@Ojciec5tkidzieci problemy z AI będą tylko narastać i pewnie trzeba wymyślić jakieś rozwiązania prawne, nie wiem natomiast jakie bo takie jak zaproponowałeś wygląda dość ekstremalnie :D
@Azi ja również. Ludziom dobra forma zespołu i genialni Yamal Raphinia i Pedri przyćmili osąd. Ja rozumiem że jesteśmy w dupie od dawna instytucjonalnie ale nic się nie zmienia, jest tylko gorzej
@mekston Absolutnie się zgadzam. Oczywiście to by było najlepsze rozwiązanie dla niego bo na mokrym ściga się świetnie i byłaby nieprzewidywalność. Ale jeśli nie chcemy się w ogóle ścigać w deszczu to otwarcie to powiedzmy...
@draxidox kurcze ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony ok rozumiem że są restauracje gdzie małych dzieci zwyczajnie nie wypada zabierać. Ale z drugiej jest to jednak forma dyskryminacji bo nie każde dziecko będzie się źle zachowywać
@LeoMessiiBarcaPepa nie lubię jak rodzina prezesa zbija kasę na lukratywnych pozycjach w klubie :D nie lubię jak robi się szemrane interesy i ustawia osiemnaście tysięcy dźwigni finansowych żeby sobie jeszcze bardziej zadlużyć klub tylko żeby to lepiej w księgach wyglądało :D nie lubię jak się co chwilę okłamuje kibiców - Camp Nou już skończone, 1:1 pewne, przyjście Martineza już klepnięte :D Laporta nie ma wpływu na wyniki drużyny podobnie jak nie miał kiedy przyszedł Guardiola (który przypominam nie był jego wyborem na trenera)...
@Eklerek no wiadomo że teraz nagrody są na pewno dużo większe niż dawniej stąd już tak wysokie miejsce Igi. Ale Agnieszka kurde zaskakuje jeśli te dane są prawdziwe
@Lewangoalski nie no jeszcze nie, ale Pedri ma potencjał ma bycie najlepszym pomocnikiem w historii moim zdaniem. Tylko trzeba by tą formę utrzymać jeszcze z 10 sezonów
@Pawlak1992 moja szwagierka właśnie się przeprowadziła do Lahti, piękne miejsce. Ale jednak wolałbym coś o podobnym klimacie ale trochę bliżej cywilizacji. Jakieś średniej wielkości miasto w Norwegii albo przedmieścia Vancouver
@FajfusLodowy ja dawno temu dałem całą swoją pensję ale była ona wtedy śmieszna :D myślę że warto nie przesadzić bo wydaje mi się że większość kobiet będzie się zwyczajnie bała na co dzień nosić jakiegoś super drogiego pierścionka
5
@supraomnes1 post do kobiet na forum gdzie pewnie 95% użytkowników to faceci. Ciężkie się wylosowało
2
@Criss18Barca niby najlepiej tego neta ogarniają a łapią się na takie fejki oczywiste :D
6
@Ojciec5tkidzieci problemy z AI będą tylko narastać i pewnie trzeba wymyślić jakieś rozwiązania prawne, nie wiem natomiast jakie bo takie jak zaproponowałeś wygląda dość ekstremalnie :D
3
@Seledynowy super profesjonalnie xD
1
@Azi ja również. Ludziom dobra forma zespołu i genialni Yamal Raphinia i Pedri przyćmili osąd. Ja rozumiem że jesteśmy w dupie od dawna instytucjonalnie ale nic się nie zmienia, jest tylko gorzej
8
Zgadzam się. Wszyscy którzy wynosili Laporte na piedestał powinni teraz odszczekać to wszystko. Klub znowu jest pośmiewiskiem
0
Jejku ostatnio w ogóle nie śledziłem spraw klubowych, dopiero obejrzałem film Ćwiąkiego. Co myśmy wymyślili z tym Inigo xD
2
@macio_944 moja siostra poleca. Była z koleżanką na 4 dni i mówi że ekstra miejsce na aktywny wypad
16
@Gaucho oby nie bo w imię Boga można robić najgorsze okropieństwa i sobie to usprawiedliwiać boską wolą. Niech go prowadzi zdrowy rozsądek
1
@aspr1me czy to że nie mam pojęcia kto to jest sprawia że jestem kiepskim kibicem?
1
No jak już idzie to idzie. Nakręceni są
0
@kuz a wczoraj rozjechaliśmy gości którzy w pierwszej fazie mieli 11 na 12 wygranych :D
0
Trochę u Włochów psycha sitting
2
@BorzyKrzys fajnie macie zdrowi ludzie. No nic trzeba będzie zamknąć okna i się schować
1
@mekston Absolutnie się zgadzam. Oczywiście to by było najlepsze rozwiązanie dla niego bo na mokrym ściga się świetnie i byłaby nieprzewidywalność. Ale jeśli nie chcemy się w ogóle ścigać w deszczu to otwarcie to powiedzmy...
0
@BorzyKrzys może sobie się bardziej teraz podoba. Dla mnie zmiana na gorsze no ale co kto lubi
1
@pikass14 ta polecieli do @Luciano99 do zakładu i on już sobie z nim poradził :D
3
@draxidox kurcze ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony ok rozumiem że są restauracje gdzie małych dzieci zwyczajnie nie wypada zabierać. Ale z drugiej jest to jednak forma dyskryminacji bo nie każde dziecko będzie się źle zachowywać
0
@Sulimo Wszelkie rzeczy związane z robactwem szczególnie pająkami. Niestety mam tak silną arachnofobię że za żadne pieniądze bym nie dał rady
0
@LeoMessiiBarcaPepa nie lubię jak rodzina prezesa zbija kasę na lukratywnych pozycjach w klubie :D nie lubię jak robi się szemrane interesy i ustawia osiemnaście tysięcy dźwigni finansowych żeby sobie jeszcze bardziej zadlużyć klub tylko żeby to lepiej w księgach wyglądało :D nie lubię jak się co chwilę okłamuje kibiców - Camp Nou już skończone, 1:1 pewne, przyjście Martineza już klepnięte :D
Laporta nie ma wpływu na wyniki drużyny podobnie jak nie miał kiedy przyszedł Guardiola (który przypominam nie był jego wyborem na trenera)...
2
@LeoMessiiBarcaPepa z całym szacunkiem pozwolę się nie zgodzić :D
0
@Kgorecki2500 jedyny plus GW jest taki że na swoje czasy były rewolucyjne technologicznie. Jak się na spokojnie przeanalizuje te filmy to są szmiry
7
@RoberDzik ulala a takie były zachwyty przed wakacjami jaki to Wuja Lapcio przekozak wszystko mu wychodzi
5
@Eklerek no wiadomo że teraz nagrody są na pewno dużo większe niż dawniej stąd już tak wysokie miejsce Igi. Ale Agnieszka kurde zaskakuje jeśli te dane są prawdziwe
2
@jacobFCB matko jedyna :( patrzę na żonę i córkę i mam łzy w oczach. Jeśli to udźwigniesz to szacun ogromny, ja bym nie dał rady :(
0
@Lewangoalski nie no jeszcze nie, ale Pedri ma potencjał ma bycie najlepszym pomocnikiem w historii moim zdaniem. Tylko trzeba by tą formę utrzymać jeszcze z 10 sezonów
1
@Pawlak1992 moja szwagierka właśnie się przeprowadziła do Lahti, piękne miejsce. Ale jednak wolałbym coś o podobnym klimacie ale trochę bliżej cywilizacji. Jakieś średniej wielkości miasto w Norwegii albo przedmieścia Vancouver
1
@FajfusLodowy ja dawno temu dałem całą swoją pensję ale była ona wtedy śmieszna :D myślę że warto nie przesadzić bo wydaje mi się że większość kobiet będzie się zwyczajnie bała na co dzień nosić jakiegoś super drogiego pierścionka
2
@mordini123 szkoda. Nie wiedziałem że jego mama była tak utytułowaną sportsmenką.
1
@Frimpong pisałem praktycznie identyczny komentarz ale mi stronkę zamuliło :D