4

No to co chyba ZP już nie dostanie jak dostał najmłodszego

0

@4drian0 te oceny można sobie w nos wsadzić :D Diablo IV dostawało 9tki i 10tki xD

1

Ale akcja piękna :) Ferran robi mniam mniam mniam

0

@mekston no ciężko będzie. Chociaż Lando poczuł krew może przyładuje w Oskarka przypadkiem i podwójny DNF :D

0

@mekston no i różnica w mistrzostwach się niebezpiecznie zmniejsza :D nie no joke myślę że McLaren nie sfrajerzy aż tak końcówki

1

@TR3YWAY a ja przeczytałem w życiu dwie książki... Jedną z nich był Ojciec Chrzestny

1

@Roobo patologia. W sensie rozumiem że niektórzy mogą mieć mieszkanie jednopokojowe ale sorry trzeba to wtedy inaczej kreatywnie rozwiązać. Jakąś łazienką czy coś

0

@Krzysztof1987 w sensie osobiście to nie ale oglądam

5

@Destroyer_of_Worlds ta a Sagrada Familia już 130 lat :D

13

@Kgorecki2500 Amerykanie mają wolność słowa? xD komik właśnie został zdjęty z anteny za żart a prezydent USA powiedział że media nie mogą go krytykować. Wolność po byku

1

@mekston Byłoby to mega zaskoczenie ale może może ;)

2

Kurde myślałem że to okienko było absolutnie beznadziejne. Ale mi dziś Garcia i Rashford zamknęli pyszczala :D (tzn Garcia to już wcześniej w zasadzie)

2

@AssisMoreira z kapustą się zgadzam od kiedy zaczęli przypiekać kebaby po złożeniu. Gorąca kapusta to kretynstwo. Ale kurczaczek to dla mnie jedyne możliwe mięsko

20

@PatrykBarca Państwo nie zarabia na sprzedaży alkoholu... Dużo więcej kosztuje niwelowanie skutków spożycia alkoholu. Skończmy wreszcie z tym debilnym mitem powtarzanym przez alkusów

1

@Luciano99 Ja wiem że to wygląda komicznie ale nikt nie chce mieć przyznanej tej renty. To jest upodlenie totalne. Dobrze wiemy, że w Polsce ludzie sobie robią jaja z alkoholu i alkoholizmu. A jak dostajesz tą rentę to masz oficjalnie w papierach wpisane, że jesteś alkoholikiem.

0

@partymaker a tak przy okazji czy ja dobrze widzę że jak Czechy wygrają z Chinami 3:0 to Brazylia odpada?

0

@Czyhrynski no ale dzisiaj jest zimno :D

0

@Trojanek23 no wczoraj ta czerwona była faktycznie lekko naciągana. Ale teoria że im wszyscy sędziowie szkodzą jest absurdalna

0

@Kasy o no tak w zasadzie to tak. Ale jednak nie trzeźwieć jest trudniej :D

0

@Kasy jest bardzo prosty wręcz banalny sposób żeby tego uniknąć :D

3

@maroon no podobnie z piciem. Jak ktoś nie umie się kontrolować to niech nie dotyka narkotyków

2

@macio_944 wujas (już nie żyje ale z innego powodu :D) suszył i ścierał na taki proszek a la mąka i dodawał jako przyprawę

2

@zgiru Tomaszów Maz. leje od rana i nie ma widoków żeby przestało :D było z pół godzinki przerwy i tyle

1

@Safrani a no to fakt leje od rana

1

@Safrani nie śledzę sytuacji
Jaki powód?

2

@Czyhrynski rodzice ostatnio dzwonili na schronisko no ktoś wrzucił małego szczeniaczka na działkę obok nich... Na szczęście psiak na tyle mały że nawet tygodnia w tym schronisku nie spędził i ktoś go wziął.

7

@parpe on mógł w ogóle nie zrozumieć co do niego mówi. Chłop już ma odloty na poziomie Bidena jeśli chodzi o percepcję otoczenia

0

@osa91 czyli w sensie główna teoria spiskowa za tym stoi taka że to miał być ukartowany zamach coś a la ucho Trumpa tylko się spieprzyło? Mnie już na tym obsranym świecie nic nie zdziwi ale osobiście nie wydaje mi się

7

@MsBarca w tym samym dniu odbyła się kolejna strzelanina w szkole w Stanach. Nikt o niewinnych ofiarach nawet słowem nie wspomina

1

@ACMaldini3 Zgadzam się w zupełności. Nie chciało mi się już rozpisywać na ten temat, ale to jest dokładnie przykład obszaru gdzie powinno się kasę dorzucić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?