0

@Seledynowy zmarnował to trochę za dużo powiedziane. Dobrze wszystko zrobił

1

Najgorzej wykonany karny w karierze?

0

@karolpiłkarz woda gazowana Nałęczowianka

0

@maroon a jaki masz z tym problem? :D

0

@BorzyKrzys wstyd takie rzeczy głośno mówić. Niestety Czarek Gutowski też poszedł w tą narrację, nie wiem czy tylko w emocjach live czy potem w analizie wyścigu też bo jeszcze nie oglądałem... Chłop ścigał Sainza o p3 i trochę przesadził.

2

@BorzyKrzys daj mi człowieka a znajdę ci dowolny powód żeby się do niego dopieprzyć :D stara zasada w polityce

0

@ShawnC chyba był remis ale to w sumie bez znaczenia :D

2

@FCB24 No ten karny wczoraj to taki miękiszon że szok :D

1

@mekston niezła seria biorąc pod uwagę ostrą rywalizację w tym sezonie

0

@sergio5 w tym sezonie to nic nie jest pewnego. Równie dobrze może zrobić DNF

1

@kewin dali powtórke. Ratował bolid

0

Tzn tak moim zdaniem ten problem Antonellego o tyle nic nie zmienia że jakby w Abu Dhabi jechali Max Oscar Lando to i tak by McLaren zrobił podmianke żeby Lando wygrał mistrza. Także to zmienia cokolwiek tylko w scenariuszu gdy drugi by jechał np Russell

2

@Encore jak go lubię to boję się że on tak na serio xD

3

To spisek Toto przeciwko Maxowi za to że nie chce przejść do Merca xD

0

Oj Kimi i nie podobasz mi się w ogóle

0

Nieeeeee. Co tu się odwaliło? :(

0

Szkoda Hadjara :( fajny wyścig jechał

1

@LeszekFCB niesamowite. Nawet jak to się skończy dobrze dla Brytyjczyka to i tak emocji mnóstwo

3

Jak się Kimi złapie jeszcze w DRS za Carlosem to gg dla Lando. 10 punktów przed Abu Dhabi niesłychane. Ile tam było najwięcej? 104?

2

Sainz jaki zestresowany :D

1

@Encore nie zdążył bym pomyśleć co mam zrobić :D

0

Ciekawe czy nie byłoby lepiej dla Papayów żeby Lando puścił Maxa i nie dawał mu DRSu

1

@MichuZ44 wow najszybszy pit stop w historii

0

@mekston czyli bez większych emocji ALE :D

0

@Xxxbarca4ever no pewnie. Maxa w tym wyścigu już i tak nie porobi. A nie może zacząć dużo tracić do reszty

0

Lando zaraz zagotuje silnik :D ale będzie śmiesznie

0

@Marcin199310 tak dokładnie

1

Wygląda na to że Max Piastri Lando podium

0

Mechanicy zrobili mu dzień :D

1

@mekston tak wydaje się że Piastri będzie przed Alonso a Lando będzie na razie z problemami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?