0

@Hosh seria argumentów "a to tylko jakiś tam doktor chemii a to PANI PROFESOR" xD co z tego że z tytułem z czasów ciemnego PRLu...

0

@kochampiw0 nie wiem co jest w tym atrakcyjnego do oglądania... Nie wiem może jestem jakiś dziwny ale taka brutalność jest prymitywna i nie po to oglądam super finezyjny zespół

1

@Gibbon_FCB jest po prostu dużo ładniejsza :D (oczywiście z przymrużeniem oka, każdy ma inny gust)

1

@Filipem nie wiem co było eleganckiego w Ramosie xD ja tam wolę żeby piłkarze byli jak Puyol, skupiali się na sportowej rywalizacji i potrafili być super kumplami z przeciwnikami

0

@Criss18Barca nie żeby się wstydzić ale myślę że dużo osób ogólnie by zdziwiła moja playlista jako 35 letniego chłopa :D Let it go z Frozen czy stare hity Avrile Lavigne :D

1

@trolownik nie, nie brakuje. Najgorsza w erze Guardioli była ta ciągła dziecinada z Mourinho

0

@mmaciass Nie, to nie było uproszczenie tylko totalna głupota. Możesz mieć 300 cukru a nie tyć jeśli nie dostarczysz za dużo kcal... Tyje się WYŁĄCZNIE od nadmiaru dostarczonych kcal

3

@clyde Ja też. Jeśli nie pada to nawet na lekkim minusie mi się dobrze chodzi, szczególnie jak śnieg leży :)

1

@sokot Ta pani w tym samym wywiadzie stwierdziła, że tyjemy nie od kalorii tylko od insuliny xD Nie przywiązywałbym się specjalnie do jej słów xD

1

@MesQueUnClub_87 No dzisiaj od rana trzeba przyznać że jest dramat. Ale wczoraj było pięknie. Taka pogoda jak wczoraj mogłaby być dla mnie przez cały rok.

1

@lucas/catalan chyba UEFA generalnie jest przeciwko wprowadzaniu polityki na stadiony. A chcemy czy nie to nie jest tylko kwestia historyczna ale też polityczna.

2

@mmaciass ta pani ma wiedzę sprzed 50 lat której nie zaktualizowała xD to jakie ona bzdury wygaduje w tym wywiadzie to się nóż w kieszeni otwiera

1

@lucas/catalan może dlatego żeby nie prowokować rozpierduchy na meczu piłkarskim? Chcą poddymiać to niech to robią kiedy indziej. Tak jakby zawodnicy Szachtara mieli coś wspólnego z Wołyniem

3

Tak oglądam sobie powtórki to ten Karl z Bayernu kawał piłkarza rośnie. Wiadomo że to była tylko Brugia ale mimo wszystko

0

@PIWOSZ89 To teraz we wtorki? xD masakra ale człowiek nie w temacie

0

Otwarte kanały teraz nie transmitują nic z LM? :D

0

@maroon A nie no oczywiście, tylko że tymi rzeczami nie są duchy albo "energia tragedii"

0

@Rifek "badacze uznali to za dowód, że miejsce jest przesiąknięte energia tragedii" xD nieźli badacze.
To tylko pokazuje że ludzie zawsze mieli nasrane w głowie, nawet przed social mediami. Rytualne mordy, satanizm eh...

6

@Faro a czemu mieli ci ustępować miejsca? xD nie no jaja jakieś

1

@gumaz "gotówka lepsza od karty!!!11 daje wolność!!111" xD

0

@Kgorecki2500 tzn że nie wiesz jak wygląda flaga Rosji xD no Holandii też, ale na pewno nie USA. Normalni politycy zwracają na to uwagę

0

@Kgorecki2500 no spoko ale patrząc na ten krawat widzisz flagę Rosji czy USA? xD come on

4

@Barcafan2020 nie jestem pewien czy to prawda czy marketing żeby wytłumaczyć dlaczego jest zajeżdżany

0

@maroon no tak oczywiście, to taki głupi skrót myślowy. Pytanie czy to jest ślepa uliczka czy jednak będą już tylko jakieś malutkie zmiany

1

@BorzyKrzys no ale przyznać trzeba że ta ewolucja trochę hardcorowo wymyśliła tą ciążę i poród :D
Oczywiście jestem za równym wiekiem emerytalnym, najlepiej 67

1

@maroon Może i tak, nie no na takie newsy jak ten to wiadomo, że patrzę z pogardą. Ja naprawdę mało sobie sytuacji wyobrażam żeby jakkolwiek krzywdzić drugiego człowieka, a co dopiero za inną koszulkę czy szalik :D Abstrakcja

0

@GeneralXavi no tak w zasadzie to takie uogólnienie, może szkodliwe. Z resztą Ty raczej nie jesteś wyborcą PiSu. Myślę że jakby spytać 1000 wyborców PiS to raczej większość będzie ich usprawiedliwiać a o Biedroniu powie że to nie po bożemu

1

@JordiAlbion ale ja nie mówię o agresji fizycznej tylko o psychicznym poczuciu obrzydzenia :D

0

@Karol145 nie mów że czasami po głupim wpisie el Jarka nie czujesz lekkiej nienawiści do madrycioków

13

@DariaFCB myślę że tak ale na 9tce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?