0

O nie co za debilna decyzja :(

1

@mekston no i mimo wszystko lepsze auto. Ale dobrze nawet jak wygra to będzie musiał powalczyć o to

0

O natomiast teraz taki SC jak znalazł xD

0

@Szmulek nie dali mu zrobić nic głupiego xD ściągnęli do boxu

0

7.8 sekundy do odrobienia przez 20 okrążeń

0

@mekston a no. 16 sekund a pit spot z 22. Będzie miał Lando trochę pogoni jeszcze

0

Na ten moment między Maxem a Lando jakieś 17.5 sekundy różnicy. Oczywiście w końcówce na świeżych medach Norris będzie cisnął ostro a tempo Maxowi spadnie ale i tak ciekawie będzie

0

Kto mi powie co było w komunikacie teamu do Maxa? Córka suszy włosy nie słyszałem i nie zdążyłem przeczytać xD

0

@Xxxbarca4ever tak jest mogą zawsze mechaniki dać ciała

0

No i zgodnie z planem Max medy medy i już do końca. Ciekawie jak to wyjdzie. Myślę że P2 w zasięgu

0

@Szmulek smutne ale w zasadzie bez znaczenia ;)

0

@Chaoss no trochę się rozwiały wątpliwości. Norris ma softach czyli jeszcze będzie zjeżdżał

1

Mnie jeszcze ciekawi jak to będzie zagrane z oponami. Max ma komfortową sytuację bo już nie musi zakładać beznadziejnych hardów. Ciekawe czy czołówka dojedzie na medach na tyle żeby zmienić na softy

0

@Chaoss a jaką karę dostał Oscar?

1

Ale zmaścili Tsunodzie odbycie kary :D

0

@michal26 6.9. na razie ciągle odrabia. Ciekawa dynamika będzie z tymi oponami też. On sobie już może na 2x medy jecha. Ciekawe co zrobi reszta czołówki

0

@mekston wszyscy mu zjeżdżają :D ale do Russella za daleko już

2

@michal26 już 7 :D

2

Oczywiście na razie ogórasy ale fajnie Max jedzie. Wiadomo że nic tu się nie wydarzy chyba że spadnie deszcz ale chociaż sobie chłop powyprzedza

2

O dawać jeszcze deszcz pewnie. Będzie totalny chaos xD tylko żeby nikt się nie zabił

0

@Encore hmm xD no rozumiem argument za takim stwierdzeniem ale jednak dla mnie bardziej wina Piastriego

0

@Ptasior jak jeszcze przywali w Oscara to będzie miał wybaczone

0

Ferrarki 18 19 to jest forma

0

Śmiesznie że z alei nie wyjeżdżają na formation lap
A nie wyjechali lol tylko tak dużo później

1

@APTAPT niestety cały klub się psuje więc odbija się to na każdej sekcji ;/

0

@marcin62 no ale w piłkę też możesz sobie iść pograć zamiast oglądać jakichś multimilionerów z Hiszpanii :D

0

@Roobo dawno sobie obiecałem że już nie będę w to ścierwo grał ale mnie ta ashe zaciekawiła. Moje 150 pierwszych gier w lola nią grałem, ale potem przez długi czas była useless bo wszystko w tej grze zaczęło skakać i dashować. Jakim cudem ashe teraz przeżywa? :D

1

@Karol145 Urocze jest takie słodkie pieprzenie xD

0

@Encore nie no żartuje oczywiście :D nawet monsun by tu mógł nie pomóc
Nie no chłopaki wiadomo że to jaja. Bardziej bym stawiał na DNF z frustracji

1

@Leooo aż ciężko uwierzyć w te liczby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?