8

@alone49 xD cały ten człowiek jest wyrwany z kontekstu. Nie no nie da się przekonać człowieka dla którego wszystko jest wyrwane z kontekstu. Pewnie tak samo jak podpisanie deklaracji gietrzwałdzkiej. Eh
Ps w żadnym kontekście nie można powiedzieć o gwałcie że to nieprzyjemność xD
Ps2 albo teksty o tym że kobieta to część dobytku mężczyzny. Co prawda o wyższym statusie niż zwierzęta domowe ale jednak część dobytku. To też nie jest środowisko Mentzena i Brauna?

7

@July_6_BcN @alone49 "gwałt to nieprzyjemność" xD
Już nawet nie ma chyba sensu wspominać o tym że to zatwardziali katole którzy uważają że żona nie może odmówić mężowi seksu itp. ale ja wiem że nie mam żadnych szans was przekonać. No w każdym razie kobiety z mojego otoczenia szanują się na tyle żeby nie głosować na takich kandydatów

15

@July_6_BcN no ale istnieją też inne opcje. Nie tylko ludzie którzy jawnie nie szanują kobiet :D ale co kto woli

16

@July_6_BcN ja się zastanawiam dlaczego młoda kobieta głosuje na Mentzena i Brauna :D ale widać pewne zagadki pozostaną nigdy nierozwiązane

0

@Wojcio Podwójny tulup. Według waszej logiki to Nawrocki może powiedzieć że wczoraj podpisał ale dziś to już nieaktualne bo nie było określonego czasu. Można się niby uprzeć że chodzi o jedną kadencję. Ok i tak złożenie takiej deklaracji na 5 lat jest głupie.

0

@Karzel Dobrze więc jeszcze raz... "Nie podpiszę ustawy w sprawie ratyfikacji akcesji Ukrainy do NATO.". Na jaki okres czasowy wskazuje według Ciebie to zdanie?

0

@Karzel xD a gdzie tam jest że w tym momencie w czasie trwania wojny? Nie ma podanego okresu więc domniemanym okresem jest nigdy...

5

@Criss18Barca każdy polityk tak myśli, prawie każdy ma na tyle rozumu w głowie żeby tego nie mówić publicznie... Dla mnie nie jest to oburzające ale zwyczajnie piramidalnie głupie. Dawanie przeciwnikom ostrej amunicji

1

@michal26 Michał ale ten punkt od Mentzena nie ma brzmi "nie dla Ukrainy w NATO w tym momencie".. on brzmi "nigdy". Co jest bezpośrednim pluciem szczególnie na dziedzictwo Lecha Kaczyńskiego. Ja rozumiem że w tym momencie dołączenie UA do NATO to jest czysta abstrakcja i zwykle gadanie szaleńców ale właśnie dlatego te z dupy postulaty Mentzena są niepodpisywalne... Bo tam jest "nigdy"

0

@BorzyKrzys jedyne co mi się bardziej podoba w moim nowym rynku to fakt że cała jego płyta nie jest wielkim parkingiem. Wiadomo że parking był bardziej praktyczny ale teraz jest miejsce na jakąś imprezę czy cokolwiek. Ale fakt cienia zero, wszystkie piękne stare drzewa wycięte. Pewnie stanowiły jakieś tam zagrożenie no ale mimo to szkoda jak na moje. Z resztą ten sam problem mam z każdym placem zabaw... Nie da się wysiedzieć latem z dzieckiem

6

@Konradowskyy czy dziwi Cię że tuzy Konfederacji nie rozróżniają pogody od klimatu? Mnie wcale.
Ale niestety "ekoświry" robią sobie bardzo złą reklamę... Ostatnie pokolenie, planeta płonie... To są hasła dziecinne, niepotrzebnie emocjonalne i głupie... Nauka nie potrzebuje emocji tylko faktów.

1

@michal26 o dzisiaj rano był u mnie na rynku a tu już w Kanale Zero :D grafik napięty. W końcu wyciągnęli z szafy kogoś kto realnie ma coś do powiedzenia

0

@mientusek1407 pizza sernik i Maxiu

0

@mientusek1407 kurde 3 punkty na 8 to chyba nie ma takiej tragedii

1

@Eto'o9 R10 nie mam pojęcia czy głosował Mossad czy ludzie przez VPN czy ki czort. Faktem jest że puszczenie takiego wyniku w świat jest żenujące ze strony organizatorów

5

@Toretto tyle razy było mówione że my swój obowiązek związany z solidarnością migracyjną spełniliśmy przyjmując miliony Ukraińców ale fakty się nie liczą, liczy się strach

1

@Safrani można też od dzisiaj kupić fajny astro projektor za 5 dych. Jak ktoś ma dzieci to polecam bo wygląda kozacko na suficie

12

@Eto'o9 R10 i myk drugie miejsce na Eurowizji głównie po głosach ludzi... Eh

1

@MesQueUnClub96 bo Kidawa ma charyzmę paprotki... Ona by przegrała z chomikiem Zenonem. Natomiast głosowań na alfonsa i chłopa który ma przeszłość w półświatku mafijnym jest poza moim horyzontem rozumieniowym xD ludzie zamiast prezydenta którym będzie sterował Tusk wola takiego którym będzie sterował Kaczor i mafia xD

2

@GTBTP bardzo mi przykro, jak już pisałem, jeśli podpisze tą listę to nie idę na drugą turę i mam w nosie co się stanie z tym krajem

0

@GTBTP nie xD zadeklarowała pod publiczkę że się nie chce określić. Oczywistym jest że nigdy ma niego nie zagłosuje. Słuchałem ten wywiad na żywo

1

@takisobiektos zgadzam się. Nie wiem czemu nie ma żadnych obostrzeń w reklamowaniu buków

1

@GTBTP w życiu nie uwierzę że ktoś zagłosował na Zandberga a teraz zagłosuje na alfonsa xD

0

@Criss18Barca brzmi jak totalny bullshit. Jakim cudem minister sportu ma wpływ na terminarz rozgrywek organizowanych przez FIVB?

1

@Starrk to mam w nosie wybory i niech ten kraj zdycha

1

@draxidox a ja na przykład nie poszedł bym na drugą turę jeśli Trzaskowski by to gówno podpisał :D

0

@July_6_BcN nie no jak najbardziej, po prostu zapytałem ;) ja uważam że żaden rozsądny człowiek nie może się zgodzić na wszystkie te postulaty bo są zwyczajnie populistyczne. Część jest oczywista jak np wojsko na Ukrainę albo Ukraina w NATO. To się nigdy nie stanie.

0

@michal26 a ja uważam że tak jak w Rumunii będzie jednak mobilizacja liberalnego elektoratu. Ludzie są przerażeni takim wynikiem skrajnej prawicy. Ale czy to wystarczy? Tego nie wiem

0

@Encore hmm dlatego właśnie cała lewica mówi że Trzaskowski jest zbyt prawicowym kandydatem :D
Bo "nie ma nic wspólnego z prawicą"

0

@July_6_BcN naprawdę zgadzasz się z tymi postulatami? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?