Na ten moment między Maxem a Lando jakieś 17.5 sekundy różnicy. Oczywiście w końcówce na świeżych medach Norris będzie cisnął ostro a tempo Maxowi spadnie ale i tak ciekawie będzie
Mnie jeszcze ciekawi jak to będzie zagrane z oponami. Max ma komfortową sytuację bo już nie musi zakładać beznadziejnych hardów. Ciekawe czy czołówka dojedzie na medach na tyle żeby zmienić na softy
@michal26 6.9. na razie ciągle odrabia. Ciekawa dynamika będzie z tymi oponami też. On sobie już może na 2x medy jecha. Ciekawe co zrobi reszta czołówki
@Roobo dawno sobie obiecałem że już nie będę w to ścierwo grał ale mnie ta ashe zaciekawiła. Moje 150 pierwszych gier w lola nią grałem, ale potem przez długi czas była useless bo wszystko w tej grze zaczęło skakać i dashować. Jakim cudem ashe teraz przeżywa? :D
0
O nie co za debilna decyzja :(
1
@mekston no i mimo wszystko lepsze auto. Ale dobrze nawet jak wygra to będzie musiał powalczyć o to
0
O natomiast teraz taki SC jak znalazł xD
0
@Szmulek nie dali mu zrobić nic głupiego xD ściągnęli do boxu
0
7.8 sekundy do odrobienia przez 20 okrążeń
0
@mekston a no. 16 sekund a pit spot z 22. Będzie miał Lando trochę pogoni jeszcze
0
Na ten moment między Maxem a Lando jakieś 17.5 sekundy różnicy. Oczywiście w końcówce na świeżych medach Norris będzie cisnął ostro a tempo Maxowi spadnie ale i tak ciekawie będzie
0
Kto mi powie co było w komunikacie teamu do Maxa? Córka suszy włosy nie słyszałem i nie zdążyłem przeczytać xD
0
@Xxxbarca4ever tak jest mogą zawsze mechaniki dać ciała
0
No i zgodnie z planem Max medy medy i już do końca. Ciekawie jak to wyjdzie. Myślę że P2 w zasięgu
0
@Szmulek smutne ale w zasadzie bez znaczenia ;)
0
@Chaoss no trochę się rozwiały wątpliwości. Norris ma softach czyli jeszcze będzie zjeżdżał
1
Mnie jeszcze ciekawi jak to będzie zagrane z oponami. Max ma komfortową sytuację bo już nie musi zakładać beznadziejnych hardów. Ciekawe czy czołówka dojedzie na medach na tyle żeby zmienić na softy
0
@Chaoss a jaką karę dostał Oscar?
1
Ale zmaścili Tsunodzie odbycie kary :D
0
@michal26 6.9. na razie ciągle odrabia. Ciekawa dynamika będzie z tymi oponami też. On sobie już może na 2x medy jecha. Ciekawe co zrobi reszta czołówki
0
@mekston wszyscy mu zjeżdżają :D ale do Russella za daleko już
2
@michal26 już 7 :D
2
Oczywiście na razie ogórasy ale fajnie Max jedzie. Wiadomo że nic tu się nie wydarzy chyba że spadnie deszcz ale chociaż sobie chłop powyprzedza
2
O dawać jeszcze deszcz pewnie. Będzie totalny chaos xD tylko żeby nikt się nie zabił
0
@Encore hmm xD no rozumiem argument za takim stwierdzeniem ale jednak dla mnie bardziej wina Piastriego
0
@Ptasior jak jeszcze przywali w Oscara to będzie miał wybaczone
0
Ferrarki 18 19 to jest forma
0
Śmiesznie że z alei nie wyjeżdżają na formation lap
A nie wyjechali lol tylko tak dużo później
1
@APTAPT niestety cały klub się psuje więc odbija się to na każdej sekcji ;/
0
@marcin62 no ale w piłkę też możesz sobie iść pograć zamiast oglądać jakichś multimilionerów z Hiszpanii :D
0
@Roobo dawno sobie obiecałem że już nie będę w to ścierwo grał ale mnie ta ashe zaciekawiła. Moje 150 pierwszych gier w lola nią grałem, ale potem przez długi czas była useless bo wszystko w tej grze zaczęło skakać i dashować. Jakim cudem ashe teraz przeżywa? :D
1
@Karol145 Urocze jest takie słodkie pieprzenie xD
0
@Encore nie no żartuje oczywiście :D nawet monsun by tu mógł nie pomóc
Nie no chłopaki wiadomo że to jaja. Bardziej bym stawiał na DNF z frustracji
1
@Leooo aż ciężko uwierzyć w te liczby