1

@BorzyKrzys wiem że kaska fajna ale ten turniej jest bez sensu xD no chyba że kluby europejskie będą grały składami C

2

@KamQiX to był doble Hernandez wszystko się dało

2

@arkon____ Vini jakiś nie swój. Chyba go naszprycowali czymś na wściekliznę

3

No właśnie ale już olać tego sędziego, olać że tracimy dużo bramek. Mamy wspaniały sezon! Liga puchar superpuchar półfinał LM! Magia wróciła do Barcelony

0

@partymaker tak mógł spokojnie walnąć 4-5 :D kosmos jaka defensywa białych jest tragiczna..nawet gorsza od naszej

0

@kejdzi czyli jak piłkarz Realu wygrywa pozycję to dajesz przywilej a jak zaraz traci piłkę to o tym zapominasz i jednak jest ręką? Aha

1

@clyde podpinam. Jak obrażają naszych to zgłaszam ale na tą kurwę sędziowską nie mam słów

16

I wyjdzie przedstawiciel ligi i powie nie no sędziowanie było super, mecz ostry ale wszystko git xD

1

Haha jak chłop tu da rękę to nie mam pytań żadnych xD

0

Manita bobaski :D

1

@suszini dokładnie tak

0

Kurde jak w pierwszej połowie jeszcze większość decyzji rozumiałem, argumenty były solidne, tak tutaj to jest le cabaret

0

@kondzik47 piłka leci w światło bramki a obrońca ją blokuje ręką xD no no

1

Najlepiej jak po varze nie da xDDD nie dał xDD

0

Rozumiem że bliska odległość ale chyba jednak bez jaj xD

5

Anulowali przerwe?

0

Mbappe powinien za to czerwoną dostać xD

2

Wyrzucał się poza pole karne z akcją. Dlatego nie ma czerwonej

0

Ja wiem że tu się jeszcze może wszystko zdarzyć i pomijam nasze wylewy w obronie, ale ten Real jest dramatycznie słaby

0

@12Frost12 czasem nie było. Nie ma spalonych po podaniach od obrońcy

2

@Ilka jakiegoś spalonego ludzie ja pieprzę xD

0

@martiniloca tylko tu nie było żadnej kontrowersji :D

0

@AlwaysBlaugrana bo nie ma co analizować xD podanie od Cubarsiego do Mbappe chcesz analizować?

0

@ali3gator bo podanie do Mbappe było od Cubarsiego

0

@Rupert_Haubica to że Pol nie zna przepisów to standard ale że wy piszecie głupoty?

2

Cubarsi błąd jak na 17latka przystało ale Wojtula niestety znowu kompletnie zawalił. Chłop ucieka poza obręb 5tki a ten wchodzi mu w nogi na pełnej. Strzał z karnego też spokojnie do obronienia beznadziejnie strzelony

0

@Ojciec5tkidzieci nie wiem zbytnio co to ma wspólnego z silną psychiką, które swoją drogą na pewno nie mam ;) jak wsiadasz do auta to też myślisz - kurde to najniebezpieczniejszy środek transportu, może dziś zginę? Bycie zaatakowanym jest ultra mało prawdopodobne jeśli ma się odrobinę zdrowego rozsądku

0

@partymaker a czym oni się różnią od górników którzy palili opony przed Sejmem albo rolników blokujących drogi w całym kraju? Walczą o coś co im się wydaje słuszne.
Ja uważam że jest to debilne jak każde utrudnianie innym ludziom życia. U mnie teraz protestują przeciw S12 chodząc po przejściach dla pieszych żeby ludzie nie mogli przejechać xD świetny sposób przekonania ludzi do swoich racji xD

2

@Gibbon_FCB chodzi o tą łzawą historyjkę o Nawrockim? xD komedia

5

@Ojciec5tkidzieci w ogóle nie myślę o takich kwestiach. I w domu i w Polsce na wakacjach i za granicą na wakacjach unikam sytuacji potencjalnie niebezpiecznych i tyle. A na zdarzenia o szansie wystąpienia poniżej promila i tak się nie za wiele poradzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?