@kochampiw0 nie wiem co jest w tym atrakcyjnego do oglądania... Nie wiem może jestem jakiś dziwny ale taka brutalność jest prymitywna i nie po to oglądam super finezyjny zespół
@Filipem nie wiem co było eleganckiego w Ramosie xD ja tam wolę żeby piłkarze byli jak Puyol, skupiali się na sportowej rywalizacji i potrafili być super kumplami z przeciwnikami
@Criss18Barca nie żeby się wstydzić ale myślę że dużo osób ogólnie by zdziwiła moja playlista jako 35 letniego chłopa :D Let it go z Frozen czy stare hity Avrile Lavigne :D
@mmaciass Nie, to nie było uproszczenie tylko totalna głupota. Możesz mieć 300 cukru a nie tyć jeśli nie dostarczysz za dużo kcal... Tyje się WYŁĄCZNIE od nadmiaru dostarczonych kcal
@MesQueUnClub_87 No dzisiaj od rana trzeba przyznać że jest dramat. Ale wczoraj było pięknie. Taka pogoda jak wczoraj mogłaby być dla mnie przez cały rok.
@lucas/catalan chyba UEFA generalnie jest przeciwko wprowadzaniu polityki na stadiony. A chcemy czy nie to nie jest tylko kwestia historyczna ale też polityczna.
@lucas/catalan może dlatego żeby nie prowokować rozpierduchy na meczu piłkarskim? Chcą poddymiać to niech to robią kiedy indziej. Tak jakby zawodnicy Szachtara mieli coś wspólnego z Wołyniem
@Rifek "badacze uznali to za dowód, że miejsce jest przesiąknięte energia tragedii" xD nieźli badacze. To tylko pokazuje że ludzie zawsze mieli nasrane w głowie, nawet przed social mediami. Rytualne mordy, satanizm eh...
@BorzyKrzys no ale przyznać trzeba że ta ewolucja trochę hardcorowo wymyśliła tą ciążę i poród :D Oczywiście jestem za równym wiekiem emerytalnym, najlepiej 67
@maroon Może i tak, nie no na takie newsy jak ten to wiadomo, że patrzę z pogardą. Ja naprawdę mało sobie sytuacji wyobrażam żeby jakkolwiek krzywdzić drugiego człowieka, a co dopiero za inną koszulkę czy szalik :D Abstrakcja
@GeneralXavi no tak w zasadzie to takie uogólnienie, może szkodliwe. Z resztą Ty raczej nie jesteś wyborcą PiSu. Myślę że jakby spytać 1000 wyborców PiS to raczej większość będzie ich usprawiedliwiać a o Biedroniu powie że to nie po bożemu
0
@Hosh seria argumentów "a to tylko jakiś tam doktor chemii a to PANI PROFESOR" xD co z tego że z tytułem z czasów ciemnego PRLu...
0
@kochampiw0 nie wiem co jest w tym atrakcyjnego do oglądania... Nie wiem może jestem jakiś dziwny ale taka brutalność jest prymitywna i nie po to oglądam super finezyjny zespół
1
@Gibbon_FCB jest po prostu dużo ładniejsza :D (oczywiście z przymrużeniem oka, każdy ma inny gust)
1
@Filipem nie wiem co było eleganckiego w Ramosie xD ja tam wolę żeby piłkarze byli jak Puyol, skupiali się na sportowej rywalizacji i potrafili być super kumplami z przeciwnikami
0
@Criss18Barca nie żeby się wstydzić ale myślę że dużo osób ogólnie by zdziwiła moja playlista jako 35 letniego chłopa :D Let it go z Frozen czy stare hity Avrile Lavigne :D
1
@trolownik nie, nie brakuje. Najgorsza w erze Guardioli była ta ciągła dziecinada z Mourinho
0
@mmaciass Nie, to nie było uproszczenie tylko totalna głupota. Możesz mieć 300 cukru a nie tyć jeśli nie dostarczysz za dużo kcal... Tyje się WYŁĄCZNIE od nadmiaru dostarczonych kcal
3
@clyde Ja też. Jeśli nie pada to nawet na lekkim minusie mi się dobrze chodzi, szczególnie jak śnieg leży :)
1
@sokot Ta pani w tym samym wywiadzie stwierdziła, że tyjemy nie od kalorii tylko od insuliny xD Nie przywiązywałbym się specjalnie do jej słów xD
1
@MesQueUnClub_87 No dzisiaj od rana trzeba przyznać że jest dramat. Ale wczoraj było pięknie. Taka pogoda jak wczoraj mogłaby być dla mnie przez cały rok.
1
@lucas/catalan chyba UEFA generalnie jest przeciwko wprowadzaniu polityki na stadiony. A chcemy czy nie to nie jest tylko kwestia historyczna ale też polityczna.
2
@mmaciass ta pani ma wiedzę sprzed 50 lat której nie zaktualizowała xD to jakie ona bzdury wygaduje w tym wywiadzie to się nóż w kieszeni otwiera
1
@lucas/catalan może dlatego żeby nie prowokować rozpierduchy na meczu piłkarskim? Chcą poddymiać to niech to robią kiedy indziej. Tak jakby zawodnicy Szachtara mieli coś wspólnego z Wołyniem
3
Tak oglądam sobie powtórki to ten Karl z Bayernu kawał piłkarza rośnie. Wiadomo że to była tylko Brugia ale mimo wszystko
0
@PIWOSZ89 To teraz we wtorki? xD masakra ale człowiek nie w temacie
0
Otwarte kanały teraz nie transmitują nic z LM? :D
0
@maroon A nie no oczywiście, tylko że tymi rzeczami nie są duchy albo "energia tragedii"
0
@Rifek "badacze uznali to za dowód, że miejsce jest przesiąknięte energia tragedii" xD nieźli badacze.
To tylko pokazuje że ludzie zawsze mieli nasrane w głowie, nawet przed social mediami. Rytualne mordy, satanizm eh...
6
@Faro a czemu mieli ci ustępować miejsca? xD nie no jaja jakieś
1
@gumaz "gotówka lepsza od karty!!!11 daje wolność!!111" xD
0
@Kgorecki2500 tzn że nie wiesz jak wygląda flaga Rosji xD no Holandii też, ale na pewno nie USA. Normalni politycy zwracają na to uwagę
0
@Kgorecki2500 no spoko ale patrząc na ten krawat widzisz flagę Rosji czy USA? xD come on
4
@Barcafan2020 nie jestem pewien czy to prawda czy marketing żeby wytłumaczyć dlaczego jest zajeżdżany
0
@maroon no tak oczywiście, to taki głupi skrót myślowy. Pytanie czy to jest ślepa uliczka czy jednak będą już tylko jakieś malutkie zmiany
1
@BorzyKrzys no ale przyznać trzeba że ta ewolucja trochę hardcorowo wymyśliła tą ciążę i poród :D
Oczywiście jestem za równym wiekiem emerytalnym, najlepiej 67
1
@maroon Może i tak, nie no na takie newsy jak ten to wiadomo, że patrzę z pogardą. Ja naprawdę mało sobie sytuacji wyobrażam żeby jakkolwiek krzywdzić drugiego człowieka, a co dopiero za inną koszulkę czy szalik :D Abstrakcja
0
@GeneralXavi no tak w zasadzie to takie uogólnienie, może szkodliwe. Z resztą Ty raczej nie jesteś wyborcą PiSu. Myślę że jakby spytać 1000 wyborców PiS to raczej większość będzie ich usprawiedliwiać a o Biedroniu powie że to nie po bożemu
1
@JordiAlbion ale ja nie mówię o agresji fizycznej tylko o psychicznym poczuciu obrzydzenia :D
0
@Karol145 nie mów że czasami po głupim wpisie el Jarka nie czujesz lekkiej nienawiści do madrycioków
13
@DariaFCB myślę że tak ale na 9tce xD