Zagraliśmy wczoraj najgorszy Klasyk od dawna, nie dostaliśmy piątki na twarz tylko dzięki Wojtkowi bo zmiażdżyli nas pressingiem i pod kątem xG. Wojtek nas wyratował przed blamażem a tu się chłopy doszukują jakichś karnych z kapelusza... Ludzie to potem lata po necie i się z nas śmieją wszyscy jak z realmadryt.pl... Mimo że grali przeciętnie to i tak dwie klasy lepiej od nas i niestety wygrali zasłużenie
@Encore mi się wydaje że to nie jest nienawiść tylko takie bycie w kontrze, trochę na siłę jak dla mnie, do mainstreamu dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy co by nie mówić, głównie faworyzują brytyjskich kierowców.
@Chaoss ostatnio trochę przestałem ale kiedyś słuchałem każdego podcastu. Jednak siedzi blisko tych wyścigów, fajnie ze śledzi młodych Polaków i o nich mówi. A co do bycia stronniczym szczególnie w kontekście Max - Lewis no cóż taki urok Czarka :D
1
@VegetaPolska Oczywiście, że tak, w ogóle nie rozumiem tej dyskusji :D
20
Zagraliśmy wczoraj najgorszy Klasyk od dawna, nie dostaliśmy piątki na twarz tylko dzięki Wojtkowi bo zmiażdżyli nas pressingiem i pod kątem xG. Wojtek nas wyratował przed blamażem a tu się chłopy doszukują jakichś karnych z kapelusza... Ludzie to potem lata po necie i się z nas śmieją wszyscy jak z realmadryt.pl... Mimo że grali przeciętnie to i tak dwie klasy lepiej od nas i niestety wygrali zasłużenie
0
@Laminedependencia tak, zawsze takie wejścia z barku były puszczane, od kiedy oglądam piłkę.
0
@Laminedependencia otóż nie :D ten łokieć to jeszcze powiedzmy do sprawdzenia i 50/50 ale te popchnięcie Araujo to jaja że w ogóle ktoś o tym mówi xD
3
@Lanosss i trzeba powiedzieć że to nie był jakiś super prosty strzał do obrony. Mocne uderzenie, że mu tej ręki nie wygięło to naprawdę duży szacun
0
@Encore mi się wydaje że to nie jest nienawiść tylko takie bycie w kontrze, trochę na siłę jak dla mnie, do mainstreamu dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy co by nie mówić, głównie faworyzują brytyjskich kierowców.
0
@Chaoss ostatnio trochę przestałem ale kiedyś słuchałem każdego podcastu. Jednak siedzi blisko tych wyścigów, fajnie ze śledzi młodych Polaków i o nich mówi. A co do bycia stronniczym szczególnie w kontekście Max - Lewis no cóż taki urok Czarka :D
1
@Chaoss o jutro puszczam do spaceru :D
1
@Krzyniu no my tez nie mamy czego szukać więc nie wiem co to za pocieszenie
14
Ale dobra po tragicznym do oglądania meczu chociaż wyścig był ciekawy :) nie ma źle
1
@michal26 hmm ciekawe po co był ten vsc. Nie było widać że to cokolwiek robili na torze
1
@Chaoss dobra dobra :D
Tam to zrobili dla emocji a tu emocje zabili xD
Dobre tłumaczenie? :D
4
Leclerc dostał kartę wychodzę z więzienia. Sędziowie w F1 gorsi niż w LaLiga
0
Jak mogli tak spieprzyć końcówkę takiego fajnego wyścigu :(((
1
Nieeeeeeee co za gówno
0
Na oko nie widać po tych softach żeby były jakieś zdarte
1
Luklerc vs Max i Oskarek vs Miś Oliś. Let's go fight
0
Już go widzi. Prawdziwy predator już nie wypuści ofiary xD
0
@mekston o to się nie boje. Nagrzany Max go zagryzie :D
0
@michal26 nie. Jak już był na poziomie 5s to powinni przyspieszyć
1
Podgrzewają jeszcze Maxia :D
0
Też myślę że Leclerc ma jeszcze zapas ale to już nie jest 4.3 tylko 3.3 do drsu
4
@Pawci023x nie było. Ludzie się doszukują faulu ma Araujo
1
@severius a co by dał Raphinia i Lewy jak real miał xG ponad 4? xD pomogły by te tuzy w obronie?
0
@michal26 8.6 już :D ale myślę że Leclerc kontroluje sytuację bo opony nie dają rady
0
@michal26 jak mu te softy nie klękną
0
Porobił ich McLaren na picie xD
0
Piastri drugi pit stop?
0
Ciekawe po co Lando aż tak ciśnie. 20 sekund mógłby sobie zluzować tempo
0
@dawidlampa ah te statystyki. Jednak piłka nożna to nie matematyka co się znowu potwierdza