5

@supraomnes1 post do kobiet na forum gdzie pewnie 95% użytkowników to faceci. Ciężkie się wylosowało

2

@Criss18Barca niby najlepiej tego neta ogarniają a łapią się na takie fejki oczywiste :D

6

@Ojciec5tkidzieci problemy z AI będą tylko narastać i pewnie trzeba wymyślić jakieś rozwiązania prawne, nie wiem natomiast jakie bo takie jak zaproponowałeś wygląda dość ekstremalnie :D

3

@Seledynowy super profesjonalnie xD

1

@Azi ja również. Ludziom dobra forma zespołu i genialni Yamal Raphinia i Pedri przyćmili osąd. Ja rozumiem że jesteśmy w dupie od dawna instytucjonalnie ale nic się nie zmienia, jest tylko gorzej

8

Zgadzam się. Wszyscy którzy wynosili Laporte na piedestał powinni teraz odszczekać to wszystko. Klub znowu jest pośmiewiskiem

0

Jejku ostatnio w ogóle nie śledziłem spraw klubowych, dopiero obejrzałem film Ćwiąkiego. Co myśmy wymyślili z tym Inigo xD

2

@macio_944 moja siostra poleca. Była z koleżanką na 4 dni i mówi że ekstra miejsce na aktywny wypad

16

@Gaucho oby nie bo w imię Boga można robić najgorsze okropieństwa i sobie to usprawiedliwiać boską wolą. Niech go prowadzi zdrowy rozsądek

1

@aspr1me czy to że nie mam pojęcia kto to jest sprawia że jestem kiepskim kibicem?

1

No jak już idzie to idzie. Nakręceni są

0

@kuz a wczoraj rozjechaliśmy gości którzy w pierwszej fazie mieli 11 na 12 wygranych :D

0

Trochę u Włochów psycha sitting

2

@BorzyKrzys fajnie macie zdrowi ludzie. No nic trzeba będzie zamknąć okna i się schować

1

@mekston Absolutnie się zgadzam. Oczywiście to by było najlepsze rozwiązanie dla niego bo na mokrym ściga się świetnie i byłaby nieprzewidywalność. Ale jeśli nie chcemy się w ogóle ścigać w deszczu to otwarcie to powiedzmy...

0

@BorzyKrzys może sobie się bardziej teraz podoba. Dla mnie zmiana na gorsze no ale co kto lubi

1

@pikass14 ta polecieli do @Luciano99 do zakładu i on już sobie z nim poradził :D

3

@draxidox kurcze ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony ok rozumiem że są restauracje gdzie małych dzieci zwyczajnie nie wypada zabierać. Ale z drugiej jest to jednak forma dyskryminacji bo nie każde dziecko będzie się źle zachowywać

0

@Sulimo Wszelkie rzeczy związane z robactwem szczególnie pająkami. Niestety mam tak silną arachnofobię że za żadne pieniądze bym nie dał rady

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie lubię jak rodzina prezesa zbija kasę na lukratywnych pozycjach w klubie :D nie lubię jak robi się szemrane interesy i ustawia osiemnaście tysięcy dźwigni finansowych żeby sobie jeszcze bardziej zadlużyć klub tylko żeby to lepiej w księgach wyglądało :D nie lubię jak się co chwilę okłamuje kibiców - Camp Nou już skończone, 1:1 pewne, przyjście Martineza już klepnięte :D
Laporta nie ma wpływu na wyniki drużyny podobnie jak nie miał kiedy przyszedł Guardiola (który przypominam nie był jego wyborem na trenera)...

2

@LeoMessiiBarcaPepa z całym szacunkiem pozwolę się nie zgodzić :D

0

@Kgorecki2500 jedyny plus GW jest taki że na swoje czasy były rewolucyjne technologicznie. Jak się na spokojnie przeanalizuje te filmy to są szmiry

7

@RoberDzik ulala a takie były zachwyty przed wakacjami jaki to Wuja Lapcio przekozak wszystko mu wychodzi

5

@Eklerek no wiadomo że teraz nagrody są na pewno dużo większe niż dawniej stąd już tak wysokie miejsce Igi. Ale Agnieszka kurde zaskakuje jeśli te dane są prawdziwe

2

@jacobFCB matko jedyna :( patrzę na żonę i córkę i mam łzy w oczach. Jeśli to udźwigniesz to szacun ogromny, ja bym nie dał rady :(

0

@Lewangoalski nie no jeszcze nie, ale Pedri ma potencjał ma bycie najlepszym pomocnikiem w historii moim zdaniem. Tylko trzeba by tą formę utrzymać jeszcze z 10 sezonów

1

@Pawlak1992 moja szwagierka właśnie się przeprowadziła do Lahti, piękne miejsce. Ale jednak wolałbym coś o podobnym klimacie ale trochę bliżej cywilizacji. Jakieś średniej wielkości miasto w Norwegii albo przedmieścia Vancouver

1

@FajfusLodowy ja dawno temu dałem całą swoją pensję ale była ona wtedy śmieszna :D myślę że warto nie przesadzić bo wydaje mi się że większość kobiet będzie się zwyczajnie bała na co dzień nosić jakiegoś super drogiego pierścionka

2

@mordini123 szkoda. Nie wiedziałem że jego mama była tak utytułowaną sportsmenką.

1

@Frimpong pisałem praktycznie identyczny komentarz ale mi stronkę zamuliło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?