@Comentateiro ok jestem w stanie się nawet z tym zgodzić do pewnego stopnia. Dalej nie uważam że problem jest w całej grupie tylko w jej przedstawicielach. A islam jak każdą inną religie bym wywalił na śmietnik historii
@KamQiX niestety w takim scenariuszu już nic nie dałoby się zrobić. Oczywiście że uważam Mentzena za generalnie rozsądniejszego ale też nie nabieram się na jego maskę przerwyborczą. Poza tym taki wybór i tak oznaczałby dla mnie pewnie śmierć słysząc o pomysłach na temat NFZ i ochrony zdrowia
@KamQiX to ja odpowiem za kolegę, w tym wyborze nie ma mniejszego zła więc bym nie poszedł na wybory :D nie spojrzał bym na siebie w lustrze stawiając krzyżyk przy takich nazwiskach
@wyrek myślę że całkiem nieźle. Dla zwykłego Brytyjczyka o waszych poglądach Polacy są tam jak Ukraińcy u nas. Zabierają pracę i biorą zasiłki. Znajome? @John_Doe nie, ma się oceniać tak jak wszystkich innych. Czyli nie przez pryzmat grupy ale czynów jednostek
@BezglutenowyPedri a ja uważam że całkiem spoko propozycje miał Sikorski odnośnie prezydentury. Albo niech prezydenta wybiera parlament albo niech ma jakiekolwiek faktyczne uprawnienia oprócz veta... Bo tak to jest teoretycznie polityk z największym mandatem społecznym a nic nie może oprócz blokowania rządu lub podpisywania wszystkiego jak leci
@Kondziubarca dla mnie to zawsze była abstrakcja :D nie ufam nawet posłowi z mojego miasta którego wybrałem do Sejmu i jako tako znam go prywatnie bo już się stał politykiem. A co dopiero ufać takim nazwiskom które znamy tylko z mediów
@priest9999 Opinia24 strasznie się pomyliła w pierwszej turze więc są średnio wiarygodni. Ale 44 do 35 też wydaje mi się trochę zbyt optymistyczne. Ja bym powiedział 50-30-20 Nawrocki/nie pójdą/Trzaskowski
@PatrychoO nie, wybór Snape'a skomentowałem "nie dało się wybrać gorszej postaci z książki do obsadzenia czarnoskórego aktora"... Natomiast uśmiech tej aktorki z zębami do przodu od razu mi się skojarzył z kujonem :D
@Kuśmier oczywiście wiem że będzie zaraz pisk prawicy ale mi ta aktorka bardziej pasuje do wyobrażenia książkowego Hermiony. Ale rozumiem też że obraz Emmy Watson już się wbił większości ludzi do głów i chcieliby kopię
@MessiSuarezNeymar mam to w nosie z czym idzie według ludzi. Wyższe wykształcenie można zdobyć studiując głupoty albo medycynę. To jest tylko statystyka. Ale żeby zdobyć wyższe wykształcenie trzeba mieć minimum 20-21 lat, więc to nijak się ma do tych pierdół które wypisuje autor posta
@Luciano99 wybory prezydenta. Rozumiesz oczywiście że głównym zajęciem prezydenta jest reprezentowanie kraju? To chyba mówienie o wizerunku kandydatów jest całkiem istotne...
@dzrpn fajną sobie wymyśliłeś historyjkę xD co prawda nie ma nic wspólnego z rzeczywistością no ale skoro pociesza cię taka wizja to luz. KO ma największe poparcie w przedziale 39-60, z wyższym wykształceniem z dużych miast. Nie wiem jak to koreluje z twoją opowieścią
1
@Rupert_Haubica Wstyd to kraść xD
2
@esem91 ja myślę że nawet jeśli wygrają to nie jest 100% że Dembele dostanie.
1
@TR3YWAY po co w XXI wieku mieć zegarek? :D mam jakiś w szafie kiedyś dostałem od rodziców ale miałem go na ręce z 5 razy
0
@Katalończyk 99 no tak to tu się zgodzę oczywiście. Miałem wrażenie że mówi o poziomie życia
2
@matador xD jak na serio uważasz że przez ostatnie 20 lat się zmieniło w Polsce na gorsze to sorry ale jesteś niespełna rozumu xD
0
@gmdfk dostałem maila ze cena wyższa ale nie sprawdzałem jakbym miał od nowa kupować
1
@Comentateiro ok jestem w stanie się nawet z tym zgodzić do pewnego stopnia. Dalej nie uważam że problem jest w całej grupie tylko w jej przedstawicielach. A islam jak każdą inną religie bym wywalił na śmietnik historii
0
@KamQiX niestety w takim scenariuszu już nic nie dałoby się zrobić. Oczywiście że uważam Mentzena za generalnie rozsądniejszego ale też nie nabieram się na jego maskę przerwyborczą. Poza tym taki wybór i tak oznaczałby dla mnie pewnie śmierć słysząc o pomysłach na temat NFZ i ochrony zdrowia
1
@KamQiX to ja odpowiem za kolegę, w tym wyborze nie ma mniejszego zła więc bym nie poszedł na wybory :D nie spojrzał bym na siebie w lustrze stawiając krzyżyk przy takich nazwiskach
2
@arasz1819 ale nie mogę tego przyznać nawet sami przed sobą xD
1
@wyrek myślę że całkiem nieźle. Dla zwykłego Brytyjczyka o waszych poglądach Polacy są tam jak Ukraińcy u nas. Zabierają pracę i biorą zasiłki. Znajome?
@John_Doe nie, ma się oceniać tak jak wszystkich innych. Czyli nie przez pryzmat grupy ale czynów jednostek
2
Komentarz usunięty
5
@John_Doe no np Polaków do UK. Ciekawe jaką mają opinię o naszych rodakach Brytyjczycy
9
@Kgorecki2500 no ale to jest prawda. Zagrożeniem nie są konkretne grupy tylko ich pojedynczy przedstawiciele. To chyba oczywiste
1
@mr Barca nie mógł bo Jarosław ma na jego jajkach zaciśniętą żelazna pięść z kwitami :D
11
@VegetaPolska co tylko pokazuje że o polityce masz zerowe pojęcie xD
0
@LukaszFan no Jarek wyciągnął randoma xD słyszałeś wcześniej o Karolu Nawrockim? A zobacz ile gówna do tego randoma przylgnęło
1
@BezglutenowyPedri a ja uważam że całkiem spoko propozycje miał Sikorski odnośnie prezydentury. Albo niech prezydenta wybiera parlament albo niech ma jakiekolwiek faktyczne uprawnienia oprócz veta... Bo tak to jest teoretycznie polityk z największym mandatem społecznym a nic nie może oprócz blokowania rządu lub podpisywania wszystkiego jak leci
1
@Wojciech123 zgadzam się jako kilkuletni mieszkaniec Wrocławia. Wspaniałe miasto do życia
6
@Kondziubarca dla mnie to zawsze była abstrakcja :D nie ufam nawet posłowi z mojego miasta którego wybrałem do Sejmu i jako tako znam go prywatnie bo już się stał politykiem. A co dopiero ufać takim nazwiskom które znamy tylko z mediów
2
@priest9999 Opinia24 strasznie się pomyliła w pierwszej turze więc są średnio wiarygodni. Ale 44 do 35 też wydaje mi się trochę zbyt optymistyczne. Ja bym powiedział 50-30-20 Nawrocki/nie pójdą/Trzaskowski
1
@tbas ja bym chciał zobaczyć autentyczną reakcje Putina na te rzeczy :D ale taką bez kamer dla znajomych
11
@MesQueUnClub96 ja bym się radził udać do specjalisty żeby się to nie skończyło tragedią. Całkowicie nieironicznie
0
@PatrychoO nie, wybór Snape'a skomentowałem "nie dało się wybrać gorszej postaci z książki do obsadzenia czarnoskórego aktora"... Natomiast uśmiech tej aktorki z zębami do przodu od razu mi się skojarzył z kujonem :D
1
@Kuśmier oczywiście wiem że będzie zaraz pisk prawicy ale mi ta aktorka bardziej pasuje do wyobrażenia książkowego Hermiony. Ale rozumiem też że obraz Emmy Watson już się wbił większości ludzi do głów i chcieliby kopię
5
@Corr panie Bartoszu czyli do tej pory takie pozwy były nielegalne? :D
0
@MessiSuarezNeymar mam to w nosie z czym idzie według ludzi. Wyższe wykształcenie można zdobyć studiując głupoty albo medycynę. To jest tylko statystyka. Ale żeby zdobyć wyższe wykształcenie trzeba mieć minimum 20-21 lat, więc to nijak się ma do tych pierdół które wypisuje autor posta
1
@Luciano99 wybory prezydenta. Rozumiesz oczywiście że głównym zajęciem prezydenta jest reprezentowanie kraju? To chyba mówienie o wizerunku kandydatów jest całkiem istotne...
2
@dzrpn fajną sobie wymyśliłeś historyjkę xD co prawda nie ma nic wspólnego z rzeczywistością no ale skoro pociesza cię taka wizja to luz.
KO ma największe poparcie w przedziale 39-60, z wyższym wykształceniem z dużych miast. Nie wiem jak to koreluje z twoją opowieścią
4
@July_6_BcN a ja jestem. Jest to materiał o startującym w wyborach kandydacie w trakcie trwania drugiej tury wyborów ;)