@mekston jasne ale ważne żeby wywierać presję. Mała różnica to i na pit stopie może się zdecydować podmianka. Wiadomo że to wszystko takie życzeniowe ale trzeba szukać nadziei :D
Ciekawa sprawa z tym Yamalem grającym bliżej środka pola. Wiadomo że na silniejszego rywala to może nie działać ale myślę że warto mimo wszystko spróbować w jakimś ciekawszym meczu. Wczoraj wyglądał super
@Bzyczekk Zasadniczo to każdy może się identyfikować z jaką narodowością chce. Jeśli on o sobie mówi że jest Amerykaninem i Polakiem albo "polish american" to spoko. A jeśli nie i to tylko Twoja wyobraźnia to zwyczajnie obrażasz jego wybór do bycia Amerykaninem.
@Bzyczekk stary uderzasz tu w jakieś absurdalne tony i absurdalne teorie. Sprawa jest bardzo prosta. Jakby chciał być traktowany jako Polak to miałby polskie obywatelstwo i chciał grać pod flagą Polski. Widać nie chce i nie czuje się Polakiem, koniec tematu, wyłącznie jego decyzja
@pluszek To że bije się w przeciwników politycznych to chyba normalka jeśli robią coś idiotycznego nie? Przepraszam, ale nie widziałem twoich postów o głodzie na świecie albo braku dostępu do pitnej wody, przeoczyłem? A płaczesz nad losem ludzi którzy mają dach nad głową
Garcia to jest naprawdę genialny transfer. Przyznaję że długo byłem zwolennikiem Ter Stegena ale teraz jak ma dłoni widać różnicę, kocur. No i druga sprawa Pedri Pedrim każdy wiedział że to geniusz ale ze Raphinia stanie się takim liderem i kapitanem? Nie wymyślił bym tego
1
@Encore i tak odchodzi z F1 :D
1
Oho Yuki się zagotował :D
1
Ale teraz poszedł Lando jak dzik. Za to szacunken
0
@Xpert77 Antonelli to nie ale Sainz mu zjechał z drogi po prostu :D
0
Sainz go puścił jakby miał niebieskie flagi xD
1
Ale oni walą te pit stopy kosmiczne. Papajowi mechanicy stają na wysokości zadania (z małymi potknięciami)
0
@adi7adi8 może coś pójść nie tak z wyjazdem z pitu w złym miejscu, może pójść coś nie tak przy zmianie opon, może się zadziać 100 różnych rzeczy
2
@LukaszFan trzecim
0
@mekston jasne ale ważne żeby wywierać presję. Mała różnica to i na pit stopie może się zdecydować podmianka. Wiadomo że to wszystko takie życzeniowe ale trzeba szukać nadziei :D
2
Leclerc trzyma się cały czas w DRS. To znaczy ze presja jest na każdym zakręcie bo wystarczy kawałek błędu i jest gg
0
@kamiVeB maksymalnie 3 jeśli Max wygra
1
Co ten Szarles taki szybki dziś wyjątkowo
1
Max zrobił swoje, reszta w rękach papajów
1
@barcelonaLM jakim cudem? :D różnica 12 punktów, za wygraną jest 25 za 4te 12. Max wygrywa jednym punktem
0
@Dzieniu lepszy przeciwnik nie zostawi tyle miejsca do grania
2
Ciekawa sprawa z tym Yamalem grającym bliżej środka pola. Wiadomo że na silniejszego rywala to może nie działać ale myślę że warto mimo wszystko spróbować w jakimś ciekawszym meczu. Wczoraj wyglądał super
0
@mekston Max to musi "tylko" jechać swoje a reszta w rękach Lando i McLarena
0
"Pedri stracił piłkę" no tego nie słyszy się codziennie
0
Ale rozklepane essasito
0
@Bzyczekk Zasadniczo to każdy może się identyfikować z jaką narodowością chce. Jeśli on o sobie mówi że jest Amerykaninem i Polakiem albo "polish american" to spoko. A jeśli nie i to tylko Twoja wyobraźnia to zwyczajnie obrażasz jego wybór do bycia Amerykaninem.
0
@Bzyczekk stary uderzasz tu w jakieś absurdalne tony i absurdalne teorie. Sprawa jest bardzo prosta. Jakby chciał być traktowany jako Polak to miałby polskie obywatelstwo i chciał grać pod flagą Polski. Widać nie chce i nie czuje się Polakiem, koniec tematu, wyłącznie jego decyzja
0
@Bzyczekk tak bo są idiotami :D 5% włoskich korzeni i chłop jest prawie Włochem :D ma paszport i obywatelstwo USA więc jest Amerykaninem
1
@Safrani ekstra news :)
2
@pluszek To że bije się w przeciwników politycznych to chyba normalka jeśli robią coś idiotycznego nie? Przepraszam, ale nie widziałem twoich postów o głodzie na świecie albo braku dostępu do pitnej wody, przeoczyłem? A płaczesz nad losem ludzi którzy mają dach nad głową
10
@pluszek to że ludzie mają źle oznacza że nikt nie może się pochylić nad losem psów? Co to za logika?
0
@Kgorecki2500 wirus HIV od dawna jest "pod kontrolą" w krajach rozwiniętych i nie stanowi problemu w normalnym życiu
10
@BorzyKrzys nieźle mają nasrane w głowach w Białym Domu xD
47
Garcia to jest naprawdę genialny transfer. Przyznaję że długo byłem zwolennikiem Ter Stegena ale teraz jak ma dłoni widać różnicę, kocur. No i druga sprawa Pedri Pedrim każdy wiedział że to geniusz ale ze Raphinia stanie się takim liderem i kapitanem? Nie wymyślił bym tego
1
"problemy Pedriego" co za złowieszcze słowa
0
@Seledynowy zmarnował to trochę za dużo powiedziane. Dobrze wszystko zrobił