@macio_944 ja wiem że jesteś turbo fanem GTA i Rockstara ogólnie ale tak jak na trailerze to gra będzie wyglądała może na 0.1% komputerów i na 0% konsol
@Herato nie. Finanse Barcy trzeba naprawić a nie podratować jednym zastrzykiem gotówki... Zaraz tą kasę przejedzą. Trzeba w końcu jakiegoś profesjonalnego zarządu a nie wujasów z brzuchem
@clyde tylko że ich diagnoza problemu jest kretyńska. Shadows to jest dramatycznie zła gra, w ogóle pomijając czarnoskórego tanko-samuraja. To jest tylko wisienka na torcie beznadziei :D a oni zamiast pomyśleć co faktycznie spieprzyli idą w jakieś nuty uciemiężenia. Róbcie dobre gry to ludzie będą mieli w nosie czy postać jest czarna czy różowa. Ellie jest lesbijką a The last of us to genialne gry których nikt się nie czepia
@Schoogs to trochę dlatego że jest hotel poselski obok... Ale umówmy się jak chcą chlać po robocie to niech sobie skoczą na miasto albo do żabki po flaszkę. Uważam że to skandal że jest alkohol sprzedawany na terenie Sejmu
@fcbarcafan19 żeby nie było ja też używam zapożyczeń z angielskiego. Ale mam wrażenie że z jakimś umiarem i szacunkiem dla języka. To zdanie wydaje mi się kompletnym potworkiem
@prodigy zdziwilbyś się. Pół litra nie walniesz pod żabką rano idąc do pracy ;) albo nie weźmiesz sobie w kieszeń żeby walnąć w przerwie w pracy. To jest problem z małpkami że są łatwe do ukrycia i szybkie do spożycia. Idealny produkt dla alkoholika...
@BorzyKrzys Nie mamy mózgów :D Ja naprawdę rozumiem, że stosunki międzynarodowe to delikatna sprawa i trzeba umieć czasami balansować i unikać odpowiedzi, ale w tej sprawie nie bardzo da się wymiksować od faktów
@maroon no tak u mnie się mówi "siedzieć w pracy" w kontekście być w pracy, niekoniecznie siedzieć przed komputerem w biurze ;) ps można siedzieć na stołku przy linii produkcyjnej i pracować fizycznie
@maroon 8 godzin dziennie to zdecydowanie wystarczający wymiar czasu pracy... Zdrowy i produktywny. Siedzenie w pracy, szczególnie fizycznej po 10-12-14h to proszenie się o kłopoty.
@Ojciec5tkidzieci zgadzam się. Nie dość że ten podział jest zbyt wąski i dość archaiczny to jeszcze w każdym kraju lewica/prawica znaczy co innego. Czasami różnice są małe a czasami ogromne
Śmieszne trochę, że tak tragiczny mecz mógł się równie dobrze przy odrobinie szczęścia skończyć naszą wygraną xD Oczywiście przy odrobinie pecha mógł się też skończyć 8:1 no ale :D
16
Wincej wincej :D jeszcze za mało grają wszyscy
0
@VegetaPolska tak na pewno xD w ogóle będzie wyglądać lepiej niż rzeczywistość
2
@macio_944 ja wiem że jesteś turbo fanem GTA i Rockstara ogólnie ale tak jak na trailerze to gra będzie wyglądała może na 0.1% komputerów i na 0% konsol
1
@BHAFCB AI syjonistyczne :D
1
@Kismeth typowy mechanizm wyparcia uzależnionych
1
@draxidox no co do Warszafki się spieszą korpo szczury :D moja siostra przestała jeździć autem. Jak musi jechać do Wawy to leci pociągiem
3
@Robert_Kubica dla mnie osobiście już dawno jest retired ;)
2
@Wojcio oczywiście że działa jak wszyscy na drodze mają mózgi i ich używają
1
@Herato nie. Finanse Barcy trzeba naprawić a nie podratować jednym zastrzykiem gotówki... Zaraz tą kasę przejedzą. Trzeba w końcu jakiegoś profesjonalnego zarządu a nie wujasów z brzuchem
2
@clyde tylko że ich diagnoza problemu jest kretyńska. Shadows to jest dramatycznie zła gra, w ogóle pomijając czarnoskórego tanko-samuraja. To jest tylko wisienka na torcie beznadziei :D a oni zamiast pomyśleć co faktycznie spieprzyli idą w jakieś nuty uciemiężenia. Róbcie dobre gry to ludzie będą mieli w nosie czy postać jest czarna czy różowa. Ellie jest lesbijką a The last of us to genialne gry których nikt się nie czepia
3
@Eklerek trochę tak ale chyba wszyscy już się przyzwyczaili że do Brazylijczyków są przykładane inne standardy społeczne :D
6
@PatrykBarca nie no nie mam słów xD piwo albo winko do obiadu w pracy. Kultura alkoholizmu ma się wspaniale
6
@Schoogs to trochę dlatego że jest hotel poselski obok... Ale umówmy się jak chcą chlać po robocie to niech sobie skoczą na miasto albo do żabki po flaszkę. Uważam że to skandal że jest alkohol sprzedawany na terenie Sejmu
1
@ranger3120 szkoła korepetycje gry mmo seriale/filmy. Nauka bardziej dwa pierwsze, utrwalanie i wykorzystanie praktyczne w internecie bardziej
1
@fcbarcafan19 żeby nie było ja też używam zapożyczeń z angielskiego. Ale mam wrażenie że z jakimś umiarem i szacunkiem dla języka. To zdanie wydaje mi się kompletnym potworkiem
6
@prodigy zdziwilbyś się. Pół litra nie walniesz pod żabką rano idąc do pracy ;) albo nie weźmiesz sobie w kieszeń żeby walnąć w przerwie w pracy. To jest problem z małpkami że są łatwe do ukrycia i szybkie do spożycia. Idealny produkt dla alkoholika...
8
@malicinho skosztować xD cholerny alkus
1
@gumaz nie mogę się doczekać analizy Sierżanta Bagiety :D
4
@wyrek za zdanie "z braku lustra za mirror robi phone" powinni zamykać w więzieniu xD
5
@BorzyKrzys Nie mamy mózgów :D Ja naprawdę rozumiem, że stosunki międzynarodowe to delikatna sprawa i trzeba umieć czasami balansować i unikać odpowiedzi, ale w tej sprawie nie bardzo da się wymiksować od faktów
1
@Adran360 ciekawe ile osób zdecyduje się pojechać do tego dzikiego kraju xD ja bym nie ryzykował
2
@Kozinho. Nie. Po prostu jest zakochanym w sobie narcyzem i sobie robi galę na urodzinki. Na pewno wydadzą na to więcej kasy niż zarobią
1
@blakkudium Perth? xD Włochów to już nieźle odkleiło :D
0
@maroon no tak u mnie się mówi "siedzieć w pracy" w kontekście być w pracy, niekoniecznie siedzieć przed komputerem w biurze ;) ps można siedzieć na stołku przy linii produkcyjnej i pracować fizycznie
3
@maroon 8 godzin dziennie to zdecydowanie wystarczający wymiar czasu pracy... Zdrowy i produktywny. Siedzenie w pracy, szczególnie fizycznej po 10-12-14h to proszenie się o kłopoty.
1
@BorzyKrzys co ten Siemoniak? xD wydawał mi się zawsze dość rozsądnym człowiekiem
6
@Ojciec5tkidzieci zgadzam się. Nie dość że ten podział jest zbyt wąski i dość archaiczny to jeszcze w każdym kraju lewica/prawica znaczy co innego. Czasami różnice są małe a czasami ogromne
2
@Kinginiesta Chłopa trzyma od wczoraj
14
@JanuszKorwinMikke Panie Januszu proszę wracać do zakładu zamkniętego, będą pana szukać
1
Śmieszne trochę, że tak tragiczny mecz mógł się równie dobrze przy odrobinie szczęścia skończyć naszą wygraną xD Oczywiście przy odrobinie pecha mógł się też skończyć 8:1 no ale :D