głupoty?
2
Cubarsi błąd jak na 17latka przystało ale Wojtula niestety znowu kompletnie zawalił. Chłop ucieka poza obręb 5tki a ten wchodzi mu w nogi na pełnej. Strzał z karnego też spokojnie do obronienia beznadziejnie strzelony
0
@Ojciec5tkidzieci nie wiem zbytnio co to ma wspólnego z silną psychiką, które swoją drogą na pewno nie mam ;) jak wsiadasz do auta to też myślisz - kurde to najniebezpieczniejszy środek transportu, może dziś zginę? Bycie zaatakowanym jest ultra mało prawdopodobne jeśli ma się odrobinę zdrowego rozsądku
0
@partymaker a czym oni się różnią od górników którzy palili opony przed Sejmem albo rolników blokujących drogi w całym kraju? Walczą o coś co im się wydaje słuszne.
Ja uważam że jest to debilne jak każde utrudnianie innym ludziom życia. U mnie teraz protestują przeciw S12 chodząc po przejściach dla pieszych żeby ludzie nie mogli przejechać xD świetny sposób przekonania ludzi do swoich racji xD
2
@Gibbon_FCB chodzi o tą łzawą historyjkę o Nawrockim? xD komedia
5
@Ojciec5tkidzieci w ogóle nie myślę o takich kwestiach. I w domu i w Polsce na wakacjach i za granicą na wakacjach unikam sytuacji potencjalnie niebezpiecznych i tyle. A na zdarzenia o szansie wystąpienia poniżej promila i tak się nie za wiele poradzi