@Pedri16Future No dziwne dość fakt :D W sensie taka skrajna na maksa lewica cały czas mówiła że Trzaskowski to prawicowiec tylko mniej groźny niż Mentzen czy Braun, także to 9.8 aż tak mnie nie dziwi. To 7.5 ogromnie :D
@Ptasior wiesz co ja oczywiście jestem wkurzony na wynik bo jestem fanem Maxa ale przede wszystkim przeszkadza mi idiotyczne sędziowanie. Sezon jako tako jest na razie spoko ;)
I się dziwić że dzieciaki wolą oglądać CSa albo LoLa. Tam chociaż sędziowie nie przekręcają wyników w każdym meczu. Piłka, formuła, co chwilę jakieś mniejsze lub większe kontrowersje sędziowskie
0
@wyrek No ok ale co to znaczy? Że jak będzie ustawa za którą PiS będzie przeciw to Rafał ma odrzucić bo wynik wyborów był na styk? Jak to widzisz?
1
@Pedri16Future No dziwne dość fakt :D W sensie taka skrajna na maksa lewica cały czas mówiła że Trzaskowski to prawicowiec tylko mniej groźny niż Mentzen czy Braun, także to 9.8 aż tak mnie nie dziwi. To 7.5 ogromnie :D
0
@VegetaPolska Dużo wyższa frekwencja co zdecydowanie pomogło Trzaskowskiemu, szczególnie na zachodzie Polski
3
@Pedri16Future W sensie 7.5% Brauna głosowało na Trzaska a 9.8 od Biejat na Nawrota?
1
@Criss18Barca Mogą rozliczać PiS i nikt ich nie będzie ułaskawiał. Dla mnie to jednak pozytyw xd
0
@kuz #ustawione. On wiedzioł przed rozpoczęciem głosowania że wygro
0
@mekston chyba jest słowem klucz :D Wiem że to nic pewnego i równie dobrze mógł alfons wygrać 1.5% przewagi.
8
@Mns21 xD wyjedź płakać na Białoruś
3
Aj a taka była szansa, jedyna w swoim rodzaju żeby mieć alfonsa na prezydenta xD a tu chyba ją zaprzepaściliśmy jako naród
3
@Jakchcesz jak dla mnie to Dembele Rapha Salah pod względem indywidualnych statystyk powinni być w trójce.
0
@Ptasior wiesz co ja oczywiście jestem wkurzony na wynik bo jestem fanem Maxa ale przede wszystkim przeszkadza mi idiotyczne sędziowanie. Sezon jako tako jest na razie spoko ;)
1
@RomanGroza to prawda ale to są jednak przypadki jednostkowe. A tutaj co wyścig, co mecz jest jakaś drama
5
I się dziwić że dzieciaki wolą oglądać CSa albo LoLa. Tam chociaż sędziowie nie przekręcają wyników w każdym meczu. Piłka, formuła, co chwilę jakieś mniejsze lub większe kontrowersje sędziowskie
0
@Hosh a no :D Grande Austryjacka Stratedżija
2
Russell chciał tak odebrać pozycję żeby jeszcze Maxa dohamować żeby sobie Lewis skorzystał xD
5
@takisobiektos jacy wy jesteście żałośni xD chłop dostał sabotaż od zespołu, Leclerc w niego laduje na prostej a wy piszecie że płacze
0
@mekston strategia była super ale tak jakby spękali metr przed końcem.
0
Nie no te hardy to jest porażka xD jeszcze się okaże że 3 nie obroni
0
@mekston w zasadzie słusznie ale chwilę wcześniej tak samo wkurzony powinien być Lando
0
@mekston no właśnie miałem pisać że oszczędzanie a akurat zjechał :D
0
O to szok dla mnie że Max jeszcze zjechał. To nie rozumiem tej strategii :D
0
@mekston no ciekawa strategia jakkolwiek by się wyścig nie skończył
0
Maxowi dali strategię żeby sobie pojeździł powyprzedzał i może coś się zadzieje. A jak nie to i tak 3 miejsce prawie pewne
0
@Pomimo27 zobaczysz że nie zjedzie już ;)
0
W Mclarenie myślą że 3 stopy Redbull? Co oni szaleni?
0
@mekston to zapowiada się fajowa końcówka
0
No i co na tych medach 44 okrążenia? Hmm
0
@mekston ewidentnie jedzie na maksa, zajedzie opony i zjedzie jeszcze raz. Mclareny chyba na jeden pit stop?
3
Max się bawi w tej chwili
1
@Matheu12 niby tak ale to chociaż tor wyścigowy. Zamiast tego za rok kolejny uliczniak i to jeszcze w Madrycie ha tfu