@GeneralXavi@Ryoumen Mówię co słyszałem ze środowiska żołnierzy, a mieszkam obok dwóch baz wojskowych. Oczywiście pewnie część też ma za złe te odpały z początku wojny.
@draxidox Nie, to już jest dopowiedzenie. Ja tam na statystyki patrzę chłodno bo to tylko liczby. A liczby są takie że w którychś wyborach z rzędu kandydat PiS ma największe poparcie wśród osób z wykształceniem podstawowym. Czy to świadczy o tym, że ich głosy są gorsze? Oczywiście, że nie, żyjemy w demokracji. Są gorsze dla mnie osobiście bo dla mnie lepszym wyborem był drugi kandydat, tylko tyle
@PatrychoO A mnie nie. Takie czasy że teraz każdego się o wszystko pyta, nie ważne czy ma o tym pojęcie czy nie. Mało kto ma takie jaja jak np Doda która powiedziała, że nie udzieli odpowiedzi na takie pytanie
@MesQueUnClub_87 No dobrze to się po prostu nie zgadzamy na poziomie definicji. To co opisałeś nie ma dla mnie nic wspólnego z mądrością. Ale na potrzeby wpisu powiedzmy, że mówiłem w takim razie o inteligencji
@MesQueUnClub_87 Nie no jest reguła :D To że nie każdy się w tą regułę łapie nie zmienia faktu że oczywistym jest że ludzie po studiach są generalnie mądrzejsi od tych z podstawowym wykształceniem. Chociaż znajdzie się idiota z IQ 70 po studiach i geniusz bez żadnej szkoły, nawet podstawowej. @draxidox W żadnym momencie nie zasugerowałem że to sprawia, że wybierają "lepszego" kandydata. Każdy wybiera "lepszego" kandydata dla siebie, dla swojej sytuacji życiowej. Jeśli na prawdę wierzycie w to, że statystyczna osoba po studiach jest głupsza niż statystyczna osoba po podstawówce to nie wiem o czym mamy dalej rozmawiać :D
@draxidox no dobra zgadzamy się że takie gadanie jest zasadniczo debilne. Ale serio uważasz że biorąc pod uwagę ogół społeczeństwa to ludzie z podstawowym wykształceniem są mądrzejsi od tych po studiach?
@alone49 a kto tu cokolwiek mówi o Biednie. Wszyscy politycy w Stanach są pro izraelscy bo inaczej nie byliby w polityce :D ale w Polsce nie ma takiej konieczności
1
@GeneralXavi @Ryoumen Mówię co słyszałem ze środowiska żołnierzy, a mieszkam obok dwóch baz wojskowych. Oczywiście pewnie część też ma za złe te odpały z początku wojny.
2
@626 Ale dlaczego Ty uważasz że wyborcy Trzaskowskiego to "lewa strona"? :D Tam lewej strony to z 10-15% może było
3
@Encore Niestety żołnierze uwierzyli w to że ktoś ich chce wysłać na Ukrainę...
2
@Arkon Przyspieszone wybory teraz? :D Polityczne samobójstwo
4
@Pedri16Future Widzę, że dalej narracja "ja wcale nie głosowałem na pisiora" jest silna :D
1
@Alex1995 Te z naszego podwórka to już przewijam bo nuda, tylko srają na siebie :D Amerykańskie są dla mnie ciekawsze, egzotycznie się tam zrobiło
0
@Alex1995 Hmm nie widziałem żadnego takiego tik toka :D Co Ty oglądasz że takie rzeczy ci poleca :D
0
@draxidox Nie, to już jest dopowiedzenie. Ja tam na statystyki patrzę chłodno bo to tylko liczby. A liczby są takie że w którychś wyborach z rzędu kandydat PiS ma największe poparcie wśród osób z wykształceniem podstawowym. Czy to świadczy o tym, że ich głosy są gorsze? Oczywiście, że nie, żyjemy w demokracji. Są gorsze dla mnie osobiście bo dla mnie lepszym wyborem był drugi kandydat, tylko tyle
2
@PatrychoO A mnie nie. Takie czasy że teraz każdego się o wszystko pyta, nie ważne czy ma o tym pojęcie czy nie. Mało kto ma takie jaja jak np Doda która powiedziała, że nie udzieli odpowiedzi na takie pytanie
1
@PatrychoO Tak. Zdradzę Ci sekret, jak Ziobro wczoraj pisał żeby iść na wybory to tez chciał żeby głosować na Nawrockiego a nie na kogokolwiek
0
@messi33 Niestety rynek pracownika się na ten moment skończył. Jest lipa kompletna
0
@MesQueUnClub_87 No dobrze to się po prostu nie zgadzamy na poziomie definicji. To co opisałeś nie ma dla mnie nic wspólnego z mądrością. Ale na potrzeby wpisu powiedzmy, że mówiłem w takim razie o inteligencji
0
@MesQueUnClub_87 Nie no jest reguła :D To że nie każdy się w tą regułę łapie nie zmienia faktu że oczywistym jest że ludzie po studiach są generalnie mądrzejsi od tych z podstawowym wykształceniem. Chociaż znajdzie się idiota z IQ 70 po studiach i geniusz bez żadnej szkoły, nawet podstawowej.
@draxidox W żadnym momencie nie zasugerowałem że to sprawia, że wybierają "lepszego" kandydata. Każdy wybiera "lepszego" kandydata dla siebie, dla swojej sytuacji życiowej.
Jeśli na prawdę wierzycie w to, że statystyczna osoba po studiach jest głupsza niż statystyczna osoba po podstawówce to nie wiem o czym mamy dalej rozmawiać :D
3
@draxidox no dobra zgadzamy się że takie gadanie jest zasadniczo debilne. Ale serio uważasz że biorąc pod uwagę ogół społeczeństwa to ludzie z podstawowym wykształceniem są mądrzejsi od tych po studiach?
1
@Uukasz_93 "po lewej stronie" xD co ma Tusk wspólnego z lewą stroną?
0
Komentarz usunięty
0
@Lucerfi xD No tak ten wpis Bosaka dokładnie to oznacza
0
@Lucerfi Nigdy nie mieli planu iść gdziekolwiek z KO
0
@Criss18Barca Nie no nie można się kłócić o to akurat :D
2
@maroon Ale Igunia jednak wygrała, to jest jakiś plus tego weekendu
1
@aspr1me Panie prezesie czy wystarczająco dokładnie przypucowałem? :D Przewracanie stolika xD
0
@alone49 a kto tu cokolwiek mówi o Biednie. Wszyscy politycy w Stanach są pro izraelscy bo inaczej nie byliby w polityce :D ale w Polsce nie ma takiej konieczności
0
@626 zawsze będą się mogli schronić u prezydenta w pałacu
3
@GeneralXavi biorąc pod uwagę nasze standardy w III RP to nawet git. Zero afer zero kompromitacji
0
@BorzyKrzys tu chyba nie ma co wyjaśniać. Trzeba prywatnie przeprosić Russella że nerwy puściły bo mu zespół wyścig udupił i tyle.
0
@bezalkoholowy jakiegoś rozdwojenia jaźni chyba :D twój kandydat jest pro izraelski
0
@bezalkoholowy głosujesz na prawicowego kochanego w Ameryce Karolka i jesteś any izraelski? To o co tu chodzi bo już nie kumam xD
2
@HarveySpecter dokładnie, właśnie tym powinien się charakteryzować prezydent, że potrafi dać w mordę xD
0
@A4ron tzn że mają żelke zamiast mózgu :D
0
@HarveySpecter xD nie możesz w to wierzyć :D