1

@Encore i tak odchodzi z F1 :D

1

Oho Yuki się zagotował :D

1

Ale teraz poszedł Lando jak dzik. Za to szacunken

0

@Xpert77 Antonelli to nie ale Sainz mu zjechał z drogi po prostu :D

0

Sainz go puścił jakby miał niebieskie flagi xD

1

Ale oni walą te pit stopy kosmiczne. Papajowi mechanicy stają na wysokości zadania (z małymi potknięciami)

0

@adi7adi8 może coś pójść nie tak z wyjazdem z pitu w złym miejscu, może pójść coś nie tak przy zmianie opon, może się zadziać 100 różnych rzeczy

2

@LukaszFan trzecim

0

@mekston jasne ale ważne żeby wywierać presję. Mała różnica to i na pit stopie może się zdecydować podmianka. Wiadomo że to wszystko takie życzeniowe ale trzeba szukać nadziei :D

2

Leclerc trzyma się cały czas w DRS. To znaczy ze presja jest na każdym zakręcie bo wystarczy kawałek błędu i jest gg

0

@kamiVeB maksymalnie 3 jeśli Max wygra

1

Co ten Szarles taki szybki dziś wyjątkowo

1

Max zrobił swoje, reszta w rękach papajów

1

@barcelonaLM jakim cudem? :D różnica 12 punktów, za wygraną jest 25 za 4te 12. Max wygrywa jednym punktem

0

@Dzieniu lepszy przeciwnik nie zostawi tyle miejsca do grania

2

Ciekawa sprawa z tym Yamalem grającym bliżej środka pola. Wiadomo że na silniejszego rywala to może nie działać ale myślę że warto mimo wszystko spróbować w jakimś ciekawszym meczu. Wczoraj wyglądał super

0

@mekston Max to musi "tylko" jechać swoje a reszta w rękach Lando i McLarena

0

"Pedri stracił piłkę" no tego nie słyszy się codziennie

0

Ale rozklepane essasito

0

@Bzyczekk Zasadniczo to każdy może się identyfikować z jaką narodowością chce. Jeśli on o sobie mówi że jest Amerykaninem i Polakiem albo "polish american" to spoko. A jeśli nie i to tylko Twoja wyobraźnia to zwyczajnie obrażasz jego wybór do bycia Amerykaninem.

0

@Bzyczekk stary uderzasz tu w jakieś absurdalne tony i absurdalne teorie. Sprawa jest bardzo prosta. Jakby chciał być traktowany jako Polak to miałby polskie obywatelstwo i chciał grać pod flagą Polski. Widać nie chce i nie czuje się Polakiem, koniec tematu, wyłącznie jego decyzja

0

@Bzyczekk tak bo są idiotami :D 5% włoskich korzeni i chłop jest prawie Włochem :D ma paszport i obywatelstwo USA więc jest Amerykaninem

1

@Safrani ekstra news :)

2

@pluszek To że bije się w przeciwników politycznych to chyba normalka jeśli robią coś idiotycznego nie? Przepraszam, ale nie widziałem twoich postów o głodzie na świecie albo braku dostępu do pitnej wody, przeoczyłem? A płaczesz nad losem ludzi którzy mają dach nad głową

10

@pluszek to że ludzie mają źle oznacza że nikt nie może się pochylić nad losem psów? Co to za logika?

0

@Kgorecki2500 wirus HIV od dawna jest "pod kontrolą" w krajach rozwiniętych i nie stanowi problemu w normalnym życiu

10

@BorzyKrzys nieźle mają nasrane w głowach w Białym Domu xD

47

Garcia to jest naprawdę genialny transfer. Przyznaję że długo byłem zwolennikiem Ter Stegena ale teraz jak ma dłoni widać różnicę, kocur. No i druga sprawa Pedri Pedrim każdy wiedział że to geniusz ale ze Raphinia stanie się takim liderem i kapitanem? Nie wymyślił bym tego

1

"problemy Pedriego" co za złowieszcze słowa

0

@Seledynowy zmarnował to trochę za dużo powiedziane. Dobrze wszystko zrobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?