0

@LukaszFan no Jarek wyciągnął randoma xD słyszałeś wcześniej o Karolu Nawrockim? A zobacz ile gówna do tego randoma przylgnęło

1

@BezglutenowyPedri a ja uważam że całkiem spoko propozycje miał Sikorski odnośnie prezydentury. Albo niech prezydenta wybiera parlament albo niech ma jakiekolwiek faktyczne uprawnienia oprócz veta... Bo tak to jest teoretycznie polityk z największym mandatem społecznym a nic nie może oprócz blokowania rządu lub podpisywania wszystkiego jak leci

1

@Wojciech123 zgadzam się jako kilkuletni mieszkaniec Wrocławia. Wspaniałe miasto do życia

6

@Kondziubarca dla mnie to zawsze była abstrakcja :D nie ufam nawet posłowi z mojego miasta którego wybrałem do Sejmu i jako tako znam go prywatnie bo już się stał politykiem. A co dopiero ufać takim nazwiskom które znamy tylko z mediów

2

@priest9999 Opinia24 strasznie się pomyliła w pierwszej turze więc są średnio wiarygodni. Ale 44 do 35 też wydaje mi się trochę zbyt optymistyczne. Ja bym powiedział 50-30-20 Nawrocki/nie pójdą/Trzaskowski

1

@tbas ja bym chciał zobaczyć autentyczną reakcje Putina na te rzeczy :D ale taką bez kamer dla znajomych

11

@MesQueUnClub96 ja bym się radził udać do specjalisty żeby się to nie skończyło tragedią. Całkowicie nieironicznie

0

@PatrychoO nie, wybór Snape'a skomentowałem "nie dało się wybrać gorszej postaci z książki do obsadzenia czarnoskórego aktora"... Natomiast uśmiech tej aktorki z zębami do przodu od razu mi się skojarzył z kujonem :D

1

@Kuśmier oczywiście wiem że będzie zaraz pisk prawicy ale mi ta aktorka bardziej pasuje do wyobrażenia książkowego Hermiony. Ale rozumiem też że obraz Emmy Watson już się wbił większości ludzi do głów i chcieliby kopię

5

@Corr panie Bartoszu czyli do tej pory takie pozwy były nielegalne? :D

0

@MessiSuarezNeymar mam to w nosie z czym idzie według ludzi. Wyższe wykształcenie można zdobyć studiując głupoty albo medycynę. To jest tylko statystyka. Ale żeby zdobyć wyższe wykształcenie trzeba mieć minimum 20-21 lat, więc to nijak się ma do tych pierdół które wypisuje autor posta

1

@Luciano99 wybory prezydenta. Rozumiesz oczywiście że głównym zajęciem prezydenta jest reprezentowanie kraju? To chyba mówienie o wizerunku kandydatów jest całkiem istotne...

2

@dzrpn fajną sobie wymyśliłeś historyjkę xD co prawda nie ma nic wspólnego z rzeczywistością no ale skoro pociesza cię taka wizja to luz.
KO ma największe poparcie w przedziale 39-60, z wyższym wykształceniem z dużych miast. Nie wiem jak to koreluje z twoją opowieścią

4

@July_6_BcN a ja jestem. Jest to materiał o startującym w wyborach kandydacie w trakcie trwania drugiej tury wyborów ;)

0

@Deathwing112 Jaro by wyprowadził ludzi na ulicę jakby mu kandydata zamknęli

0

@matador zgadzam się że obaj nie są świetni, jeden wręcz tragiczny ale czemu niby antypolscy?

10

@July_6_BcN nie jest to prawda
Można w trybie wyborczym pozwać o wszystko co może wpłynąć na wynik wyborczy

1

@pioz123 Mój tata był członkiem PO i cały czas jest blisko lokalnego koła, ale powiedziałem mu że jeśli będą mieć prezydenta i nie będzie rozliczeń pisiorów, nie będzie realnego odkręcenia tego gówna które pozostawili, jeśli nie będzie pozytywnych zmian, to był mój ostatni głos na PO.
Ja oceniam ostatnie 8 lat ich rządów raczej pozytywnie chociaż nie bez fuck upów, początek tej kadencji oceniam co najwyżej na 3 na szynach i to i tak jest naciągane.

1

@lajcior Współczucia dla przyszłej partnerki :( Ja kupuje mamie kwiaty jak co roku ale najważniejsza kobieta w życiu obchodziła urodziny 4 dni temu i wtedy dostała prezent

1

@Eto'o9 R10 Ale skąd my mamy wiedzieć jaki poziom prezentuje Ter Stegen po ponad pół roku nie grania w piłkę? Po jednym meczu? :D

0

@lajcior Żaden bo prezydent nie zajmuje się takimi rzeczami

3

@Nightraider Nie no ludzie wy się już rozpędzacie totalnie w ścianę :D Gdzie Pena "nie gorszy" od Ter Stegena? :D

1

@maroon no być może ale to trochę naciągane. Mało który kraj rozwijał się aż tak szybko. To albo mamy jakichś wybitnych w skali świata obywateli albo jednak coś tam się tym politykom udało (oczywiście można było lepiej z tym się nie kłócę)

1

@Azazel_Pazuzu nieeee :D

1

@Bulbazaur17 czyli jak otwierać? :D skoro to nie jest randomowo to musi być patent.

3

@Kgorecki2500 biorę sporo leków i kurde 90% tak otwieram... Myślałem już w pewnym momencie że to rozgryzłem ale nie :D

5

@Destroyer_of_Worlds tylko że nasze państwo się poprawiło przez 30 lat niesamowicie :D to coś tam chyba robili jednak

0

No Robercik jeszcze 5

0

@Pedri16Future pewnie jakieś świry będą analizować po klatce :D ale wygląda na dużo ludzi

4

@Stasiu84 ja myślę że za porównanie moderacji do policji politycznej 3 rzeszy spokojnie z dwa tygodnie odpoczynku się należą. Ja bym dał perma za taki wysryw ale moderacja jest akurat dość powściągliwa na naszym forum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?