@mekston trzeba będzie zastosować taktykę kamikadze boski wiatr i wpuścić szalonego Japończyka w oba McLareny. Tylko trzeba spytać Toto i Bottasa jak to dobrze zrobić
@Mroziu no tak pod tym kątem tak. Mówiłem tacie przed meczem ze spodziewam się egzekucji... Prawda jest taka że jakby taki pressing grali na nas w dobrej formie to by dostawali gong za gongiem
@takisobiektos jaka reszta? Przez zakrętem był na 4 miejscu i po trawie wrócił na 3, oddał Hamiltonowi i był na 4. Komu miał jeszcze oddawać? Jedną pozycję zyskał poza torem to jedną oddał
@partymaker przy takim wyniku emocje zdecydowanie opadają bo Max totalnie wypada z wyścigu a przepychanki w McLarenie i próba uwalenia Oscara będą trwać nadal
To jest niestety idealny scenariusz dla Lando. Max straci sporo do tego Lando wyprzedzi w generalce Oscara i już bez żadnych wątpliwości McLaren będzie mógł go pushnąć do mistrzostwa. Oczywiście nie twierdzę że to słaby kierowca ale nie wygląda mi na mistrza
@Gall ja mam serdecznie w nosie co on robi poza boiskiem. Nie śledzę tych newsów nie interesują mnie. Jak dla mnie może się spotykać z każdą prostytutką w Katalonii byleby dobrze grał i przede wszystkim angażował się w grę
3
Za takie durne swapy powinien ich Oscar wyprzedzić...
1
Czy ja dobrze liczę że przy takich różnicach Max by po zmianie opon spadł na jakieś 10 miejsce?
1
@mekston tak tak wiadomo. Pitstop super to już tylko auto może się rozsypać i to zepsuć
0
Chyba już trochę opony przestawały trzymać Leclercowi bo zaczął tracić do Maxa
0
@ferranshark7 zyskanie pozycji poza torem i nie oddanie jej? Max zrobił praktycznie to samo i oddał pozycję
1
@mekston trzeba będzie zastosować taktykę kamikadze boski wiatr i wpuścić szalonego Japończyka w oba McLareny. Tylko trzeba spytać Toto i Bottasa jak to dobrze zrobić
0
Tsunoda na 4 róbcie zdjęcia
0
@barcelonaLM co emocji dał to nasze :)
1
@Mroziu no tak pod tym kątem tak. Mówiłem tacie przed meczem ze spodziewam się egzekucji... Prawda jest taka że jakby taki pressing grali na nas w dobrej formie to by dostawali gong za gongiem
0
@Marcin199310 ale za co? :D proszę o argumenty bez emocji
0
@takisobiektos jaka reszta? Przez zakrętem był na 4 miejscu i po trawie wrócił na 3, oddał Hamiltonowi i był na 4. Komu miał jeszcze oddawać? Jedną pozycję zyskał poza torem to jedną oddał
2
@michal26 ogromna. Aż zbyt duża żeby była naturalna. Ale nie snuję teorii spiskowych i tak się nie dowiemy
0
Leclerc 9 sekund już. Nieźle ten McLaren sunie
1
@takisobiektos nie ma kary jak się odda pozycję
0
@partymaker przy takim wyniku emocje zdecydowanie opadają bo Max totalnie wypada z wyścigu a przepychanki w McLarenie i próba uwalenia Oscara będą trwać nadal
5
@Mroziu mieli xG ponad 4. Nie dostaliśmy manity tylko dzięki Wojtkowi
1
@Herato oczekuje od niego zaangażowania w grę a nie człapania i dawania podań na alibi
0
To jest niestety idealny scenariusz dla Lando. Max straci sporo do tego Lando wyprzedzi w generalce Oscara i już bez żadnych wątpliwości McLaren będzie mógł go pushnąć do mistrzostwa. Oczywiście nie twierdzę że to słaby kierowca ale nie wygląda mi na mistrza
0
Po wyścigu doliczą Leclecowi Hamiltonowi i Verstapenowi po 5s i tak to się skończy :D
2
@partymaker no nie xD to jest beznadziejny scenariusz
0
Zadymka fiu fiu
0
@RobsonPL jako fan Maxa zgadzam się z tą opinią :D
0
@Alistar74 no zgadzam się. Ja w sumie nie mówię tego pejoratywnie tylko jako stwierdzenie faktu (no na tyle na ile możemy stwierdzić nie znając go).
1
Ale Lando leci jak strzała
0
Gdzie ten Max pojechał :D
4
Ale te algorytmy oceniają w skali 5-10 czy jak?
1
@Alistar74 ciężko żeby mu odbiła palma jak jest antysocjalnym introwertykiem :D
1
@heniusss Zgadzam się. Dlatego nie uważam, że ludzie go teraz krytykują za jakieś kwestie obyczajowe tylko za zwyczajnie niski poziom sportowy
1
@Tarnowitz aptekarstwo xD tej ręki nie można było nie gwizdnąć
0
@Gall ja mam serdecznie w nosie co on robi poza boiskiem. Nie śledzę tych newsów nie interesują mnie. Jak dla mnie może się spotykać z każdą prostytutką w Katalonii byleby dobrze grał i przede wszystkim angażował się w grę