32

@directedbyfcb Braun jest cynicznym politykiem który na głupocie ludzi zarabia pieniądze. 6% wyborców na niego głosowało to jest dopiero dramat

4

@Jakchcesz wiara kosztuje xD

0

@Bobo25 xD Trzy dni po wyborach odpalać taką petardę na brata :D

0

@jacobFCB Ja bym na niego zagłosował na pewno :D Może jest trochę za bardzo na lewo ale zaprezentował się w kampanii dużo lepiej niż ta dwójka

2

@Safrani Najlepszym przykładem tego zakłamania jest znana kato influencerka Najka xD Kobiety mają siedzieć w domu, rodzić dzieci a dziewczyna prawie 30 lat samotna, bezdzietna, tylko głupoty potrafi gadać :D
@kondzix2115 W czasach Jana 3 Sobieskiego Polska była najbardziej różnorodnym religijnie i etnicznie krajem w Europie :D

0

@kondzix2115 wartości które przez stulecia budowały Polskę to otwartość, różnorodność i nowoczesność ;)

6

@kondzix2115 w imię tego że nie tylko bialo heteroseksualni katolicy mają prawo do życia...
@nowy2016 daj znać jak naściągamy sobie miliony ludzi z kolonii do pracy jako tania siła robocza xD nawet przyjmując abstrakcyjny scenariusz że UE każe nam przyjąć 50tys uchodźców to z kim oni się zasymilują? Gdzie się wtopią w tłum? Naprawdę nie rozumiesz jak bardzo inne są uwarunkowania zachodnich krajów?

13

@kondzix2115 homofobia ksenofobia mizoginia o tych wartościach mówisz? :D ja wiem że kraje zachodnie robią dużo rzeczy źle ale po pierwsze taka sytuacja w Polsce jest nierealna z wielu względów, a po drugie takie paniczne banie się inności jest wręcz śmieszne.
Jedź sobie do dowolnego dużego miasta, przejdź się ulicą. Biali, czarnoskórzy, Azjaci, chrześcijanie, ateiści, młodzi, starzy, hetero i homoseksualiści chodzą sobie ulicami, zajmują się swoimi sprawami i nikt nikomu nie wadzi, nie wchodzi w drogę. Ludzie jak ty. Nie ma się czego bać

2

@Ojciec5tkidzieci to by była dobra nowina gdyby zmiana następowała na lepsze. A my tymczasem coraz głebiej wchodzimy do szamba

2

@Barcanajlepszyteam a skąd ja mam to wiedzieć? xD dowiedziałbyś się jakby zaczął fikać prezesowi. Ja stawiam na jakiś romansik

8

@July_6_BcN chyba sobie żartujesz :D Kaczyński nigdy nie wystawił by kandydata który NIE miałby nic na sumieniu :D
Tam na kandydata musi być gruba teczka zanim w ogóle go rozważą

1

@Criss18Barca w ogóle bardzo dobre wrażenie zrobił w tym wywiadzie

0

@PatrychoO zapomnieli że Messi przed MŚ zdążył już z kadry odejść i do niej wrócić :D

2

@gaucho104 nie no to spoko ale przypominam sobie że było mówione że nie będzie koalicji z ludźmi z okrągłego stołu. Co się zmieniło

1

Komentarz usunięty

4

@gaucho104 no tak cóż szkodzi obiecać xD a potem mieć wyborców za debili. Wyborców którzy kreują się na oświeconych i nie dających się omamić

0

@July_6_BcN Byłaś na jakimś szkoleniu zen w weekend? :D

9

@Zoker Ułłaa ale będą stoliki latać xD Zaraz będzie armia "to z kim mają rządzić? Z PO?" No nie wiem może dotrzymać swoich obietnic i nie rządzić z PoPiSem? :D

0

@Ojciec5tkidzieci U mnie w schronisku powiedzieli że nie biorą przez farby które są w tych banerach. Podobno szkodliwe dla psiaków :(

0

@Foton No tak chociażby. We Francji to jest realny problem a Front Narodowy nie jest nawet blisko 50%. U nas to jest problem jedynie w głowach ludzi

3

@Foton nie osiągnie nie bój się. Skrajna prawica, nawet w krajach gdzie są realne problemy a nie tylko straszenie problemami, nie osiągnęła samodzielnej władzy. W Polsce również się to nie stanie

0

@arasz1819 W zasadzie :D Łatwiej jest mieć prezydenta z PiS bo cały czas można grać płytę i tak nic się nie da zrobić. Ale coś mi się zdaje że wyniki pokazują, że to zaczyna przestawać działać.

0

@erix10 A nic w zasadzie. Dalej jakieś tam zmiany będą próbowali wprowadzać uchwałami bez podpisu prezydenta. Nic ważnego nie zostanie ruszone. Może będzie jakaś aferka z ułaskawieniem ale kto by się tam przejmował
@rafik300010 Oczywiście, że mogą tkwić. Na tym polega cały PSL. Nie likwidujcie KRUS i dajcie nam stołki

1

@John_Doe Bardzo dobre pytanie :D Znowu chyba był mental "to się samo wygra". Nie powiem bo mi też zaświtała taka myśl jak Kaczor wybrał Nawrockiego xD Koncertowo pogrzebane

5

@CLS63AMG To tak jakby ci gratulował Murański xD Albo i gorzej

0

@majkel95 Ja nie jestem zwolennikiem kary śmierci ale jakby mnie z takim zostawili w jednym pokoju to nie ręczę za siebie :(

3

@Michael24 a ja tutaj muszę wyrazić ubolewanie bo bez wchodzenia w szczegóły ale jedna osoba z mojej rodziny napisała, co prawda na prywatnej rozmowie, ale coś podobnego... Masakra. Ja myślałem że mowa o dorosłej kobiecie nie sprawdziłem że to 7latka

0

@Joe_Barbaro Rafał był prezydentem przez dwie godziny a tu już ci inżynierzy matko jedyna...
Nie mogę takich rzeczy czytać będąc ojcem córeczki...

0

@Mat159 oczywiście że drukowanie powoduje inflację xD

2

@olejtm a tu zwrot akcji Tusk niczym Trump powie że wybory sfałszowane i żeby tłumnie zaatakować Kapitol aka Sejm i Pałac Prezydencki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?