@Hosh myślisz że pożyteczny idiota? A mówią że taki inteligentny, taki oczytany, po polsku pięknie mówi. Ja tam myślę że to jednak za kasę. Taki cyrk dla idei odwalać to naprawdę byłoby coś
@ifoa zgadza się. Niestety postęp nigdy nie wygląda tak że nagle z nikąd znajduje się idealne rozwiązanie. Ołów czy azbest też kiedyś się wydawały niezbędne. Teraz wiemy lepiej. W czasach młodości naszych rodziców plastik to był prawdziwy game changer, wszyscy się zachwycili. Teraz już wiemy lepiej ale jeszcze nie do końca wiemy jak to ogarnąć. W końcu i z tym sobie poradzimy
@MesQueUnClub_87 xD Takie jest pojęcie o współczesnym świecie? I gdzie byś te zakupy gotówką zrobił? Kto by Ci coś sprzedał bez kasy fiskalnej? Wszystko byś kupował pod ladą na lokalnym ryneczku? Te rachunki gdzie byś zapłacił? Jak poczta by przekazała do firm że opłaciłeś rachunki? xD Gońcem? xD Myślisz że elektrownie, ciepłownie, oczyszczalnie ścieków, wodociągi działają bez internetu? :D Brak internetu to totalny paraliż całego handlu, całego aparatu państwa, w tym służb, paraliż ochrony zdrowia. Jak można tak bardzo nie ogarniać rzeczywistości żeby myśleć, że internet to tylko "wygoda", La Rambla i instagram? :D
@Katalończyk 99 nie wyobrażam sobie. Jeśli ktoś od razu pomyślał "ale fajnie nie byłoby social mediów i innego gówna" to mam dla was złą wiadomość. Bez internetu nie byłoby niczego
@Zoker i to wcale nie mało :D np aktor który grał Joffreya w Grze o Tron rzucił aktorstwo (nie wiem czy na jakiś czas czy na stałe) bo dostawał tyle hejtu przez tą rolę xD ludzie są dziwni
@PatrychoO bo ludzie są uprzedzeni :D miałem do czynienia z wieloma lekarzami z Ukrainy/Białorusi. Jasne że nie mówią idealną polszczyzną ale nigdy nie było problemu żeby się dogadać. Ludzie po prostu słyszą akcent i strugają głupa że nie rozumieją
@Safrani oj mi weszło bardzo, na tyle że mi było zwyczajnie smutno jak skończyłem oglądać. Wszedłem w ten świat mocno. Aż sam byłem zdziwiony bo zazwyczaj tematy kowbojskie mnie średnio kręcą
@zadafcb dobra nie chce urazić twoich uczuć bo wiem że się tym jarasz no ale statystyki są nieubłagane. Jeśli finał faktycznie oglądają miliony Europejczyków to tym gorzej dla tej średniej 18.5 miliona na mecz :D bo to znaczy że jest ona dramatycznie zawyżana przez finał rozgrywek. Niech sobie grają na Camp Nou. Żeby tylko dobrze zapłacili i nie zniszczyli murawy
@Kozinho. Pewnie tak bo to jakaś ciekawostka. Jak obok mnie w Łodzi grali Mistrzostwa Świata U-20 to też poszedłem na mecz mimo że mnie to w ogóle nie interesuje na co dzień :D futbol amerykański to niszowy sport i nigdy nie będzie miał dużej oglądalności
@zadafcb no dobra ośmiu na krzyż :D mecze NFL mają średnio 18.5 miliona widzów przed TV i online. Z czego pewnie w Europie z tego z 200 tysięcy. To już max bym powiedział Ale dobra niech przyjeżdżają i przywożą walizki dolarów :D
@tbas prawda jest taka że o problemie przemocy domowej czy gwałtów małżeńskich w ogóle się nie mówi, a część ludzi w ogóle uważa że takie rzeczy nie istnieją. Oczywiście po tym filmie jest odbicie w drugą stronę i nagle bardzo dużo się o tym mówi. Moze stąd to wrażenie
@davidek1997 a ja tutaj przy okazji podbijając zasięg to zapytam. Nie chcę oczywiście wyjść na nieczułego penisa ale czy diagnoza rak trzustki z przerzutami to nie jest wyrok i to raczej taki dość szybki? Zawsze mi się jakoś kojarzyło że rak trzustki to jedno z największych dziadostw jakie może człowieka spotkać a tu jeszcze przerzuty. Co mówią lekarze?
@AxelF Chyba kwestia tematu :D słyszałem ostatnio odnośnie fizyki kwantowej wypowiedź wykładowcy z USA, niestety nie znam nazwiska, który mówił do studentów coś w stylu "dzisiaj zaczynamy zajęcia o fizyce kwantowej i będziemy się tym zajmować do końca roku. Dzisiaj nic nie rozumiecie z fizyki kwantowej ale nie martwcie się na koniec roku też nic nie będziecie rozumieć. Co więcej ja się tym zajmuje 30 lat i dalej nic nie rozumiem" :D
@clyde nie no też w sumie może w złym tonie napisałem bo jak słusznie zaznaczył @Aragorn33 w tym systemie są możliwe różne "ciekawe" sytuacje. Na pewno bym tego tak nie zostawił i siedział czekając na termin szczególnie jeśli towarzyszy temu ciągły ból
@clyde wyczuwam tu ścieme na kilometr :D takie rzeczy są zazwyczaj ustalane od razu przy zakładaniu śrub, tak samo jak umawiają cię na zdjęcie szwów. Takie tymczasowe śruby do zrośnięcia kostnego nie mogą być w ciele tak długo. Bajkopisarstwo chrzestnego raczej
@juarez ciekawe czemu hmm xD pewnie dlatego że zły rząd światowy rozpyla na niebie chemikalia :D eh czasami naprawdę zazdroszczę nieukom, wszystko czego nie wiedzą i nie rozumieją mogą sobie wypełnić dowolnym gównem
0
@Criss18Barca bardzo inteligentny człowiek. Raczej mała szansa że coś odwali a zaczął dość mocno, wprowadzając zakaz sprzedaży alkoholu w Sejmie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Hosh myślisz że pożyteczny idiota? A mówią że taki inteligentny, taki oczytany, po polsku pięknie mówi. Ja tam myślę że to jednak za kasę. Taki cyrk dla idei odwalać to naprawdę byłoby coś
1
@ifoa zgadza się. Niestety postęp nigdy nie wygląda tak że nagle z nikąd znajduje się idealne rozwiązanie. Ołów czy azbest też kiedyś się wydawały niezbędne. Teraz wiemy lepiej. W czasach młodości naszych rodziców plastik to był prawdziwy game changer, wszyscy się zachwycili. Teraz już wiemy lepiej ale jeszcze nie do końca wiemy jak to ogarnąć. W końcu i z tym sobie poradzimy
11
@NeroTFP1 przecież oni się już nawet nie kryją że są na rosyjskich kontraktach :D
3
@MYTO a jak mam się czuć? Dużo poważniejszy człowiek niż większość posłów
0
@MesQueUnClub_87 xD Takie jest pojęcie o współczesnym świecie? I gdzie byś te zakupy gotówką zrobił? Kto by Ci coś sprzedał bez kasy fiskalnej? Wszystko byś kupował pod ladą na lokalnym ryneczku? Te rachunki gdzie byś zapłacił? Jak poczta by przekazała do firm że opłaciłeś rachunki? xD Gońcem? xD Myślisz że elektrownie, ciepłownie, oczyszczalnie ścieków, wodociągi działają bez internetu? :D
Brak internetu to totalny paraliż całego handlu, całego aparatu państwa, w tym służb, paraliż ochrony zdrowia. Jak można tak bardzo nie ogarniać rzeczywistości żeby myśleć, że internet to tylko "wygoda", La Rambla i instagram? :D
0
@Katalończyk 99 nie wyobrażam sobie. Jeśli ktoś od razu pomyślał "ale fajnie nie byłoby social mediów i innego gówna" to mam dla was złą wiadomość. Bez internetu nie byłoby niczego
0
@Kgorecki2500 z jednej strony tak a z drugiej strony jak wszystkim będą tak pomagać na służbie to im wypłaty braknie
0
@Zoker i to wcale nie mało :D np aktor który grał Joffreya w Grze o Tron rzucił aktorstwo (nie wiem czy na jakiś czas czy na stałe) bo dostawał tyle hejtu przez tą rolę xD ludzie są dziwni
6
@PatrychoO bo ludzie są uprzedzeni :D miałem do czynienia z wieloma lekarzami z Ukrainy/Białorusi. Jasne że nie mówią idealną polszczyzną ale nigdy nie było problemu żeby się dogadać. Ludzie po prostu słyszą akcent i strugają głupa że nie rozumieją
0
@Aragorn33 w jakiej obecnej sytuacji? :D
1
@Safrani oj mi weszło bardzo, na tyle że mi było zwyczajnie smutno jak skończyłem oglądać. Wszedłem w ten świat mocno. Aż sam byłem zdziwiony bo zazwyczaj tematy kowbojskie mnie średnio kręcą
18
@Trojanek23 A jak to ma się do tematu? xD W jakiś sposób to neguje jej rosyjskiego fake newsa?
0
@zadafcb dobra nie chce urazić twoich uczuć bo wiem że się tym jarasz no ale statystyki są nieubłagane. Jeśli finał faktycznie oglądają miliony Europejczyków to tym gorzej dla tej średniej 18.5 miliona na mecz :D bo to znaczy że jest ona dramatycznie zawyżana przez finał rozgrywek. Niech sobie grają na Camp Nou. Żeby tylko dobrze zapłacili i nie zniszczyli murawy
1
@Kozinho. Pewnie tak bo to jakaś ciekawostka. Jak obok mnie w Łodzi grali Mistrzostwa Świata U-20 to też poszedłem na mecz mimo że mnie to w ogóle nie interesuje na co dzień :D futbol amerykański to niszowy sport i nigdy nie będzie miał dużej oglądalności
2
@davidek1997 super się to czyta :) dobrze że się nie poddał, tyle chorób to można mieć dość. Oby walczył jak najdłużej przeciwko statystykom!
0
@zadafcb no dobra ośmiu na krzyż :D mecze NFL mają średnio 18.5 miliona widzów przed TV i online. Z czego pewnie w Europie z tego z 200 tysięcy. To już max bym powiedział
Ale dobra niech przyjeżdżają i przywożą walizki dolarów :D
0
@tbas prawda jest taka że o problemie przemocy domowej czy gwałtów małżeńskich w ogóle się nie mówi, a część ludzi w ogóle uważa że takie rzeczy nie istnieją. Oczywiście po tym filmie jest odbicie w drugą stronę i nagle bardzo dużo się o tym mówi. Moze stąd to wrażenie
1
@zadafcb jaja sobie robią już :D dla tych pięciu na krzyż kibiców NFL w Europie. No ale jak płacą dobre pieniądze
2
@davidek1997 a ja tutaj przy okazji podbijając zasięg to zapytam. Nie chcę oczywiście wyjść na nieczułego penisa ale czy diagnoza rak trzustki z przerzutami to nie jest wyrok i to raczej taki dość szybki? Zawsze mi się jakoś kojarzyło że rak trzustki to jedno z największych dziadostw jakie może człowieka spotkać a tu jeszcze przerzuty. Co mówią lekarze?
2
@AxelF Chyba kwestia tematu :D słyszałem ostatnio odnośnie fizyki kwantowej wypowiedź wykładowcy z USA, niestety nie znam nazwiska, który mówił do studentów coś w stylu "dzisiaj zaczynamy zajęcia o fizyce kwantowej i będziemy się tym zajmować do końca roku. Dzisiaj nic nie rozumiecie z fizyki kwantowej ale nie martwcie się na koniec roku też nic nie będziecie rozumieć. Co więcej ja się tym zajmuje 30 lat i dalej nic nie rozumiem" :D
1
@marcin62 A po czym poznajesz że to AI? Może ja za głupi albo za ślepy jestem żeby rozpoznać. Chodzi o to że te napisy się rozmazują?
1
@Foton Matko dobrze że między nimi jest ta kasa bo bym się bał o życie na miejscu tej kasjerki biednej. Na szczęście nie przeskoczy na drugą stronę xD
0
@clyde nie no też w sumie może w złym tonie napisałem bo jak słusznie zaznaczył @Aragorn33 w tym systemie są możliwe różne "ciekawe" sytuacje. Na pewno bym tego tak nie zostawił i siedział czekając na termin szczególnie jeśli towarzyszy temu ciągły ból
7
@draxidox Kaczyński jest beznadziejny w takim formacie a Tusk nie ma żadnego interesu iść do otwarcie wrogiego środowiska.
1
@clyde wyczuwam tu ścieme na kilometr :D takie rzeczy są zazwyczaj ustalane od razu przy zakładaniu śrub, tak samo jak umawiają cię na zdjęcie szwów. Takie tymczasowe śruby do zrośnięcia kostnego nie mogą być w ciele tak długo. Bajkopisarstwo chrzestnego raczej
3
@juarez ciekawe czemu hmm xD pewnie dlatego że zły rząd światowy rozpyla na niebie chemikalia :D eh czasami naprawdę zazdroszczę nieukom, wszystko czego nie wiedzą i nie rozumieją mogą sobie wypełnić dowolnym gównem
1
@Fc112 i dlatego np Pique zszedł z kontraktem do zera? :D
0
@Litman To było wymyślone :D Oczywiście, że się da zejść o więcej niż 50% jeśli tylko obie strony tego chcą