3

@fart na szczęście taka postawa jest coraz bardziej popularna ;) niemniej i tak cały czas ppatrzą na człowieka jak na kaktusa jak mówi że nie wali narkoholu

0

Dżordżinio proszę bardzo jakie kółko

1

@Stinger_ z tym się zgadzam. Tzn prawie bo np PSL nawet dla stołków nie pozwoli na likwidację KRUS. A lewica nawet dla stołków nie pozwoli całkowicie zakazać aborcji
To tylko przykłady oczywiście

1

@Kondziu_FCB to zupełnie tak jak dokładnie z każdą wypowiedzią Mentzena :D albo manipulacja albo fałsz albo ostatecznie częściowa prawda

0

@Stinger_ no ale nie ma xD nie może sobie przegłosować czego chce. KO zawsze chciała likwidacji KRUS. Myślisz że to możliwe w takiej koalicji?

0

@DTMisTheBest ale się skompromitowałeś xD homofobią to na tym forum zabłysnąłeś ale brakiem znajomości angielskiego to tak se xD

0

@Stinger_ jaka zmiana? W kwestii tego czy koalicja będzie trwała przy wotum wiadomo że nikt się nie postawi Tuskowi. Ale np Hołownia nie zagłosuje za liberalnymi światopoglądowo pomysłami lewicy więc pod tym kątem każdy swoje 3 grosze dokłada

0

@barcelonaLM dokładnie tak jest

0

@barcelonaLM bez jaj :D Tusk ich tam wszystkich może do pionu szybciutko za kulisami ustawić

3

Wydajecie się zdziwieni xD serio ktoś miał wątpliwości czy rząd koalicyjny który ma większość dostanie wotum?

0

@barcelonaLM szok i niedowierzanie

0

@CLS63AMG Emocjonuje Cię to? :D Przecież wiadomo, że nie będzie żadnego zaskoczenia i dostaną do wotum.

2

@FCB24 no zgodzę się. Ale mimo tego że cisnę bekę z tej reprezentacji to jednak nie grają tam jakieś Mietki z ligi indonezyjskiej. Mamy co najmniej kilku całkiem klasowych zawodników a chłopy jak dzieci we mgle na tej kadrze

2

@FCB24 69 drużyna rankingu xD litości. Bez trenera powinni to wygrać

2

@Conradxc nie trolluj go bo to łyknie jak pelikan.

2

@Sulimo ewidentnie mu tego pieroga podał fan Cracovii

29

@VegetaPolska Jezu to nie może być ma serio xD

0

@directedbyfcb to zupełnie jak Messi xD "skończył karierę" dwukrotnie tak trochę ma żarty

12

@Criss18Barca bo pewnie był jedynym trenerem który miał pojęcie o jakiejś taktyce :D tylko to nie do nas z takim trenerem

3

@comtedurgell w dupie mam do czego myślisz że to jest pierwszy krok xD nie, nie przeszkadza mi to
Potwierdzałem swój wiek na stronach z bukmacherską i nie miałem z tym problemu. Social media to takie samo jak nie większe gówno dla dzieciaków

4

@comtedurgell oczywiście że nie bo osobiście uważam że dzieci nie powinny mieć dostępu do social mediów. Widać że rodzice tego nie kontrolują

2

@esem91 ja rozumiem że sytuacja była taka że długo przed zgrupowaniem umówił się z trenerem że go nie będzie i nie było kwasu. A nagle dziennikarze zaczynają robić bagno i trener z dupy zabiera mu opaskę. Żenada kompletna
Jedyny komentarz jakiego oczekiwałem od wszystkich to - sprawa wyjaśniona przed zgrupowaniem, koniec tematu. Ale nie, dziennikarze muszą robić szambo i ciągle wałkować temat dopóki ktoś nie walnie jakiejś głupoty
A potem wszyscy zachowali się źle ale Roberta akurat rozumiem najbardziej bo to on w całej tej sytuacji był atakowany

19

@esem91 jest jedną z najlepszych 9 w historii i bezapelacyjnie najlepszym polskim piłkarzem w historii a jedyne co się w Polsce robi to na niego sra xD ja mu się nie dziwię

1

@Ojciec5tkidzieci koneser leśnych ruchadełek pisze głupoty? Stare znałem

0

@Lordzi to byłby ostatni wstęp takiego dziennikarza na konferencję prasową reprezentacji :D

0

@Kgorecki2500 nie no xD widziałeś jak wjechali do jakiejś restauracji w pełnym gearze jakby wpadali po jakichś mafijnych bossów co najmniej? Granaty hukowe rzucali nawet xD litości to nie ma nic wspólnego z chęcią zaprowadzenie bezpieczeństwa
Oczywiście protesty trzeba jakoś kontrolować ale one są wynikiem absolutnie idiotycznych i bezprawnych działań ICE

0

@usztafik powierzanie ciężko zarobionych pieniędzy państwu zamiast inwestowanie ich samemu to zwykła głupota ;)

0

@usztafik Po OFE które PO częściowo przeniosła do ZUS czyli studni bez dna, a potem PiS przeniósł resztę zabierając 19% nie dziw się ludziom, że nie wierzą w magiczne programy rozdawania pieniędzy przez państwo

0

@usztafik bo nie ufają państwu? Wolą sami zarządzać swoimi pieniędzmi

0

@tomek8756 nie i nigdy nie byłem. Chociaż w teorii to darmowe pieniądze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?