0

@BORO_12 Dalej kolega nie rozumie :D Nawet średnio trudny do obrony strzał z daleka nabija statystyki takim bramkarzom. A nasi bramkarze dostają w meczu sytuacje 1 na 1 z napastnikiem gdzie w zasadzie to tylko od tego jak bardzo napastnik spieprzy zależy czy wpadnie bramka czy nie. Ja nie uważam że mamy jakichś cudownych bramkarzy ale wybieranie do Barcelony bramkarza pod kątem takich statystyk jest idiotyczne

0

@SirFinley to musi być post na żarty xD

0

@priest9999 bo bardzo dużo młodych ludzi w tym ja (chociaż ja to już dziad 34) w pierwszej turze zagłosowało na najbliższego swoim poglądom kandydata lub takiego który najlepiej prezentował się w kampanii. Na mniejsze zło przyjdzie czas 1 czerwca.

3

@misterio a połowa kraju pewnie i tak uważa go za lewaka podporządkowanego UE

0

@Stinger_ ale dlaczego wkładasz mi w usta takie głupoty? Wiadomo że Tusk ma najwięcej do powiedzenia bo jest premierem i szefem największej partii w koalicji. Ale nie ma i nigdy mi będzie miał władzy absolutnej bo nawet w samej KO nie może liczyć na bezwzględne posłuszeństwo... Koalicjanci mają do powiedzenia tyle na ile im pozwala ich wynik wyborczy. A to że mają sporo zbliżonych poglądów to normalne, inaczej nie stworzyli by koalicji

0

@Stinger_ no ale jaka wiara? Czyste fakty. Lewica poszła do prezydenta zablokować pomysł KO. Pomysł który w ogóle przeszedł tylko dlatego że Konfa zagłosowała za (co szanuje bo to znaczy że nie są totalną bezmózgą opozycją). Przez 8 lat rządów PiS nigdy nie było takich sytuacji. Ziobro coś tam miałczał ale szybko został spacyfikowany bo dostał co chciał czyli wolną rękę w niszczeniu sądownictwa.

4

@SirFinley nawet jeśli zebrali by 100 tys podpisów a mieli po 10 głosów to nic to nie znaczy. Każdy obywatel może podpisać dowolną ilość list w głos ma tylko jeden

0

@Stinger_ no ale przecież chyba nikogo to nie zaskoczyło? :D a w koalicji chodzi o to że np PSL za żadne pieniądze nie zagłosuje za małżeństwami jednopłciowymi. To oczywiście tylko jaskrawy przykład ale jednak. Tusk sobie może wymyślić np że zmniejszy składkę zdrowotną dla przedsiębiorców a lewica mówi takiego wała. Albo powie dobra to zróbmy coś dla lewicy i usuńmy krzyże ze szkół to PSL Hołownia i część KO mu powie takiego wała. A PiSie to co powie prezes jest święte, co chociażby widzieliśmy jak naraził budżet na 6mld strat bo pomylił netto z brutto a że prezes nigdy się nie myli to musieli zmienić ustawę w jeden dzień

0

@Stinger_ Musisz mi przypomnieć do czego Cię przekonywałem

0

@Azazel_Pazuzu hmm chyba inaczej rozumienie pojęcie przegrania z kretesem :D 45% Rumunów woli żeby ich kraj był w strefie wpływów Rosji jak Węgry. Nie wiem z czego tu się cieszyć :/ w sensie no dobrze że nie 51

1

@Criss18Barca czyli w zasadzie Ziobro zaskoczenia, tak samo jak w większości Europy.

2

@mrboom a no :D los czuwa nade mną :D

0

@Salchent c*** ci wyśle a nie wojsko xD tępa propaganda
Ale wiadomo że żołnierze to nie da najostrzejsze kredki w piórniku więc łykają takie bzdury jak pelikany

0

@Salchent nie głosowałem na Trzaskowskiego ;) no ale w drugiej turze jest nieporównywalnie mniejszym złem

0

@PatrychoO wątpię ale zobaczymy. W ogóle mnie zaskoczyła frekwencja.
Z resztą po co na drugą turę na popis głosować? Spod wywróconego stolika?

1

No liczę że na pana alfonsa są jakieś potężne kwity przygotowane przed drugą tura bo jak nie to ciężko to widzę. No chyba że wyborcom Mentzena Brauna i Stanowskiego nie będzie się chciało dupy ruszyć z domu

1

@urbipl oczywiście że nie można. To był tylko żart ale nie na żarty byłem pewien że będzie lipa z frekwencją

0

@Cochise bez kitu :D właśnie żona się ze mnie śmieje :D człowiek to jednak w czepku urodzony (a tak na serio to pewnie bym obstawił max 100 zł taki ze mnie hazardzista :D)

3

@Kgorecki2500 nie wiem co w tym pięknego :D

0

@michal26 powiedziałem żonie że jak będzie powyżej 55 to będę w ciężkim szoku biorąc pod uwagę pogodę
@gumaz częściowa niezdolność do pracy

11

@michal26 aż żałuję że nie dostałem renty w piątek bo cała bym serio postawił na frekwencja niższa niż 64.5. darmowe pieniądze...

4

@tadzik447 ale podpuszczasz. A potem cyk na milicję i mandacik dla kolegi :D

0

@BorzyKrzys ale ludzie mają sprane te mózgi jednak. Żeby było jasne ja nie słyszałem piosenki ale patrząc po głosach jury to jakaś wybitna nie była. A tyle krajów na 1 miejscu dało pokazując wsparcie polityczne, żenada
Oczywiście mogło to być też działanie służb ale serio by się to opłacało? Nie wiem

0

@Ziemny to skoro są w gorących to chyba znaczy że ludzi to interesuje :D

2

@Stinger_ ja już nie śpię ale czekam żeby córkę dać do dziadków i dopiero lecę. Pada nie będę dziecka ciągnął w deszczu ;)

4

@Ziemny zieeeeeew :D ileż można. Jednym przeszkadza polityka drugim tenis trzecim wyścigi czwartym Eurowizja

0

@Kgorecki2500 no nie wiem jakie dane ma to wskazują :D w Polsce akurat coraz mniej ludzi chodzi na religię w szkole i do kościoła w niedzielę

1

@Stinger_ no tak to już taki folklor :D ja się jeszcze czasami zaangażuje w jakąś utarczkę ale to już nie ten ogień co kiedyś :D za stary człowiek na bezcelowe wymiany zdań/obelg

0

@Stinger_ dziwisz się że po wyborach prezydenckich ludzie będą dyskutować? Ludzie mnie naprawdę zaskakują

0

Kurcze miałem obstawiać tą frekwencję poniżej 64.5% a tu renta nie przyszła przed weekendem i lypa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?