2

@Hasszz Chyba na głowę upadłeś :D Zamiast być zależnym od struktury która podlega wyborom, którą można odwołać i jest kontrolowalna przez kibiców, będziesz zależny od kaprysów jakiegoś królewicza xD Który może się okazać dobrym zarządcą a może się okazać Glazerem z Manchesteru albo innym Miodulskim z Legii

0

@michal1899 6,92 to średnio/przeciętnie? xD na skali od 1 do 10 to jest średnia dobra, podchodząca pod bardzo dobrą

0

@Kgorecki2500 dwa razy w miesiącu do kina to absurdalnie dużo :D większość ludzi nie chodzi 2 razy w roku. No ale jak masz czas i lubisz kino na dużym ekranie to pewnie że trzeba korzystać

0

@Ojciec5tkidzieci jakby przyszło co do czego to i Grzegorza na przystawkę by opierniczył :D

2

@Roobo uważam że nie ma to absolutnie żadnego znaczenia ale Port Polska brzmi sorry ale debilnie

4

@LeszekFCB albo jakiś spocony Mietek lat 50 zatrudniony do odpisywania na czacie :D

3

@Toretto no zmieniają że nie trafimy na drużynę z 9 miejsca tylko z 24 a potencjalnie ta druga będzie łatwiejszym przeciwnikiem

0

@Arden uu Mińsk jak poszedł :D

4

@pt9 ile to już dyskusji toczyliśmy na forum na ten temat :D i tak ci powiedzą że to nie prędkość i brawura zabija tylko stan dróg xD

10

@Toretto chyba nikt realnie nie liczy na top8 nie? Ważne żeby zająć jak najwyższe miejsce żeby grać z potencjalnie słabszym rywalem

2

@Kilotopy ty też się zrzekasz pensji jak idziesz na L4?

26

@PauloPaz głupie pierdolenie. Tak jakby bogaci ludzie nie mogli cierpieć na depresję czy inne zaburzenia psychiczne, stany lękowe itp... pieniądze nie rozwiązują w życiu wszystkich problemów. To bardzo płytkie myślenie. Jasne część problemów ci znika jak masz kasę ale pojawiają się nowe, wcale nie mniejsze

7

@Kgorecki2500 bo to świetna bajka jest. Jedynka była ekstra, dwójka podobno mocno nie odstaje. Ja jeszcze nie miałem jak się wyrwać bo z 3latką nie pójdę

0

@Szmulek xD a to dobre nawet

2

@Mixtape jestem ze swoją żoną ponad 17 lat i dalej tak mam ;)

1

@pt9 za rok to już na pewno :D

2

Biorąc pod uwagę to jak spisywały się poszczególne bolidy to wyciśnięte z sezonu maksymalne emocje :) znakomita pogoń RedBulla i Maxa. Brawo dla Lando za dowiezienie MŚ i przede wszystkim dla McLarena za zbudowanie wspaniałej maszyny i genialną pracę mechaników

0

@derus fakt że mocno specyficzny sport. Wyjątkowo dużo zależy od sprzętu

1

Jeszcze powiedzą Oscarowi żeby go puścił żeby nie było że tylko o 2 punkty wygrał mistrza :D (nie no to by było debilne)

0

@Chaoss czyli będzie mniej "uczciwie" dla kierowców ale potencjalnie ciekawiej :D ja tylko mam nadzieję że nikt nie zrobi bolidu dużo lepszego od reszty

3

Mam wrażenie że bardzo niezawodne były bolidy w tym sezonie. Nie pamiętam wielu DNFów w czołówce z winy samochodu

2

@derus jak się jakimś sportem nie interesujesz to ciężko żebyś czuł emocje :D ja mogę oglądać niby bardzo dynamiczny futbol amerykański a bym zasnął

0

Czemu realizator forsuje ideę zjazdu do boxu Maxa? Po co miałby zjeżdżać?

1

@BojanKriKicz jeśli nie hamują to może sobie zygzakować ile chce. Takie blokowanie jest niedozwolone tylko na dohamowaniu

0

No i co zyskanie pozycji poza torem? xD

0

Tsunoda to jednak nie Perez :(

1

@Encore i tak odchodzi z F1 :D

1

Oho Yuki się zagotował :D

1

Ale teraz poszedł Lando jak dzik. Za to szacunken

0

@Xpert77 Antonelli to nie ale Sainz mu zjechał z drogi po prostu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?