3

Za takie durne swapy powinien ich Oscar wyprzedzić...

1

Czy ja dobrze liczę że przy takich różnicach Max by po zmianie opon spadł na jakieś 10 miejsce?

1

@mekston tak tak wiadomo. Pitstop super to już tylko auto może się rozsypać i to zepsuć

0

Chyba już trochę opony przestawały trzymać Leclercowi bo zaczął tracić do Maxa

0

@ferranshark7 zyskanie pozycji poza torem i nie oddanie jej? Max zrobił praktycznie to samo i oddał pozycję

1

@mekston trzeba będzie zastosować taktykę kamikadze boski wiatr i wpuścić szalonego Japończyka w oba McLareny. Tylko trzeba spytać Toto i Bottasa jak to dobrze zrobić

0

Tsunoda na 4 róbcie zdjęcia

0

@barcelonaLM co emocji dał to nasze :)

1

@Mroziu no tak pod tym kątem tak. Mówiłem tacie przed meczem ze spodziewam się egzekucji... Prawda jest taka że jakby taki pressing grali na nas w dobrej formie to by dostawali gong za gongiem

0

@Marcin199310 ale za co? :D proszę o argumenty bez emocji

0

@takisobiektos jaka reszta? Przez zakrętem był na 4 miejscu i po trawie wrócił na 3, oddał Hamiltonowi i był na 4. Komu miał jeszcze oddawać? Jedną pozycję zyskał poza torem to jedną oddał

2

@michal26 ogromna. Aż zbyt duża żeby była naturalna. Ale nie snuję teorii spiskowych i tak się nie dowiemy

0

Leclerc 9 sekund już. Nieźle ten McLaren sunie

1

@takisobiektos nie ma kary jak się odda pozycję

0

@partymaker przy takim wyniku emocje zdecydowanie opadają bo Max totalnie wypada z wyścigu a przepychanki w McLarenie i próba uwalenia Oscara będą trwać nadal

5

@Mroziu mieli xG ponad 4. Nie dostaliśmy manity tylko dzięki Wojtkowi

1

@Herato oczekuje od niego zaangażowania w grę a nie człapania i dawania podań na alibi

0

To jest niestety idealny scenariusz dla Lando. Max straci sporo do tego Lando wyprzedzi w generalce Oscara i już bez żadnych wątpliwości McLaren będzie mógł go pushnąć do mistrzostwa. Oczywiście nie twierdzę że to słaby kierowca ale nie wygląda mi na mistrza

0

Po wyścigu doliczą Leclecowi Hamiltonowi i Verstapenowi po 5s i tak to się skończy :D

2

@partymaker no nie xD to jest beznadziejny scenariusz

0

Zadymka fiu fiu

0

@RobsonPL jako fan Maxa zgadzam się z tą opinią :D

0

@Alistar74 no zgadzam się. Ja w sumie nie mówię tego pejoratywnie tylko jako stwierdzenie faktu (no na tyle na ile możemy stwierdzić nie znając go).

1

Ale Lando leci jak strzała

0

Gdzie ten Max pojechał :D

4

Ale te algorytmy oceniają w skali 5-10 czy jak?

1

@Alistar74 ciężko żeby mu odbiła palma jak jest antysocjalnym introwertykiem :D

1

@heniusss Zgadzam się. Dlatego nie uważam, że ludzie go teraz krytykują za jakieś kwestie obyczajowe tylko za zwyczajnie niski poziom sportowy

1

@Tarnowitz aptekarstwo xD tej ręki nie można było nie gwizdnąć

0

@Gall ja mam serdecznie w nosie co on robi poza boiskiem. Nie śledzę tych newsów nie interesują mnie. Jak dla mnie może się spotykać z każdą prostytutką w Katalonii byleby dobrze grał i przede wszystkim angażował się w grę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?