@BorzyKrzys wstyd takie rzeczy głośno mówić. Niestety Czarek Gutowski też poszedł w tą narrację, nie wiem czy tylko w emocjach live czy potem w analizie wyścigu też bo jeszcze nie oglądałem... Chłop ścigał Sainza o p3 i trochę przesadził.
Tzn tak moim zdaniem ten problem Antonellego o tyle nic nie zmienia że jakby w Abu Dhabi jechali Max Oscar Lando to i tak by McLaren zrobił podmianke żeby Lando wygrał mistrza. Także to zmienia cokolwiek tylko w scenariuszu gdy drugi by jechał np Russell
0
@Seledynowy zmarnował to trochę za dużo powiedziane. Dobrze wszystko zrobił
1
Najgorzej wykonany karny w karierze?
0
@karolpiłkarz woda gazowana Nałęczowianka
0
@maroon a jaki masz z tym problem? :D
0
@BorzyKrzys wstyd takie rzeczy głośno mówić. Niestety Czarek Gutowski też poszedł w tą narrację, nie wiem czy tylko w emocjach live czy potem w analizie wyścigu też bo jeszcze nie oglądałem... Chłop ścigał Sainza o p3 i trochę przesadził.
2
@BorzyKrzys daj mi człowieka a znajdę ci dowolny powód żeby się do niego dopieprzyć :D stara zasada w polityce
0
@ShawnC chyba był remis ale to w sumie bez znaczenia :D
2
@FCB24 No ten karny wczoraj to taki miękiszon że szok :D
1
@mekston niezła seria biorąc pod uwagę ostrą rywalizację w tym sezonie
0
@sergio5 w tym sezonie to nic nie jest pewnego. Równie dobrze może zrobić DNF
1
@kewin dali powtórke. Ratował bolid
0
Tzn tak moim zdaniem ten problem Antonellego o tyle nic nie zmienia że jakby w Abu Dhabi jechali Max Oscar Lando to i tak by McLaren zrobił podmianke żeby Lando wygrał mistrza. Także to zmienia cokolwiek tylko w scenariuszu gdy drugi by jechał np Russell
2
@Encore jak go lubię to boję się że on tak na serio xD
3
To spisek Toto przeciwko Maxowi za to że nie chce przejść do Merca xD
0
Oj Kimi i nie podobasz mi się w ogóle
0
Nieeeeee. Co tu się odwaliło? :(
0
Szkoda Hadjara :( fajny wyścig jechał
1
@LeszekFCB niesamowite. Nawet jak to się skończy dobrze dla Brytyjczyka to i tak emocji mnóstwo
3
Jak się Kimi złapie jeszcze w DRS za Carlosem to gg dla Lando. 10 punktów przed Abu Dhabi niesłychane. Ile tam było najwięcej? 104?
2
Sainz jaki zestresowany :D
1
@Encore nie zdążył bym pomyśleć co mam zrobić :D
0
Ciekawe czy nie byłoby lepiej dla Papayów żeby Lando puścił Maxa i nie dawał mu DRSu
1
@MichuZ44 wow najszybszy pit stop w historii
0
@mekston czyli bez większych emocji ALE :D
0
@Xxxbarca4ever no pewnie. Maxa w tym wyścigu już i tak nie porobi. A nie może zacząć dużo tracić do reszty
0
Lando zaraz zagotuje silnik :D ale będzie śmiesznie
0
@Marcin199310 tak dokładnie
1
Wygląda na to że Max Piastri Lando podium
0
Mechanicy zrobili mu dzień :D
1
@mekston tak wydaje się że Piastri będzie przed Alonso a Lando będzie na razie z problemami